Jump to content

Катастрофите в нашата родина.


Recommended Posts

Един убит и петима в болница след челен удар

22 април 2009 / News.dir.bg

Един човек загина, а петима са ранени при тежка катастрофа, станала тази сутрин на пътя за Панагюрище преди разклона за село Априлци.

Два леки автомобила - “Фолксваген Голф” и “Сеат Толедо”, са се ударили челно, като едната кола е излетяла извън пътното платно, съобщи говорителят на полицията в Пазарджик Мирослав Стоянов, цитиран от Фокус.

На място при зверския удар е загинал един човек, не се уточнява дали мъж или жена. Пострадалите са 58-годишна жена, която е с изкълчване на дясната ръка, 27-годишен мъж - с контузия на лявото ходило, а други трима - на 25, 31 и 40 години, са са с контузии на главата.

Всички пострадали са настанени в МБАЛ – Пазарджик. На мястото на катастрофата са екипи на полицията и пожарната. Все още не са известни причините за инцидента.

Редактирано от KARINA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 840
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И една от последните минути :hilezh:

Двама души са загинали при пътен инцидент на автомагистрала “Хемус” в района на гара Яна

22 април 2009 | 16:25 | Агенция "Фокус"

София. Двама души са загинали при пътен инцидент на автомагистрала “Хемус”, съобщиха очевидци за Агенция “Фокус”. Катастрофата е станала на около 1 км след гара Яна в посока Варна. При инцидента лек автомобил “Форд Фокус” се е ударил в билборд. Загинали са двама мъже, които са пътували в автомобила. На мястото на произшествието има полиция, две линейки и пожарна. Движението в района не е затруднено.

Редактирано от KARINA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на първата табела за Ботевград(посока София), черно БМВ Е36 със СС регистрация, излетя от магистралата и след 2-3 превъртания се приземи в храсталаците до магистралата! От четиримата строителни работници от турски произход вътре, само един имаше нараняване на главата(сцепено чело/нос)! Аз карах с около 110, ония ме изпревариха с поне 160 и в момнета в който тръгнаха да се прибират се получи аквапланинг според мен и тръгнаха с вратите напред! Обадихме се веднага на 112(няма такива говеда, които работя там) и пострадалия го откарахме в Ботевградската болница! Друг колега с Плевенско БМВ :hilezh: , който също отби помогна с аптечка и остана при катастрофиралия автомобил о другите пътници! Внимавайте как карате и при какви условия, че е страхотия особено по магистралата! БМВ-то беше с откъсната задна лява гума и помлено на ТОТАЛ! Имах късмет, че не ме помъкна и мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в неделя видях една кола обърната по таван в тревата на права отсечка :) Как го е направил този номер шофьорът, не ми стана ясно :hilezh:

Редактирано от a3_karam_a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотици ловчалии се простиха днес с брат и сестра, трагично загинали в катастрофа на 19 април. Бяха чудесни млади хора, сподели учител от Природоматематическата гимназия.

В неделя около 17 ч. “БМВ 520″ връхлетяло върху дърво по пътя между Ловеч и Летница. От удара на място са издъхнали шофьор Иван Петков (24) и сестра му Цвета Петкова (21). Родителите им са потвърдили пред полицията, че в колата са пътували техните деца, тъй като трупът на младата жена е бил обезобразен до неузнаваемост. Движение с несъобразена скорост най-вероятно е причината за смъртоносната каскада. По случая е образувано досъдебно производство.

Младите са студенти в Русе и са се придвижвали към крайдунавския град.

Общината не е обяви траур заради трагедията, кметът пък е в Брюксел. Ловчалии обаче се стекоха на поклонението, което започна от ранни зори и се проточи до 13 часа в Дома на пенсионера.

в.Народен глас-Ловеч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лоша катастрофа стана сутринта към 10 на Околовръстното при Сити кар, ниско прелитаща S8 удари алфа ромео 155, от алфата нищо не става вече, шофьора на алфата беше с лека рана на главата а тоя от аудито (май беше някъв шофер от автокъща) се държа все едно нищо не е направил. След малко ще кача и снимка на алфата след удара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лоша катастрофа стана сутринта към 10 на Околовръстното при Сити кар, ниско прелитаща S8 удари алфа ромео 155, от алфата нищо не става вече, шофьора на алфата беше с лека рана на главата а тоя от аудито (май беше някъв шофер от автокъща) се държа все едно нищо не е направил. След малко ще кача и снимка на алфата след удара

Абе с тебе минаваме по един и същи маршрут,а все не се засичаме :hilezh:

И аз от там минах малко по-късно и се чудех дали тоя с алфата е жив :hilezh: А българката простотия си личеше от километри,тоя с С8-цата се държеше кат чели е купил София :hilezh:

Редактирано от aleksander
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти по кое време си минал бе, аз от удара докато я качат колата на репатрака бях там

ПП: Куките се бяха навили яко да го ебЪт тоя с аудито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти по кое време си минал бе, аз от удара докато я качат колата на репатрака бях там

ПП: Куките се бяха навили яко да го ебЪт тоя с аудито

Епъ малко след 10 бръмнах от там ма не съм се оглеждал,че закъснявах за работа и гледах да мина по-бързо. :hilezh:

Ам те не да го ебЪт,а да му земат книжката доживот на тоя лешпер,ракомахаше кат минах катчели са му подчинени сички по околоврастното :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е алфата след удара, липсващата джанта беше на парчета, полуоската беше на около 200 метра от колата, бронята на по-малко - 50 :hilezh:

001pru.th.jpg

Редактирано от Don_Diego_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е алфата след удара, липсващата джанта беше на парчета, полуоската беше на около 200 метра от колата, бронята на по-малко - 50 :hilezh:

Опраи си уинка уа.

Ети де да си хостнеш снимките http://www.pict.com/ Тоя педалски имидж шак така и не се научихте го не ползвате.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е алфата след удара, липсващата джанта беше на парчета, полуоската беше на около 200 метра от колата, бронята на по-малко - 50 :hilezh:

001pru.th.jpg

Колега, не виждам снимка :) Или при мен има някакъв проблем :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако имаше и го лашнеш в спирката на тролея?...Мислете кат карате бе хорааа.....за 100лв акт ша затриеш човек.

Кво се суетят....ела да ги видиш у младост в кварталните улички със спрели коли от двете страни карат с 30-40км/ч. Ако йм изхвръкне дете между колите немат никъв шанс да спрат, а психически да ли ще станат нормални след това не ми се мисли.

Какво да мисля бе човек, това да не е шах... Инстинкт за самосъхранение, в единия вариант се удряш на 100% в другия на 50%(може да има кола а може и да няма) ти кое ще избереш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама със счупени крака след дрифт шоу в Кюстендил

Двама души от публиката на дрифт шоуто на картинг пистата в Кюстендил са със счупени крака след като шофьор на черно "Рено Клио" от Плевен се е блъснал в огражданията.

Група зрители са стояли близо до старт-финалната права на пистата в зона, забранена за публика, съобщи "Дарик Радио". Автомобилът е излизал от S-образна маневра, поднесъл е и ударил силно предпазни гуми, които са рикоширали в метално заграждение.

Най-сериозно е пострадало момиче на около 20 г., което е било затиснато между металната рамка и бетоновата стена зад нея.

Друго момче, на около 30 г., от Видин, се е наранило след като при опит да скочи зад бетоновата стена се е закачило в метален статив за знамена. Останалите от групата на това място са успели да скочат зад стената.

Близо до пистата е имало линейка, лекарите от която са реагирали бързо, коментираха зрители. /БЛИЦ

Редактирано от Fory
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж прегазен от собствения си камион

Мъж е бил блъснат от собственияа си камион на столичния бул. "Цар Борис III", съобщиха за БЛИЦ от МВР.

Шофьорът е слязъл от возилото. Докато правил оглед на спрения тежкотоварен автомобил, в този момент превозното средство потеглило и го блъснало.

Инцидентът е станал около 12.30 часа на бул. „Цар Борис ІІІ”, недалеч от Старческия дом и кръстовището с „Никола Петков”. След удара, камионът е продължил движението си още 70 – 80 м., скъсал е телените огради край трамвайната линия и е спрял до тях. По тази причина е съкратен маршрутът на трамвай номер пет, който не стига до „Княжево”, а обръща на колелото на бул. „Никола Петков” и „Цар Борис ІІІ”. Пострадалият е откаран в "Пирогов". /БЛИЦ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Един колега/приятел, в Събота към 1:00 през ноща, катастрофирал на Надлез Надежда. Колегата отишъл с колата до Надежда с приятелката си да си вземе храна, и на връщане точно на надлеза, Черно "Ауди" (не е обърнал внимание на модела) отнема предимството и се натриса в дясната му страна с около 100км в час. Предницата на Аудито е помляна - Четирима човека е имало в колата, няма тежно пострадали от тях. Колата на колегата "Митсубиши Спейс нещо си.." цялата му дясна половина е помляна, като от удара се пръсва страничното дясно стъкло, завърта се три пъти и влиза в насрещтното от удара, а приятелката му си чупи ръката. Шофьора на аудито твърдял пред КАТ, че е карал на ПЪРВА(1-ва) предавка!

П.С Колата на колегата я видях преди малко, дясната страна е тоталка. Най-лошото е че няма Автокаско, а ония "Помяр" правел всичко възможно да излезе че не е виновен.

Редактирано от ExCeSs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Млад мъж загина при зверска катастрофа край Стара Загора

0000070083-article.jpg

22-годишен мъж загина при жестока катастрофа край Стара Загора, съобщи МВР.

Инцидентът е станал край село Християново при извършване на ляв завой на разклона за село Еленино.

При движение с несъобразена с пътните условия и релефа скорост, водачът изгубил управление над колата и се удря в крайпътно дърво.

В резултат на удара, автомобилът се разцепил на две и водачът загинал на място.

Возещата се на предната седалка 22-годишна старозагорка е с тежки травми на главата и гърдите.

Настанена е за лечение в болницата в града, с опасност за живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това грозно смачкано нещо снимах днес.

307283.jpg

307284.jpg

307285.jpg

307298.jpg

307299.jpg

Било е зверско въртене с немалка скорост.

Изглежда обаче всички в колата са останали невредими. :rolleyes:

Нямаше нито един отворен еърбег, но нямаше и кръв никъде.

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тоя тъпанар днеска сртоши на човека бавареца

Това е на сфетофара преди моста на Захарна в посока Люлин..., в задачата се пита как аджеба мангала отиде чак там да го удари...

o633764736211406250.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека ви попитам нещо:

Колко да ги наречем роми сте виждали да карат коли?

А колко роми сте виждали в учебен автомобил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека ви попитам нещо:

Колко да ги наречем роми сте виждали да карат коли?

А колко роми сте виждали в учебен автомобил?

това някаква задачка-закачка ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бавареца е в лентата за наляво, тя свети на отделен светофар от тази за направо, а и виж че си е на мястото, а онзи е отишъл при него за да го блъсне, на-много да е захождал за наляво, а онзи му сече пътя...... при всички случай радиуса на Опела не е оттам

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...