Jump to content

Предложения към администратори и потребители


Recommended Posts

Колеги, добре е да се съобразим с мнението на хората, които плащат за тези обяви.

Как ни харесва на нас .. тук малко по друга бира е случая.

Адрес на коментара
  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Подкрепям с две ръце Емо :lol:

Аз също го подкрепям с две ръце/ако имаше повече и тях ще дам :lol: / и смятам че е подходящ за модератор.Това че е от Враца нека не го броим.И без това няма да има много потдръжници от тук.

Не знам дали му е мястото тук да го издигам,но лесно ще го заличат при нужда.

Адрес на коментара

Бих обърнал внимание че длъжността "модератор" не е някаква привилегия а отговорно задължение.

Привилегиите са нулеви а работата неблагодарна. :)

Адрес на коментара
Бих обърнал внимание че длъжността "модератор" не е някаква привилегия а отговорно задължение.

Привилегиите са нулеви а работата неблагодарна. :)

Аз също съм на това мнение,макар че не съм бил модератор и никога няма да бъда. :)

Адрес на коментара
Подкрепям с две ръце Емо :hilezh:

Аз също!!!

Но като знам Емо колко добър човек е и колко е зает в буквалния смисъл на думата, не го виждам кога ще смогва горкия. Той за семейството си няма време, дето има една дума, та камоли да си хаби нервите с чипса и баче кико.

Емо :) чакай ме в Неделя.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Аз също!!!

Но като знам Емо колко добър човек е и колко е зает в буквалния смисъл на думата, не го виждам кога ще смогва горкия. Той за семейството си няма време, дето има една дума, та камоли да си хаби нервите с чипса и баче кико.

Емо :) чакай ме в Неделя.

Има и други Емовци,освен Емси. :) Отделно от това,според мен Карина имаше предвид идея,не човек.Едва ли има човек,който да познава Емси и да не е останал с впечатлението,че е рядко свестен човек,на когото може винаги да се разчита. :)

Адрес на коментара

Идея, неидея ето моето становище:

1. Всички желаещи за модератори да подадат кандидатура.

- Напомням: Модераторите се подчиняват на правилата на Форума и нямат право на своеволия.

2. Добре е да има още няколко модератори.

3. Аз съм един от привържениците раздела ИЗВЪН ТЕМАТА да бъде разделен по един или друг начин. Било с подраздел. Било с отделен раздел.

- Смешно е обяснението: КУЧЕ ВЛАЧИ РЕЙС за тема: "Търся плочкаджии". Да конкретизирам ли?

4. Едно време (преди Христа) ИЗВЪН ТЕМАТА беше раздел за забавление. Сега не знам за какво е. Но там си помагаме извън колите.

5. ФЪН ТЕМАТА загуби своя смисъл. Не ми е смешно да преровя 400 страници за да намеря ОНЯ виц. А и там е пълно с некоментирани линкове. Тези които ги пускат, нали не се надяват че ще ги пробваме всичките? :mrgreen:

Всеки който пусне смешка ТРЯБВА да обясни нейното съдържание. Иначе няма смисъл. И подлежи на модераторска редакция. Кой модерира ФЪН ТЕМАТА?

Във връзка с това ми се ще отново да има раздел САМО за забавление в рамките на ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА. Но някой като пусне забавна тема да я обсъдим и посмеем задружно. Както беше едно време. :unsure:

6. Чудесно ще е ВСЯКА модераторска намеса да бъде коментирана от наложилия санкцията. Нали?

7. Всеки модератор на който му писне да си направи самоотвод. И да бъде подменен. Сега модераторите или са по заслуги, или са с връзки. :hilezh:

8. КРАЙНО време е СПАМ, ФЛУД и всякакви подобни нарушения да бъдат наказвани още в зародиш. Независимо от раздела в който са пуснати. :hilezh:

9. Това което ме вбесява ли? В ГЛАВЕН ФОРУМ да е като в пустиня. Само трупове и стрелкички. Всяко сбъркано мнение там трябва да бъде изтребвано. Като хлебарките. БЕЗ СЛЕДА! Да обяснявам ли защо?

ЕДНО.

Крайно време е да променим ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА. И да се спазват. Защото сега правилата са като Законите в България. Подлежат на обширно ТЪЛКУВАНЕ. Което води до разногласия.

Да започнем от ЕДНО.

ЕДНО.

Едно.

едно.

-------

P.S.

Кандидатирам се за модератор на техническата тема XXL.

Искрено Ваше мече - Гризли.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
8. КРАЙНО време е СПАМ, ФЛУД и всякакви подобни нарушения да бъдат наказвани още в зародиш. Независимо от раздела в който са пуснати. :hilezh:

Ееее, нека си има спамилня, не че пиша кой знае колко, но се радвам, че има място където мога просто да пиша, без да се съобразявам :hilezh: когато ми се прииска :mrgreen: , че някой ще навири носа на Карлък :unsure:

Редактирано от GiN
Адрес на коментара

Ред им дайте на хората и силна ръка, бах мааму, онва минало нема бъде заличено от психиките ви още 50 години. :flehan:

ЧИЧКИ СУХАРИ!

ЗАБАВЛЕНИЕ В ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА! Тва ми звучи като почти бременна или полусвършил. :blink: И ква ше е ползата? На такива с по-умерено чувство за забавление/да не ползвам пак горното определение/ ше им е кеф. :D

Адрес на коментара

С повечето предложения съм съгласен, но всичко трябва да е умерено. Нито едната крайност, нито другата. А за фън раздел, което предлага Гризли, наистина ще е по-забавно да се коментират смешките и т.н.

Адрес на коментара

На кратко и от мен, без много да си събирам акъла...

- разделение на "Златен фонд" е абсолютно безсмислено. И сега има достатъчно малко на брой теми, който се е сетил да погледне там лесно ще се ориентира.

- говорите да се разделя "Извън темата"... а забравяте факта, че ЕЖЕДНЕВНО има малумни изсрани теми в "Главен форум". Не ви ли светва, че така нещата стават още по-трудно, вместо по-лесни? Поне аз така ги виждам... сигурно защото хода и заключвам/местя темите....

- повече модератори - перфектно! Само дано не са като мен :gruebel: Дори може да аднете и един админ в повече, че в момента колкото админа има, толкова нито един не гледа достатъчно често из форума, а чат-пат си трябва и това да се случва.

Поздрави!

Адрес на коментара
На кратко и от мен, без много да си събирам акъла...

- разделение на "Златен фонд" е абсолютно безсмислено. И сега има достатъчно малко на брой теми, който се е сетил да погледне там лесно ще се ориентира.

- говорите да се разделя "Извън темата"... а забравяте факта, че ЕЖЕДНЕВНО има малумни изсрани теми в "Главен форум". Не ви ли светва, че така нещата стават още по-трудно, вместо по-лесни? Поне аз така ги виждам... сигурно защото хода и заключвам/местя темите....

- повече модератори - перфектно! Само дано не са като мен :gruebel: Дори може да аднете и един админ в повече, че в момента колкото админа има, толкова нито един не гледа достатъчно често из форума, а чат-пат си трябва и това да се случва.

Поздрави!

Има много истина в думите ти, млади момко :hilezh:

Адрес на коментара
Едва ли някой ще заложи срещу мен,че от всички тези идеи най-много да се реализира тази за още модератори.Предлагам някой да изрови темата с предложенията за заместник на Влади Ди.Бяха колеги компетентни,а не многословни.Сега започват някакви самономинации,което,ако са сериозни,не е много красиво.

Напълно съм съгласен колега. Не вярвам да допускаш сериозно, че моделирането на Купува-Продава може да се приеме за голямо удоволствие ...

Адрес на коментара
На кратко и от мен, без много да си събирам акъла...

- разделение на "Златен фонд" е абсолютно безсмислено. И сега има достатъчно малко на брой теми, който се е сетил да погледне там лесно ще се ориентира.

- говорите да се разделя "Извън темата"... а забравяте факта, че ЕЖЕДНЕВНО има малумни изсрани теми в "Главен форум". Не ви ли светва, че така нещата стават още по-трудно, вместо по-лесни? Поне аз така ги виждам... сигурно защото хода и заключвам/местя темите....

:flipoff:

Прости ми за ежедневните главоболия, които ти създавам с пържените картофки, но навярно ме разбираш... :flipoff:

Адрес на коментара

Добър вечер,драги съфорумци! :gmorning:

Имам предложение ,относно правилата за пускане на обяви в Купува/Продава.Как мислите,дали е редно да се задължи пускането на снимки към темите,защото ежедневно присъстват разговори от тоя сорт по тях...?

Адрес на коментара

Аз мисля, че не. Това, че няма снимка, си е само проблем на продавача! Защо да го задължаваме? Като цяло мисля, че трябва да редуцираме задълженията до минимум, все пак това не е магазин за оръжие :nixweiss:

Адрес на коментара

Да,така е....Наистина си прав.Просто се чудех,защото мисля че ще е по-лесно.Аз лично се дразня,защото не ми е ясно как нещо ще се продаде без да се види поне на снимка. :hilezh:

Адрес на коментара

Аз пък си мисля за минимум 20 мнения, за да можеш да пуснеш обява в Купува/Продава. Така е в ФВ клуба и има смисъл, защото влизат какви ли не, за да си продадат боклуците на баламите кат нас...

Адрес на коментара

И безмисления форумен трафик се качва веднага 20 пъти.

Вместо да прочета една обява, ще прочета 20 мнения. + обявата ...

Просто си трябва яко модериране.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...