Jump to content

Audi MMI Navteq Europe 2008 + BG Карта


Recommended Posts

Да мерси все пак, проверих в порше но е 700 лв. просто ми се вижда скъпичко за един диск, мисля че щеше да е нормално ако беше до към 200 - максимум 300 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е тази тема тук е точно как да спеситиш тези 700лв. Сеш'ли се? Или не си я чел, а само дойде да попиташ? :hilezh:

Ти провери по-добре дали твоето Ауди ще чете този диск, че има ОГРОМНА вероятност да не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ви кажа не се хабете много-много. Аз на първо четене не виждам много нови неща от оригиналния ми диск в колата ми (издание Европа 2007). Пример - още няма показан новия пробив при "Ракова" болница в Дървеница/Младост в София. А това си го строят хората от доста години и скоро даже го пуснаха. Всъщност най-важното - картите, поне за България - май не са мръднали въобще. В момента, в който излезеш от София все едно излизаш в открито море. Като се разходя насам-натам пак ще споделя мнение. Надявам се да открия разни интересни неща, ама не е ясно. Признавам, че Западна Европа си е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, аз съм с NAVI+ , по-конкретно RNS-E (а не MMI) , чета DVD и навигацията ми в Германия работеше гениално. Уви за БГ чувам само 700 левовия вариант при Порше.

Няма ли действително някой, който да е открил софтуера, който ще отвори България и за мен, но на по-скромна цена? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Здравйте колеги имам следния проблем става пъпрос за Q7 записах Audi MMI Navteq Europe 2008 слагам го в ченджера след което ми изписава, че цд-то неможе да бъде прочетено. След което като вляза в "NAVI" изписва "Not Installed" което ме кара да си мисля че може би трябва да се активира навигацията. помагайте мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде другаде ти е драмата.... метнах го при мен на една Q7 и запя от раз!

... тоя надпис "not installed" ми е леко притеснителен. Дано бъркам.

Vince, карта на България за тази навигация няма. Не е имало, а няма и да има. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте колеги имам следния проблем става пъпрос за Q7 записах Audi MMI Navteq Europe 2008 слагам го в ченджера след което ми изписава, че цд-то неможе да бъде прочетено. След което като вляза в "NAVI" изписва "Not Installed" което ме кара да си мисля че може би трябва да се активира навигацията. помагайте мерси.

Отговорът на питането ти се крие в книжката с инструкции...

Искате всичко наготово да дойде, без да си мръднете пръста :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът на питането ти се крие в книжката с инструкции...

Искате всичко наготово да дойде, без да си мръднете пръста :)

В такъв случай да продължавам да дерзая принципно колата е на приятел и нямам книжка да чета търсих в google но и там нищо конкренто не откринх. Мерси вce пак.

Редактирано от skiller_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Свалих си навито за БМВ,някой може ли да ме светне как се записва DUAL LAYER DVD+R на Алкохол 120,че съм малко бос в областта.

Всъшност Aлкохола не рзапознава файла с навито,който се води MDF

P.S.Фантом cd го разпозна файла,сега ще пробвам да го запиша

Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги, Декември излизат новата версия на навигацията за MMI DVD. версията трябва да е 2009

Има ли някой който да е попадал на това ДВД или да има възможност да помогне с намирането му???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте тук намерих 2 двд-та , мисля че са за RNS-E 2009 година са .

http://thepiratebay.org/torrent/4706812/Au...D1_2009_(RNS-E)

http://thepiratebay.org/torrent/4643481/Au...D2_2009_(RNS-E)

надявам се да съм бил полезен .

пс. Няма как да го пробвам така , че който го пробва моля да каже :flehan:

Аз ги свалям в момента и ще ги оставя да се сийдват , за да можете да ги изтеглите по - бързо

Редактирано от eatmyshorts
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега ,пробвали дали тръгват дисковете, че и аз от доста време ги търся и чакам някой да ги тества ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея,откъде може да си дръпна софтуера за навигацията на А3 2006 година? Незнам точно какъв модел се води навигацията,но диска се слага в багажника.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте,

Ауди А6, 2006 г. с голям дисплей в таблото с коя навигация е?

Ето какво намирам в Pirate Bay:

Audi Navigation Europe MMI 2G DVD 2010 MULTiLANGUAGE-HETERO

Audi Q7 MMI Digital Road Map Russia 2009

Audi MMI 3G Europe 2009

Audi MMI Navigation DVD Europa Version 2009

Audi MMI Navteq Europe 2008 Version 10500-2374

Audi MMi Digital Roadmap Europe 2007 MULTiLANGUAGE-TiWLTH

Каква е разликата между 2G i 3G?

Благодаря!

П.П. Намерих по-актуална тема за навигация MMI - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=74540

Все пак въпросите ми остават?

Редактирано от Vlad777
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

На теб ти трябва 2G. 3G е за новите модели от 2009 година.

Клега, карам ауди q7, 2006 декември. В руски сайт четох, че за този модел и година ги има 2g и 3g.

В какво е разликата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2G e твоята. 3G е след 2009 и данните са на хард диск.

Сваляй от линка на Михаел, записвай и бутай смело в двд-то в багажника. Ефекта УАУ е гарантиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2G e твоята. 3G е след 2009 и данните са на хард диск.

Сваляй от линка на Михаел, записвай и бутай смело в двд-то в багажника. Ефекта УАУ е гарантиран.

Мерси, братле ама първо ще трябва да отключа ДВД-то.Няма изкарване на оригиналния диск без Ваг Ком. Май ще се купува кабелче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...