Jump to content

Кога ще се вземат мерки в купува/продава?


Recommended Posts

По принцип да, но в тази тема са само сериозни мнения, явно не я четат модовете като са такива.... :hilezh:

Друго си е да има тема "Море от либофф" примерно, там интереса е неописуем.Или "Сф срещу селяните".....

Ама ако някой от активистите там се опари от такъв некоректен юзър, регнал се само, за да си продаде боклука и да набута някой след т'ва ще има страшни драми, не се съмнявай :lol:

Адрес на коментара
  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

и аз съм ЗА разделянето на отдела купува/продава.От 2 месеца съм регистриран но това с купува продава е голяма какафония.На такива като мене които са нови във форума им е доста трудно да се ориентират във въпросния раздел купува/продава.Например търся си нещо аз за ауденцето и попадам на обяви за gsm-ми и какво ли не.На тези които пускат обяви несвързани с АУДИ да се разкарат.Тове е форум на АУДИ не е близкия битак.

дано скоро да има някво разделяне.дано до тогава да не ми се налага да търся нещо или да продавам нещо естесвено свързано пряко с АУДИ

Адрес на коментара
И на мен ми се струва,че трябва да има някакво разделение.Но не на повече от 3 под форума.Например

*Купувам / Продавам Автомобили

*Купувам / Продавам части и аксесори (свързани с автомобилите...например части 2-ра употреба,джанти,гуми,музика...)

*Купувам / Продавам Други (неща не свързани с колите...часовници,пц-та, и т.н.)

Не съм много сигурен даже,че последния раздел е нужен,може да се обидини с предпоследния.Поне обявите за коли да са ясно видими.

И аз се присъединявам защото в КУПУВА-ПРОДАВА сега е един голям битак!

Адрес на коментара
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

И все пак, хубаво би било да има някакво разделяне на Купува/Продава. Че нещо одеколони и бански до бензинови помпи и накладки .. малко се омешват спагетите.

Адрес на коментара
  • 4 weeks later...

Не се надявайте да се промени нещо.... тук във форума е като в цялата държава.....ако не умре някой не става нищо.!!

Лощото е, че в повечето случай и тогава не става нищо.......

Да сме благодарни, че има форум...... :);):bia::lol:

Адрес на коментара

Време е вече да се направи нещо! И изобщо не е трудно...Повечето обяви пуснати преди 2-3 месеца се трият с изключение на колите на части...и се слагат в една тема само за "продажба на автомобили и части за тях" и се прави една друга само за "джанти,гуми и аудио", понеже това са най-многобройните обяви и покрай смяната на сезоните настава някакъв хаос с тях...Още една за "общи" и готово.Който иска да си купи нещо си пуска обява в съответната тема и това е. Поне на едно място ще се срещат и купувачи и продавачи и такива, които ще пускат обяви. Прави се срок, например 2 месеца и след това обявите да изчезват автоматично, понеже има една камара неактуални такива и само пълнят форума и раздела. Кое му е сложното да обяснят модераторите и какво толкова пречи да се направи?

Адрес на коментара
  • 4 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...