Jump to content

Ключодържатели с логото на АКБ


duvi

Recommended Posts

Определено няма оферти за изработката на този ключодаржател.

Всъщност не се изненадвам. Той е доста нетехнологичен и е труден (разбирай и скъп) за изработка.

Жалко.

post-41765-1254401454.jpg

post-41765-1254401463.jpg

post-41765-1254401474.jpg

post-41765-1254401484.jpg

post-41765-1254401498.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 561
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ако е възможно и аз искам 2 броя но как да разбера дали изобщо ще се правят такива ключодържатели ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ще се правят ли нови кключпдържатели като тези от 3D снимката . Много са ефектни и с радост бих взел 2 ! Колегата impegra_cnc е навит да ги направи :

'' Аз бих ви ги направил за по 5-6 лева.Колкото и бройки да са от хром-никел (1мм - няма гънене) и ако намеря подходящ лак може да се лакират така че им се придаде заоблен ефект.По мое мнение може да стане много добре.Все пак вие си решавате. ''

Редактирано от Riverdalee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава щом човека е навит да му плащаме някак и да ги изработва на всеки, който ика и му заплати, за да е сигурно, не както тука си пишеме, за мен 3, за мен 5 и накрая останат в повече, като с тениските :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как да го измислим тогава ? Аз искам ключодържател , но проблема е , че съм от провинцията и с нищо освен с желание не мога да помогна . И с пари де :blink: !

Редактирано от Riverdalee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как да го измислим тогава ? Аз искам ключодържател , но проблема е , че съм от провинцията и с нищо освен с желание не мога да помогна . И с пари де :hilezh: !

Е тогава само кажи на твоя приятел, който е заявил готовност да ги сътвори и вече който иска му праща по една 5-ца на банкова сметка или колкото ще му трябват, за да ги прати обратно с наложен платеж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

И аз се включвам доста късно, но искам да си взема един ключодаръжател. В София съм, така че само ми кажете от къде да дойда да си го взема. Пишете на ЛС... Предварително благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

нямам надежда че някой ще ми обърне внимание както за стикерите, но все пак искам 1бр , пък знае ли човек,току вииж станало ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

знае ли някой дали има още от тези ключодържатели и как може да се снабди човек ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти кажа къде живее един с такъв, да го пречакаш пред входа и да го ошамариш :lol:

Бая зор ще види(ако въобще започне).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...