Jump to content

Предложения към администратори и потребители


Recommended Posts

Здравейте, ще се опитам да не съм многословен.

Ще опиша неща, които сме коментирали заедно с различни хора от форума, било на срещи на по бира, на НиМ, на събора, скайп, ЛС и прочие.

Та така..

1. Необходими са още модератори.

Особено в раздел технически. Влади и Уизи винаги са били много коректни и точни модератори, само респект за тях. Но с увеличаването на броя на хората и с видимото намаляване на качеството на потребителите те имат доста много работа. Хубаво е към тях да се включи поне още един колега. Същото важи и за другите раздели. Не ми се мисли Цвет40, Аванта и Тита как се справят с купува/продава, извън темата, какво ауди да си купя и останалите.

2. Във форума "Извън темата" да се обособят два нови подфорума, така, че основната част от "Извън темата" да остане за всички важни и ежедневни теми засягащи живота ни извън форума и не пряко свързани с Ауди.

- "Фън" форум. Само за весели неща от сорта на темите FUN, XXL, честитките за рожденните дни, soft спам теми и подобни.

- "Лични данни". Форум видим само за регистрирани потребители на форума. Такъв който не се индексира от търсачките от типа на Гугъл. Иде реч за отделянето на теми съдържащи информации за лични данни от типа, кой как се казва, какво работи, каква кола кара, къде живее, какъв му е скайпа, ICQ, телефона, мейла, лични снимки и подобни. Все информации засягащи предимно хората участващи във форума и нямащи нищо общо с никого извън него.

3. Форум Купува/Продава да се раздели на подфорум Купува и подфорум Продава, като платените обяви останат пиннати в раздел "Продава".

4. Да се подреди форум "Златен фонд".

- "Златните" технически теми да отидат в техническия раздел. Или във ЗФ да се обособи раздел Технически.

- Темите за лични данни, да намерят своето подходящо място.

Толкова.

Целта на темата е да предам това, което сме коментирали с колеги!

Не търся революции, внимание или поредната тема, която да се изпълни със спорове и обиди м/у потребителите.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз как може да кандидатирам за техническия 80/90.

Другите раздели не ги гледам толкова много и не ме вълнуват.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
1. Необходими са още модератори.

Подкрепям!!! :stupid:

2. Във форума "Извън темата" да се обособят два нови подфорума, така, че основната част от "Извън темата" да остане за всички важни и ежедневни теми засягащи живота ни извън форума и не пряко свързани с Ауди.

До някъде има резон в това предложение, но не виждам особена полза. :stupid: Имайки предвид колко е малък процента на потребителите, които дори и сега, при цялото многообразие на проблеми и въпроси в този раздел, нацелват подфорум "Извън темата", за да си излеят "болка" или споделят колко им е кеф и пускат тема предимно и най-вече в "Главен". Та ... ако и "Извън темата" се раздели на подфоруми, работата на модераторите по местене на теми ще се увеличи с още един раздел от който да се местят теми в съседния.

3. Форум Купува/Продава да се раздели на подфорум Купува и подфорум Продава, като платените обяви останат пиннати в раздел "Продава".

Абсолютно необходимо е разделянето на Купува-Продава. И може би тук е мястото да попитам (все пак) дали платените обяви не е добре да се преместят в подфорум "Платени обяви". :hilezh:

4. Да се подреди форум "Златен фонд".

- "Златните" технически теми да отидат в техническия раздел. Или във ЗФ да се обособи раздел Технически.

- Темите за лични данни, да намерят своето подходящо място.

А не беше ли създаден подфорум "Техническа Библиотека" именно с идеята ценните теми със систематизирана техническа информация да са там, а в "Златен фонд" да останат всички други, отнасящи се до история на Ауди, на клуба и т.н.?

Редактирано от tita
Адрес на коментара
Абсолютно необходимо е разделянето на Купува-Продава. И може би тук е мястото да попитам (все пак) дали платените обяви не е добре да се преместят в подфорум "Платени обяви". :steinigung:

:hilezh::flehan::blink::)

Адрес на коментара
Аз как може да кандидатирам за техническия 80/90.

вече се кандидатира...

стига да се стигне до въпросните промени!

Редактирано от Lube
Адрес на коментара

Чест и почитание към инкози,който пак се е нагърбил с не леката задача да изкаже нещата гласум.Сега кой ще ги чуе и какви мерки ще се вземат е друга тема.

Лично аз съм съгласен само с първа точка-

1-необходими са още модератори.

Адрес на коментара

Напоследък зачестиха теми свързани със застраховки, щети и правни проблеми ... не е лошо, мисля, да се обособят някакви пиннати теми по тези проблеми, които да могат да се откриват лесно и където хора, които са "по-навътре" в материята да дават съвети ...

Абсолютно необходимо е разделянето на Купува-Продава. И може би тук е мястото да попитам (все пак) дали платените обяви не е добре да се преместят в подфорум "Платени обяви".

Разделяне да .. но не е лошо да се помисли дали да не е на "Купува-продава АВТО" - за автомобили и резервни части за тях и "Купува-продава-друго" за всичко останало ... все пак сме авто форум и не мисля, че е редно обяви за всевъзможни полезни и не чак толкова полезни неща да изместват постоянно обявите, свързани с основното, което ни е събрало заедно ...

По въпроса за подфорум "Платени обяви" - Мое мнение е , че не е нужен. Хората си плащат, за да им се виждат обявите ... не мисля, че ако същите са отделени в отделен подфорум ефекта за тях ще е същия ...

Адрес на коментара
Хората си плащат, за да им се виждат обявите ... не мисля, че ако същите са отделени в отделен подфорум ефекта за тях ще е същия ...

Така казват и тези които плащат. ;)

Адрес на коментара
1-необходими са още модератори.

Любо за модератори са необходими подходящи колеги, а не просто така избрани.

Аз например за модератор не ставам, признавам го, имам особен характер и не се сърдя на критиките спрямо мен. :stupid::)

Ставам за други неща свързани с търговия и договорки. :stupid:

Към сегашните модератори може да съм имал дребни забележки, но категорично се справят и ги подкрепям!! :stupid:;)

Адрес на коментара
По въпроса за подфорум "Платени обяви" - Мое мнение е , че не е нужен. Хората си плащат, за да им се виждат обявите ... не мисля, че ако същите са отделени в отделен подфорум ефекта за тях ще е същия ...

Изморих се да го повтарям... :)

По другите идеи - модератори не е лошо да има. Но да са такива, на които им стиска да действат, а не ги е страх, че ще бъдат опрекнати после.

За продава - купува - трябва да се направи някакво разделяне, но хубаво трябва да се обмисли точно какво!

Другите предложения на Явор ми се струват разумни и ги подкрепям на 100 %!

Адрес на коментара
кЪк? Това пък защо?

Не питай така свободно, да не питаме после ти къде си. :) Ората са ъндА кавЪ ве, нищо не разбираш ти от подземния живот на картофа и репите. :hilezh:

Адрес на коментара

Между другото, вчера мернах, че профила ми е бил преглеждан от БАЧЕ КИКО. Онзи, лудия, дето беше в БАНална кома за доста време- завърнал се е. Е от такива е породена нуждата, за която казва Явор.

Адрес на коментара
1. Необходими са още модератори.

Особено в раздел технически. Влади и Уизи винаги са били много коректни и точни модератори, само респект за тях. Но с увеличаването на броя на хората и с видимото намаляване на качеството на потребителите те имат доста много работа. Хубаво е към тях да се включи поне още един колега. Същото важи и за другите раздели. Не ми се мисли Цвет40, Аванта и Тита как се справят с купува/продава, извън темата, какво ауди да си купя и останалите.

Един глас в подкрепа от мен. Бих се кандидатирал за купува/продава.

- "Фън" форум. Само за весели неща от сорта на темите FUN, XXL, честитките за рожденните дни, soft спам теми и подобни.

- "Лични данни". Форум видим само за регистрирани потребители на форума. Такъв който не се индексира от търсачките от типа на Гугъл. Иде реч за отделянето на теми съдържащи

информации за лични данни от типа, кой как се казва, какво работи, каква кола кара, къде живее, какъв му е скайпа, ICQ, телефона, мейла, лични снимки и подобни. Все информации засягащи предимно хората участващи във форума и нямащи нищо общо с никого извън него.

Ако съдя по опита си в други форуми, именно там е мястото за всички повече или по малко остроумни коментари, които в момента заливат всяка тема

3. Форум Купува/Продава да се раздели на подфорум Купува и подфорум Продава, като платените обяви останат пиннати в раздел "Продава".

Добре е също да има секция за коли и за всичко останало. Някак си не иде до продавам ауди да видиш продавам филтър за кафе машина.

4. Да се подреди форум "Златен фонд".

- "Златните" технически теми да отидат в техническия раздел. Или във ЗФ да се обособи раздел Технически.

- Темите за лични данни, да намерят своето подходящо място.

За :hilezh:

Адрес на коментара

Едва ли някой ще заложи срещу мен,че от всички тези идеи най-много да се реализира тази за още модератори.Предлагам някой да изрови темата с предложенията за заместник на Влади Ди.Бяха колеги компетентни,а не многословни.Сега започват някакви самономинации,което,ако са сериозни,не е много красиво.

Адрес на коментара
По въпроса за подфорум "Платени обяви" - Мое мнение е , че не е нужен. Хората си плащат, за да им се виждат обявите ... не мисля, че ако същите са отделени в отделен подфорум ефекта за тях ще е същия ...

Митко, във форума на VW, който е най-голям по обясними причини(Голфовете са много повече от Ауди и БМВ :hilezh: ) точно си има отделен подфорум за платени обяви и смятам, че това решение е много правилно. :hilezh:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...