Jump to content

Кражбите на коли - отново на мода


hivanov

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

В неделя се простих с най-готината кола която съм имал Ауди Б6 1.9TDI + чип и т.н.Много е тъпо.

Отиваш на мястото където си спрял и там едно такова празно - нищо няма.Натискаш бутона за

отключване с надежда да мигне отнякъде - ама не мига. Колата си е надлежно затрахована със

стикери и т.н.

В 1-во РПУ София се наредихме на опашка както следва А4,А6,А"х" - три броя в рамките на три часа

само от Слатина.

Явно в готината ни държава кражбите на коли отново са на мода.Предпочитаната марка е Ауди.

Та така, затраховайте си колите за добра сума и не оставяйте нищо по ценно от 5 лв. вътре.

П.С.Или имигрирайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 117
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аааааа отвратително просто!!!!

аз пък си живуркам така едно спокойно, .......на ти застраховка.

Успех, ако в такъв момент може въобще да се пожелае......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи ... колега незнам какво да ти кажа освен, че знам как се чувстваш. Би ли споделил към коя застрахователна компания ти е автокаско-то?

Май май .... ще се мигрира .... и на мен започна да ми писва от всичко тук..... просто не е истина братче ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтцтц... поредната тема за кражба.. баси!!!! преди броени дни пак писах в такава тема.. сега пак! Е баси...

Колега,сори за случката. Ама квото и да си говорим,как викаш ти.. те ше ти платат колата.. ама тъпо е е баси,отиваш и виждаш че некое нагло копеле се е натъманило в ТВОЙТА кола,и си е отпрашил.. баси-баси-баси...

Аз ли съм тъп,или ограничен.. как така отиваш и си присвояваш нещо.. как си лягаш да спиш после.. как вечеряш,как си ебеш жената.. бахти,явно аз не съм в ред, кат не мога да си го представя.. ма тва не са човеци който го правят... поне по мойте представи за човешко същество!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като знам кво кофти ми беше като ми разбиха колата,за да вземат радиото, не ми се мисли кво ти е да откраднат цялата кола.Много кофти случка.

За такива неприятности винаги си мечтая,ако ще ми се случва,да го уцеля тоя юнак точно като действа,да го видя тогава ще има ли с какво да си държи после вилицата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтцтц... поредната тема за кражба.. баси!!!! преди броени дни пак писах в такава тема.. сега пак! Е баси... Колега,сори за случката. Ама квото и да си говорим,как викаш ти.. те ше ти платат колата.. ама тъпо е е баси,отиваш и виждаш че некое нагло копеле се е натъманило в ТВОЙТА кола,и си е отпрашил.. баси-баси-баси... Аз ли съм тъп,или ограничен.. как така отиваш и си присвояваш нещо.. как си лягаш да спиш после.. как вечеряш,как си ебеш жената.. бахти,явно аз не съм в ред, кат не мога да си го представя.. ма тва не са човеци който го правят... поне по мойте представи за човешко същество!
За съжаление, колега .... не всички хора са като мен, теб и повечето участници от форума тук (за които вярвам, че наистина са добри хора...)Тези хора за които говориш имат точно обратното виждане. Когато те откраднат нещо, вечерят още по-сладко, шибат шените си още по-яко и заспиват още по-спокойни, защото знаят, че за 10мин са спечелили 2-3-4.000 лв. На сутринта се събуждат, и дори вече не си спомнят коя кола са откраднали вчера или онзи ден. Помнят обаче коя кола трябва да откраднат днес .... утре и т.н. Всичко това е толкова долно и отвратително, но същевременно и реално. За съжаление тези които трябва да ни помагат в такива моменти (полицията) в 99.9% от случаите също има участие (макар и косвено).Нямам представа какво се случва в момента, но нека някой колега от застрахователния бранш да сподели дали има някакви "вътрешни" разногласия между конкурентните застрахователни компании? Според мен тези неща просто немогат да останат покрити!!! Няма начин да се открадне кола за 20-30к лв. и това да стане без знанието на определени хора. Няма начин просто .....
Аз като знам кво кофти ми беше като ми разбиха колата,за да вземат радиото, не ми се мисли кво ти е да откраднат цялата кола.Много кофти случка.За такива неприятности винаги си мечтая,ако ще ми се случва,да го уцеля тоя юнак точно като действа,да го видя тогава ще има ли с какво да си държи после вилицата :hilezh:
Колега,пожелавам ти никога да не ти се сбъдва тази твоя мечта. Защо ли? Ами ето как ще се развие събитието.Хващаш го този как ти рови из под кормилото. Ако имаш физическата подготовка и си по-силен от него - хващаш го за гушата, вадиш го от колата и започваш да го размяташ като парцал напред - назад. Взимаш щангата, чупиш му ръката (или и двете) и продължаваш да го риташ. В следващия момент идват полицаите и ти неможеш да докажеш какво се случва!!!! Това ти го гарантирам!!!! Дори и да намерите отпечатъците му по волана - това нищо не доказва!!! След това се започва така нареченият процес по "обратното клатене" Той започва да те съди, но което е по-лошото той ЩЕ ТЕ осъди. Още повече, че на мястото има полицай, които ще потвърдят, че задържаният по обвинението е жестоко пребит. И после какво ще стане? Ще плащаш като поп всеки месец пари на онзи, който е поискал да открадне от теб а ти си се защитил (или по-скоро в състояние на моментен афект си реагирал меко казано грубо). И това не е всичко, ти вече ще имаш досие. Ще бъдеш осъждан. Петно което няма да се заличи в продължение на 10-15 години....Така че, колега ..... както се казва "внимавай какво си пожелаваш защото може и да се сбъдне" :huh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналия четвъртък, като си отключвах колата, алармата ми изписка с предупреждение, че през деня се е активирала. Уж я огледах за липсващи детайли, но нищо не видях. Няколко дни по-късно забелязах, че ключалката на предна дясна врата е напъната с отверка или нещо подобно и за нищо не става вече - ключът не влиза.

И моята е застрахована, но явно не им пука особено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става в тази държава :hilezh: ? Къде ти е застрахована? Дано да са я взели да се повозят само и да я намериш съвсем скоро :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данаил Петров - и аз не си го пожелавам никога.Казах само,ако недай си боже тръгне да става такова лошо нещо,че ми се иска да го видя тоя юнак.Иначе си прав после за съдебните последствия,но пък и има как да не се стига дотам...

То стига да му "налееш малко акъл" на тоя нещастник и после дим да те няма ....

Дано наистина не се стига до такива работи де - на никой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hivanov:

Съжалявам.. :steinigung: Не искам да си представям какво е да ти откраднат колата..

Май май .... ще се мигрира .... и на мен започна да ми писва от всичко тук..... просто не е истина братче ........

Мда, така е най-лесно. Ама според мен трябва да си вдигнем задниците и да направим нещо, ебаси, стига вече ни управлявали тия червени.. боклуци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата ми е такава че, патувам доста и винаги спирам където ми падне.

Никога не ми е минавало през ума че, ще откраднат колата.Да я разбият да, но

да я вдигнат цялата не съм си и мислил дори.

Най-тъпото е че, сега ще го мисля и това.А освен него и:дали някой ще ме ужули,счупи огледалото,

открадне някоя част, дали по пътя някой скрит полицай ще реши че, му дължа 10-20 лева,

дали някой арогантен комплексар няма да ми излезе насреща със 120-180, дали някой пиян,заспал,

тираджия няма да ме отнесе и т.н. - списъкът е безкраен.

Колкото и да си стабилен психически всички тези "дребни" неща дават отражение върху начинът ти

на живот и най-вече върху възприятието ти на околният свят.

P.S.Застаховката е в "Дженерали" - "Под крилете на лъва" :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна работа! Съжалявам за загубата ти колега! Пожелавам ти да ти намерят колата и да заловят извършителя, след което да го ебат, само както полицаите си знаят flipoff.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......

P.S.Застаховката е в "Дженерали" - "Под крилете на лъва" :steinigung:

Нещо са ги подбрали от известно време тези от "Дженерали": http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=32012

Този колега от темата може да ти е полезен по някакъв начин. Пусни му едно ЛС :rotcol:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като знам кво кофти ми беше като ми разбиха колата,за да вземат радиото, не ми се мисли кво ти е да откраднат цялата кола.Много кофти случка.

За такива неприятности винаги си мечтая,ако ще ми се случва,да го уцеля тоя юнак точно като действа,да го видя тогава ще има ли с какво да си държи после вилицата :rotcol:

Няма начин. Тези работи не се организират на случаен принцип. Единствения начин да го спипаш на място е ако целта йм е да го спипаш и тогава вервай ми те ще са подготвени. При всички случай хората са подплатени с тия дето уж трябва да ги ловят. Не случайно и отвличанията са толкова нагли и без грам противодействие. Няма кой да ме убеди, че в малката ни държава (по малко от 8млн.) може да стане нещо и никой нищо да не знае от така наречените служби :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според моя застраховател кражбите са зачестили поради причина "кражба на кола за отпуск и море".

Дано да е така и да си намериш колата, макар и по-късно както и да не я потрошат апашите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли колеги, 80 Б3 дали човек може да кара "спокойно" поне от апашите без каско или няма спокойствие и за тези ретраци :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли колеги, 80 Б3 дали човек може да кара "спокойно" поне от апашите без каско или няма спокойствие и за тези ретраци :bia:

От както на брат ми му откраднаха Голф 2 преди 1 година, знам че всичко може да бъде откраднато , няма значение какъв дръгел е.

Ако имаш "късмета" да си в неподходящото време и на неподходящото място всичко може да се случи.

Застраховката поне може да направи да не останеш съвсем с празни ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли колеги, 80 Б3 дали човек може да кара "спокойно" поне от апашите без каско или няма спокойствие и за тези ретраци :hilezh:

Абе батко,миналото лято ми откраднаха Кадета,дето е нямам думи за него - целия изтърбушен и смачкан завалията,ти за Ауди питаш пък нека си е Б3.

Друг е въпроса,че намериха Кадета след 3 часа :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига пискахте бре.

какво искате с резан турчин на власт и червени гейове ?

Жан Виденовото време ИДЕЕЕЕееееее....

Нас червеното знаме ни води !

Тъ-ръ-ръ-тъ-тъ-тъ

Нас не ще ни уплаши ВРАГА !

Тъ-тъ-ръ-ръ

Ние сме на всеки километър !

И така до края на света !

Пада другаааря в съмъртен бой !

Пада дугааря за суха параааааа

Опс увлекох се

С една дума колега съчувствам ти

дано се намери в читаво състояние или да успееш да емигрираш на читаво място или да се провали в дън земя т'ва крадливо племе бугарското

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...