Jump to content

Доживях..!!! :)


ma4x

Recommended Posts

Ех! От няколко часа с лендзя като зелка.Бахти оргазма! Придобих т'ва! Септембер 2006!!! 3К км... Ох Свърших! Пожелавам го на всички ценители!

Имам да черпя, ама първо ми изнамерете, моля ви , owner's manual на инглиш оти от немецки не отбирам и само гледам картинки, ама и те са на немски... :steinigung:

Редактирано от ma4x
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, прекрасна придобивка. Със здраве да я караш и да и се радваш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честита да ти е! Голема красавица, да й пуснеш и голите снимки - т.е. отвътре - та да плакнем окото :steinigung:

Безпроблемна да ти е докато не вземеш по-нова :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, колата е страхотна! Милиони безаварийни и само радости с нея :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm: Браво колега! Дай Боже всекиму такава машина. Само хубави моменти и дълги безаварийни километри! И да ти припомня че на магистралата ограничението е 130 км/ч а не 230 :hilezh: И още нещо да ти кажа - веднъж стъпиш ли на такава кола, тя държи добри пари и като ти омръзне с по-малка инвестиция можеш да си купиш ако не чисто нова, то поне отново 1-2 годишна кола. Още веднъж честито и със здраве да си я караш!

Редактирано от kasho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна машина. Истинско бижу. Да ти е честита и много радост да ти носи. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!! И безаварийно!! :hilezh::zustimm:

Ти май от Германия си ходил да я купуваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oooo..даа... при мене има цели два АВАНТА, малко по-старички но.... някой ден ще взема една такава B7 :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blagodarq na vsi4ki za hubavite pojelaniq ! :steinigung:

Ubedih se 4e ako mnogo iska6 edno ne6to,rano ili kusno go polu4ava6.Siguren sum,4e vseki ot vas moje da go ima o6te utre,stiga da si napravi dobre smetkata,za6to ta parite koito davah da kurpq ne6to staro-sega 6te izpla6tat ne6to po4ti novo... Det se vika malko e "na gol guz buz" polojenieto pri men, no kvo da napravq kato sum vluben v markata...

Ei!A kvo stana s linka kum serviznata knijka na english? :rolleyes:

P.S.Sorry za maimunicata,ama izbqgah ot SF da praznuvam I vi pi6a prez telefona !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...