Jump to content

Отново в клуба :)


Spidercho

Recommended Posts

Отново, защото близо година карах Skoda Felicia 1.9D ;):hilezh:

След Audi 90 B2 2.2 и Audi Coupe 2.3, от седмица усетих какво е Audi 100* 2.5TDI quattro ;)

Предстои да му сложа чип и някой да му барне барнатия аванс (евентуално).

Може да давате предложения за подходящ човек.

Аре наздраве! :bia:

* за мен първото А6 си е 100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милко, честито и само безаварийно. :hilezh:;)

Знам за придобивката ти от Пепи(peshone) и свършихте ли работа в събота. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Най-после да уцелиш вярната кола.. :hilezh: Безаварийно и дълго да й се кефиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милко, честито и само безаварийно. :hilezh::hilezh:

Знам за придобивката ти от Пепи(peshone) и свършихте ли работа в събота. :flehan:

Да, мерсаж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Вече имам чип поставен от Сумиста. Много съм доволен, колата върви осезаемо повече.

Вчера се дърпах с едно BMW 320 E36 Coupe и очаквах да не ми е проблем, но се оказа, че колите вървят на равно до 120 км/ч. Победите зависеха от стартовете, а аз бързо се научих да стартирам тоя куатро танк. Остава момента да не съм оптимален в оборотите и смяната на скоростите. Все пак съм от скоро дизелов състезател :hilezh:

Та мисълта ми е, нормално ли е да върви на едно с това BMW? Някои пробвал ли е?

Преди веднъж съм се дърпал с такова BMW с купето ми 2.3 и го бих. Но тогава беше един старт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милко, къде си бе братче?

честито за придобивката, много безаварийни км ти пожелавам и да си здрав да му се радваш.

Колко до вървенето, то тия БМВ-та са малко тромавички.

Ела някой ден да те издърпам и да пиеме по бира :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......................................

Вчера се дърпах с едно BMW 320 E36 Coupe ....................

Не се коси, скоро шъ разбереш, че стотарката не е за дърпане, а за кефене. Седиш си на широоооокооо... возиш се меееко....пускаш си готина музичка или филмче.... наглясяваш си приятне температура .... и се кеееефииииш.... :hilezh::flehan: А! Какво беше това нещо "дърпане" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти все едно не си бил в детска градина :flehan: Не си ли дърпал момиченцата за плитките

Да ама от тогава помъдрях и разбрах, че момиченцата не са за да ги дърпаш за плитките.... :hilezh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най -бавния 6-цилиндров 150 кс мотор за всички времена творение на БМВ все пак е в десетките при е36 до 100 а ти не :dance: остава ти успокоението че е36-та си е една модерна жигула погледнато от друг ъгъл.

В тая връзка си карам старата а6- с аат моторетка и ми се вижда леко като икарус сравнено с с5-2.5 ТДи дето я продадох 115 срещу 180 кс не пожелавам на никого такава трансформация дори и временно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...