Jump to content

М5 vs RS4 видео


godo

Recommended Posts

http://info.datacom.bg/motorsport/Videos/C..._vs_RS4_MTM.mov

Едно интересно клипче...как се изпреварва отдясно, отлявно, отгоре и отдолу :grinsevil: .

Братушките не си поплюват..

10х на landikar за линка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че те разочаровам, но това клипче сигурно скоро за паспорт може да подаде документи :grinsevil:

Маняшко е, съветвам всеки фен на подобни изцепки да си го свали.

Това което се сещам е следното: шофера на БМВто се казва Миша и пише редовно по най-яките международни БМВ форуми. Натъкването на RS-a е било случайно, но му е дошло добре. Действието се развива по един от четирите ринговете (околовръстен път) на Москва. Аудито е със stage някой си на чисти расови 600 коня, което е и причината да му дърпа така зверски. Клипчето е разисквано в почти международен мащаб от тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема такива психопати братче , обаче Аудито го прави на каймарес кат почне да набира. Евала и на 2мата ентусиасти много ме израдваха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ви разказах за нещо подобно в БГ условия АУДИ 100 Куатро срещу БМВ М3...този с аудито караше като психопат!...абе нещо като тази гонка...Това Ауди РС4 :grinsevil::wink::gut: МНОГО НАБИРА БЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам с какъв стейдж е това Ауди, ама е ЗМЕЙ! Желая го! Моля утре някой да ми го докара на срещата и да ми го подари!

:oops:

А, да - още нещо:

НЕ КАРАЙТЕ ТАКА ПРИ НАЛИЧИЕТО НА ТАКОВА ДВИЖЕНИЕ, ОСВЕН АКО ЖЕНА ВИ НЕ РАЖДА! Ебати олигофрените, честно! :x

:grinsevil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, набира.... с 380 коня дава 16.4 до 200, според страницата на МТМ с 602 коня (малко 720Нм, извинявай....) пада на 13.2сек. Дори и серийно да беше пак няма много мегдан за М5та да избяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси...що не мога да го отворя...само звук' date=' без картина?[/quote']

Пробвай с Quicktime

Да, бе, как не се сетих....

Мерси много !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забележете момента в който аудито става точка пред бимата. забележително е.

тия случайно ли са се засекли или е било нагалсено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е много маниашко...маи ще ми стане от любимите :grinsevil::wink::gut: Тия момчета как летят в трафика...направо лудница... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...