Jump to content

Recommended Posts

Здравейте

Няколко приятелчета ми похвалиха IGAT (двигателно масло ) като много добро и на много добра цена !?!??!

Въпроса е че аз съм малко скептично настроен към него понеже немога да намеря никакви отзиви занего!!!

Търсих във форума но ненамерих нищо аз него Т за това отварям тази тема , понеже и други хора се интересуват и се надявам че ще им бъде полезна!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Няколко приятелчета ми похвалиха IGAT (двигателно масло ) като много добро и на много добра цена !?!??!

1. Имат ли лаборатория?

2. Какво му е "доброто"?

3. Това реклама ли е?

4. Коя му е "добрата цена"?

5. Тези "приятелчета" ще ти платят ли ремонта на двигателя ако се скапе или просто така си дрънкат?

Ползвам такъв антифриз (червен) и съм доволен. Още е червен. С масло не бих пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Имат ли лаборатория?

2. Какво му е "доброто"?

3. Това реклама ли е?

4. Коя му е "добрата цена"?

5. Тези "приятелчета" ще ти платят ли ремонта на двигателя ако се скапе или просто така си дрънкат?

Ползвам такъв антифриз (червен) и съм доволен. Още е червен. С масло не бих пробвал.

За реклама не е реклама, просто ми предстои смяна на маслото и се интересува понеже ми предлагат туба 4 литра за между 30 и 40 лева и те карали с такова по 5-6к и били доволни!!!!

Което ми се стори подозрително понеже от опит знам че хем ефтино хем качествено масло още няма Т за това съм отворил темата за да събера мнения !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

маслото е супер ако е полусинтетика 10/40

за друго не оговарям това върви и на мн скъпи коли аз съм изненадан ако има пострадали да кажат ама аигурен съм няма да има и като цена на едро другите не са по различни просто е реклама

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С такова масло 10в40 полусинтетично карах до скоро,нямах никакви ядове,не му мръдна нивото,сега съм с Liqui Molly,смених това,защото минах 10к км ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

тва масло се произвежда за близкия изток igat имат и пълна синтетика за турбо дизел 5/40 за около60лв.тубата 4л.,ама колко е читаво -бог знае.някой с впечатления да каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път го чувам, ако гледаш цената що не вземеш м10д- май беше 6 лв литъра, така и така не става за нашите мотори. поне да не се набутваш за масло ^_^:):rolleyes:

Вземи качествено и марково масло което е подходящо за твоят двигател. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що ти като си сипваш качествено мотул или кастрол...,от къде знаеш кво има вътре?може да е точно м10д бутилирано в някое мазе.едва ли некой ще прави ментак на евтино масло :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Тази марка масло изобщо не е одобрена в списъка на одобрените масла на Ауди.

В списъка на одобрените марки има една която е ROWE и е немско масло , което е на доста добра цена 5W-40 , 5l. туба струва около 65лева, а тва igat , за което пита колегата е по-евтината му марка на завода, но вносителите му го продават с доста височка надценка , и като се знае кои са , направете си сметка за качеството му :flehan: яаз мисля че от евро 07 не трябва да се купува абсолютно нищо .....камо ли масло....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
В списъка на одобрените марки има една която е ROWE и е немско масло , което е на доста добра цена 5W-40 , 5l. туба струва около 65лева, а тва igat , за което пита колегата е по-евтината му марка на завода, но вносителите му го продават с доста височка надценка , и като се знае кои са , направете си сметка за качеството му :lupe: яаз мисля че от евро 07 не трябва да се купува абсолютно нищо .....камо ли масло....

Точно колега !

Това масло се предлага само за Африка някъде, и ...България. Страшно осакатено масло е . Да -мазно е .Да, няма да блокира двигателя с него. Но - ...дали валовете ще карат дълго ? А, дали ще измива полепите които се отлагат по стените на цилиндрите ? Ами, липсата на лаборатория, и цената, предвещават обратното....

Ползвайте марки, които имат свой развоен център, имат собствени рафинерии. И работят под свое име ! Като втина алетрнатива бих препоръчал МОБИЛ, ЕЛФ, ОМВ.... но не и IGAT. Особенно щом вносител им е ЕВРО 07.

BIRTH сред маслата ... :steinigung:

Редактирано от DAGE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Евро 07 направиха доста полезни неща напоследък. Напрактика имат толкова много материал, че като ми трябва нещо, първо там звъмня. В края на краищата колите сме ги купили да ги караме, а не да чакаме 2 седмици да ми доставят хубава ролка от незнам къде. Вярно, че като качесто, са средна работа, но те просто се съобразяват с търсенето - добри търговци са. Масата от хора гледа цената. Иначе за масло, ако ще се купува от тях, по-добре СТАТОЙЛ. IGAT e нова марка, която е малко изпробвана. Аз моята А4-ка я карам 10000 километра с това масло, не ми се правят експерименти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Аз карам с Moterex - Select SP-X 5W40 пълна синтетика и съм много доволен.Карам до сега 8000км. и не е мръднало.Какво е Вашето мнение за него.Ще се радвам да споделите мненията си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, и аз да кажа за моето масло, което е IGAT 15w40 и вече 1000км няма проблем, двигателя си работи добре, нивото не е паднало, и за момента съм доволен, но следващите 5 хил. км. ще си покажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Игат си заслужава да го слагаш само ако имаш жигула. Даже за нея ще е по добре приста. Ама всеки има право да си налива каквото си пожелае в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, и аз да кажа за моето масло, което е IGAT 15w40 и вече 1000км няма проблем, двигателя си работи добре, нивото не е паднало, и за момента съм доволен, но следващите 5 хил. км. ще си покажат.

Това на каква кола?

Не мога да ви се начудя на тънкажа 5л 10W40 от АСЕ е 65 или 62 лева, вие си купувате някаква течност незнайно каква, но мазна и с надпис на тубата масло за 10-15 лева по-малко и си мислите, че сте спестили кой знае какво и колко, а в същото време го сменяте на 5-10 к км:D А въпросните "спестени" 10-15 лева им се губи смисъла още от самото начало... Сипете си качествено масло и го карайте 15к км - доста по евтино излиза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...