Jump to content

Кога ще се вземат мерки в купува/продава?


Recommended Posts

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мен също ужасно ме дразни битака който цари в купува/продава. :unsure: Нека модераторите да хвърлят един поглед във форума на Мерцедес. Различни раздели за коли, части и др. Ъп на обявите 1 път седмично!!! Спамери почти няма в тези раздели. Да ти е кеф да преглеждаш... Не вярвам собствениците на ауди да са по невъзпитани от тези с Мерцедеси, така че всичко е въпрос на модератори и админи.

Адрес на коментара

И според мен трябва да се разделят на автомобили,гуми/джанти,резервни части и разни.

Не може в едната обява да се продава кола,а в другата светлоотразител от антистатик на Лада 2107.

Ми никой няма да има нерви да рови из обявите :)

Адрес на коментара

Моето лично мнение е, че трябва да се раздели поне на обяви за покупко-продажба на коли и обяви за всичко останало. И вече пуснатите теми останат както са си (на едно място), така няма да се наложи да се местят по съответните раздели. :hilezh:

Редактирано от tita
Адрес на коментара

Моето скромно мнение е, че чак разделяне на отделно КУПУВА, отделно ПРОДАВА, пък отделно на коли, пък части, пък други ще е доста сложно и не особено смислено. Поне продажбите на автомобили биха могли да се отделят от тези за GSM-и, музики, гуми, джанти и т.н.

Подкрепям и идеята преди един нов потрбител да е постнал поне 20-30 мнения да не може да пуска теми в КУПУВА-ПРОДАВА, за да се избегнат набезите на всевъзможни горублянски търгаши, наричащи ни "колеги" и мазнещи ни се за да ни вземат кинтите срещу кофторите им. :hilezh:

Адрес на коментара
............един нов потрбител да е постнал поне 20-30 мнения да не може да пуска теми в КУПУВА-ПРОДАВА, ...

Представи си тогава какъв спам ще настане зада се натрупат 30 мнения и да пускат тема,по-скоро май трябва да е свързано с времето на регистрация.Например след 15дни от регистрацията във форума.Предполагам може и комбинирано(постове+"стаж")

Редактирано от bubsan
Адрес на коментара

Освен изброените проблеми забелязах, че едно "бръмбарче" внася и продава киткимплект носачи и биелетки от Германия, но те са с абсолютно съмнително качество, а друг наш колега подчерта, че цена под 350 евро е повече от съмнителна и то на територията на Германия, но как да убеждаваме някои колеги за измама освен да се трият такива теми.

Ако някой го устройва 350 плюс 15-20 доставка (евра) да ми пише. Говорим за истинско, не измислени фирми.

Адрес на коментара
...

Коко :flipoff: , при цялото ми уважение към теб, позволи ми да не се съглася кометнара ти!

Мога да заявя, че въпросния колега е абсолютно коректен в обявата си, посочен е и точно производителя на въпросните резервни части , и ако човек се порови достатъчно в нета ще открие, че те въобще не са "съмнителни" а са излезли от завод, за който има достатъчно информация, че ги произвежда.

Не съм забелязал и някой да се е оплакал от тях, ако ти имаш такава информация - вече е друг въпрос, но да се говори (пише) така, против колега, само затова, че неговата цена е по-добра от твоята ... не мисля, че е етично .

Поздрави :flipoff:

Адрес на коментара
Не съм забелязал и някой да се е оплакал от тях, ако ти имаш такава информация - вече е друг въпрос, но да се говори (пише) така, против колега, само затова, че неговата цена е по-добра от твоята ... не мисля, че е етично .

Поздрави :flipoff:

Поздрави и на теб Митко. И дано се видим наскоро. ;):flipoff:

Най-малкото обвинявам колегата, че лъже, но наистина тази марка е крайно неизвестна и непопулярна.

От три часа в ръцете ми е току-що отпечатаният каталог на MOOG и съм уверен, че двете марки са далече от нещо общо в качеството.

Цената от 350 евро е спомената от наш колега и то от Стара Загора, който е професионалист(не продава нищо!) и наистина едва ли влага нещо користно в съобщението си, а аз просто искам да предупредя хората.

Оригиналните носачи на Ауди 100/А6 - С4 са на фирмата TRW, но по определени причини това вече е MOOG. Моите издържаха 325 хил. км(шарнира, а втулките са сменявани 2 пъти) и вече 25хил. км пак съм с MOOG без забележки.

Адрес на коментара

Още едно предложение за евентуално разделяне на Купува/Продава на:

1. Автомобили, части за автомобили, джанти, гуми

2. Консумативи, интериор, екстериор, услуги

3. Автомобилна електроника, видео и озвучение

4. Други

Това, което ми прави впечатление напоследък е, че обявите, които принципно могат да бъдат класифицирани като "други", заливат и без това претоварения раздел.

А ние все пак сме си автомобилен форум за Ауди. Да кажем ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара

Момци и моми и да пишете файдата е никва, не че нещо е направено след този пост http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=30385.

Редактирано от sokola
Адрес на коментара
Момци и моми и да пишете файдата е никва, не че нещо е направено след този пост http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=30385.

хммм, а какво ли е нужно за да се направи нещо :bia:

Редактирано от danvan
Адрес на коментара
И на мен ми се струва,че трябва да има някакво разделение.Но не на повече от 3 под форума.Например

*Купувам / Продавам Автомобили

*Купувам / Продавам части и аксесори (свързани с автомобилите...например части 2-ра употреба,джанти,гуми,музика...)

*Купувам / Продавам Други (неща не свързани с колите...часовници,пц-та, и т.н.)

Не съм много сигурен даже,че последния раздел е нужен,може да се обидини с предпоследния.Поне обявите за коли да са ясно видими.

:bia: Така мисля,че е най-добре :)

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Колеги, учудвам се на ентусиазма ви! :bia:

Темата е от три месеца, никой не взима отношение по нея, но вие родължавате да пишете по нея......

А мерки може би ще се вземат, когато ТАКИВА теми станат ежедневие :unsure:

Редактирано от shavo
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...