Jump to content

Търся си кола която да карам за из София


Recommended Posts

Вземи си дизел, тия с печките у форума има дава 6 градско в София :):blink::hilezh:

Да и на мен така ми говореха. :hilezh: Ама кат се качих на печка под 12/100 ако направя, се чувствам горд и удовлетворен от себе си. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен АБК мотора ми дава средно 11/100, стигал съм и до 10.5, но от 3 седмици /когато околовръстното беше затворено и висях в задръстванията - НДК - Орлов мост/ дава 12/100.

По принцип съм спокоен шофьор и не правя ръчки. На ден минвам 40 км. поне. Това е разход на бензин. Иначе Coupe-то е супер кола и незнам как може да го сравняваш с Астра-та но както и да е:) Успех с търсенето на Coupe, ако си решил такава да е колата оглеждай се повече, че хубави рядко се намират:bia:

Не че правя реклама , нито познавам човека ..но ето едно купе, което не изглежда лошо.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=44643&hl=

Колега не ги сравнявам с Астрата ве, просто се двоумя между тези две коли, естествено че препочитам ауди защото четох и в Опел форума там астра с мотор 1.6 1.8 прави разход в София 11 , 12 газ а ако АБК-то прави към 13,14 на газ защо да взимам астра за единия спестен литър ли само, точно затова се двоумях вече не се двоумя де та така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братче и аз като взимах кола все питах за разхода, но сега ми дойде акъла в главата. Слагам до горе или за 50 лв примерно и докато изпищи лампата, после пак :bia: Тая кола си я взел да я караш, не да пестиш от нея, нали така? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батенце нема кво да се чудиш аудито е колата!!!

Мога да ти предложа перфектно ауди купе с АБК мотор за 4500лв - ако те интересува пиши на лични :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братче и аз като взимах кола все питах за разхода, но сега ми дойде акъла в главата. Слагам до горе или за 50 лв примерно и докато изпищи лампата, после пак ;) Тая кола си я взел да я караш, не да пестиш от нея, нали така? ;)
Ами колега и аз бих искал да съм като теб да не мисля за разхода но за момента това ми е малка пречка, която надявам се скоро няма да я има ;)
Батенце нема кво да се чудиш аудито е колата!!! Мога да ти предложа перфектно ауди купе с АБК мотор за 4500лв - ако те интересува пиши на лични :)
Знма колега че ауди е колата а тва АБК с ГАЗ ли е или не , коя година е?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София най-удачен е двигател 1.6. Имах Вектра А с такъв и ми беше 8/100 разхода преди 10 години, а в ново време със задръстванията - 10/100. Двигател 2.0 е удачен за градско и извънградско по равно, и в двата случая е някакъв компромис, но в София мощен двигател не ти трябва. Освен ако не си спортист от светофар до следващия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уникални сте господа софиянците...като вас втори няма...вие сте най-големите ;)

п.п. напълно ми е ясно,че ще бъда уроган и наврян в мечи г*з...

Редактирано от big_bear
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега и аз бих искал да съм като теб да не мисля за разхода но за момента това ми е малка пречка, която надявам се скоро няма да я има ;)Знма колега че ауди е колата а тва АБК с ГАЗ ли е или не , коя година е?

колата е без газ и никога не е имала просто защото не харчи много !

1992год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е без газ и никога не е имала просто защото не харчи много !

1992год.

Ами колега много са ми тези пари за тази година пък и без АГУ не ме устройва офертата :) пък и ако реша да взимам ще я вкарвам от запад поне окачване да не пипам може пак да ми легне толкова или 5 бона примерно ама ще знам че всичко и е ОК поне с окачването де.Мерси за офертата все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

А аз мога за по ниска цена да ти предложа купе с клима,газ/бензин.Мотора е 1.8 ДЗ 112 кс. и във варна,лятото на задръстванията които не са по малки от тези в София ми дава разход от 12-13/100 газ.Смесено гори 10/100.Ако имаш интерес обади ми се на 0898699502 или пиши на лични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метрото също е доста приемлив вариант. Много помага за оптимизиране на финансовата стабилност и съжителството на примерно 10-тина човека в гарсионера в Левски Г. :rolleyes:

Сега и на квартали ли ще се е----ме !

Кво му е на "Левски-Г" бе пич ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега и на квартали ли ще се е----ме !

Кво му е на "Левски-Г" бе пич ?

Ми нищо ве пич, просто е близо до София ве пич. И щот къде има мангал-строител /тва да се разбира мързелив, мръсен и меришещ гадно селтак от възможно най-забутаните места, като например от махалата "Под речица" /, мечтата му е да е на квартира/ с поне още 5 подобни "строители"/ в Левски Г и да тормози с животински дози простотия местното население, което е имало нещастието да се засели по тези места. Затва. Не че по другите квартали няма подобни аналози, ама там концентрацията на дебили е станала неконтролируема. :bia:

Що питаш?

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в момента, в който излезнеш от София и отидеш в някоя Европейска столица и разбираш колко несъстоятелни са разговорите за квартали, селяни, чистота, простотия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай опела /1,6 моно нали?/ , слагай му метан и си джиткай. С аудито само може да мечтаеш за такъв разход, а и повечко ги крадат напоследък - осебено в Сф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грабваи купето,2-3лв. на 100км.няма да ти оправят положението.Опела харчи малко по малко ама с маслото сменяш и вежди,за конфорта няма какво да говориме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веждите се сменят на да кажем 2 години (около 200 лева), комфорта си е комфорт - демек дали ще има клима ел.... На купето ремонтите почват от 200 лева...Иначе подръжката спрямо аудито е направо смехотворна. Частите са за без пари....Повярвай ми ако нямащ достатъчно пари за подръжка взимай Опела.Имам ги и двете коли и повярвай ми знам какво говоря.Астрата ми е точно 1,6 mi.

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както 1 колега беше писал понятието разход на 100км в София е без съдържание. Зависи колко ще стоиш в задръствания и ако ти е толкова важно, провери коя кола колко харчи на час, като тракторите, защото тук карането е предимно на празен ход.

Онзи ден без особени задръствания по обяд отидох до другия край на София и компютъра ми даде средна скорост 20 км/ч, не съм наясно дали брои стоенето на място и при средния разход дали го отчита. Разхода не знам колко беше, него не го нулирах.

Имай предвид, че вечер и сутрин е трагично, пак зависи къде ще минаваш де.

Най-малкия възможен мотор харчи най-малко на празен ход. Колкото и да им гледаш средните разходи по документи и колкото и икономично да караш, нищо не зависи от теб.

През юни след 1 буря какво задръстване имаше - от Дружба до Люлин - 2 часа, при това се измъкнах с късмет от най-голямото задръставне от подуене до сточна гара. Кой знае какъв ми е бил разхода. Тогава как ми се искаше да бях с колелото, а не в колата. Не стига, че ми гори горивото и ми замърсява въздуха, който след малко дишам, ами и си губя времето да стоя в колата. Трагедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауди б4, 100 бордомпа показва вярно само извънградско

в града е много относително понеже показва последната засе4ена стойност и се оказва че седиш на място а ти показва 40/100 разход или пак 20 и т.н.

понеже засича на 50метра по 1 път и т.н. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаи кола която ти допада.Това с икономията е щуротия.В тая лудница такова нещо няма,все опираш до +,- 3лв.Ама с Аудито поне ти е удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...