Jump to content

Ремонт на задни спирачни апарати за VW Group, Опел, Хонда и др. (3 годишна гаранция за ремонт на апарати)


Recommended Posts

Събота 16 юни ,безплатна диагностика на спирачки и двигатели или други елементи от електрониката с ваг ком.Който не знае адреса Манастирски ливади бл 12. телефона е по надолу в червено.

.

Днес разбрах че диагностика с ваг струва 30 лв:steinigung:,смятам сериозно да бойкотирам тази цена:rolleyes:

Добре звучи офертата... Мисля да се възползвам... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 531
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз да благодаря на Пепи за профилактиката на задните спирачки. Наистина е имало нужда от неговата намеса.

Ти тепърва ще спираш ,вярвай ми:rolleyes:.

Да напомня ,утре 16 .06 2012 ,безплатна диагностика с ВАГ 10.63,и преглед на спирачки,моля за обаждане преди да тръгнете ,0888 70 87 65 ,ще се опитам никой да не чака,освен ако не му се пие бира:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иде събота,тоест безплатна диагностика на мотори и спирачки.Всяка събота ще е така .През останалото време 5 лв закачане за триене на грешки,10 лв ако се прави лог или се гледа повече време.Още 1 седмица съм в София ,после на Sunny Beach :bia::bia::bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:flehan: :flehan: :zustimm: пепи този човек е машина той не човек има златни ръце вчера докато ми правеше спирачките го наблюдавах имам чувство че пепи какво то и да пипне ще заработи поклон това е майстор за които всеки може да мечтае :flehan: спира и от зад спира а довечера и от пред
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Положението е драматично

кой спирал ,спирал:bia:,взел съм най важните инструменти ,чук,тел ,клещи,ако някой закъса на морето :bia:

Редактирано от buzzi
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Положението е драматично

кой спирал ,спирал:bia:,взел съм най важните инструменти ,чук,тел ,клещи,ако някой закъса на морето :bia:

Пепи тесла и пирони си забравил ако изкаш мога да ти пратя.:bia::bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm::hilezh: :hilezh: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ПЕПИ ДА СИ НИ ЖИВ И ЗДРАВ ВСИЧКО ЗА КОЕТО СИ ПОМИСЛИШ ДА ТИ СЕ СБЪДНЕ С ОГРОМНА ЛЕКОТА ПРИЯТНО КЪПАНЕ И ЦАНБУРКАНЕ :bia:ГРИЖИ И НЕВОЛИ ЗАБРАВИ,ПРАЗНИКА С УСМИВКА ПОСРЕЩНИ!ДНИТЕ ДА МИНАВАТ И ДА НЕ ТЕЖАТ, ГОДИНИТЕ ДА СЕ ТРУПАТ,НО ДА НЕ ЛИЧАТ! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕТО НА СКАЛИТЕ,ДЪЛГОЛЕТИЕТО НА ОРЛИТЕ, МЛАДОСТТА НА ЕЛИТЕ И НА ВСИЧКИТЕ БАНКИ ПАРИТЕ! НЕКА ОГНИЩЕ ДА ТОПЛИ РЪЦЕТЕ ТИ, ВИНО ДА ТОПЛИ СЪРЦЕТО ТИ,ОБИЧ ДА ТОПЛИ ДУШАТА ТИ И БОГ ДА ТЕ ЗАКРИЛЯ В ДЕЛАТА ТИ. Редактирано от DANI7801
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На позиция и готов за работа,безплатната диагностика се премества за утре,че днес се върнах от морето.

С огромна гордост мога да споделя че след канско ровене по инсталацията на ербеговете на колата ми най сетне разкрих как да дииагностицирам къде е проблема при А4 А6 Б4 Ц4....,нещата са уникално прости,ама кой да се сети.Позволете да не коментирам темата ,с това си вадя хляба все пак.Никакви съпротивления и др дивотии,просто времето е виновно да светва лампата,и в това е ключа от бараката.Реално повече от 5 часа ровене и мерене ми отне .3 часа преди тръгване,все пак без активна система за безопасност е тъпо да се пътува,10 тина к м преди морето лампата светна ,и снощи по тъмно ,след 7 дни празна глава :hilezh:,ми светна какъв е проблема ,така и се оказа:bia:.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Я какви неща сътворихме днес с апаратите на Влади

027854048-big.jpg?r=0

027854049-big.jpg?r=0

Само още няколко дни дискове и накладки АТЕ на много добри цени,два диска и 4 накладки

Дискове 280 мм за Б4

Дискове и накладки за всичко на много добри цени ,марка АТЕ,въпроси на ЛС

Редактирано от Ivo_Dinkov
  • Like 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тоя Пепи е много лош :hilezh:

Свършил е на момчето перфектна работа :zustimm:

Намерил ми е същите апарати, не боядисани и в перфектно състояние :wall: Не знам какво съм му сторил че толкова бързо ги изнамери тия железа, и изобщо не мисли че съм в силен период на мързел :hilezh:

пп: евалата човече, голем си :respekt: :respekt: :respekt:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа, сега за пореден път да зафалим Пепича... ...от известно време задните ми спирачни апарати започнаха да дрънкат като карам по павета с 30 и беше много дразнещо... :wall:

Обадих му се на Пепи и му казах, той ми каза докарай колата.... :gruebel: Закарах му колата в уговорения ден и час и след неговата намеса, която продължи не повече от 20 минутки, апаратите не ги чух повечче... :hilezh:

Имам да изказвам едно голямо БЛАГОДАРЯ отново на него, затова, че отдели адски много време и го направи много прецизно след много опити...(като казвам адски много време, имам предвид месеци наред, който минаваха в тестове и опити, за да установим, кой точно е виновника на проблема) Имах проблем с паленето сутрин, сега когато е топло навън. Колата просто въртеше около 2-3 оборота на мотора и чак тогава пали... Правихме много опити с най различни неща за да установим проблема... и в края на войната установихме проблема, оказа се, че са фтулките на стартера... смених фулките и рециклирах стратера, но колата пак не палеше така както ми се искаше(както се казва "като види ключа") на чтвърт оборот... ...Пепи отново започна да се рови по колата и пак след много опити и тестове направи ПЕРФЕКТНАТА центровка на ГНП-то и колата започна да си пали на четвърт оборот, та даже по някой път пали само докато й покажа ключа... само да подчертая, че говоря за първия суден старт през топлите летни дни!!!

Та тук е момента да му кажа еднооо ГОЛЯЯЯМОООО БЛАГОДАРЯ... :flehan: :flehan: :flehan:

Батеее, незнам кво щех да правим без тебе... :nixweiss::knuddel::respekt::bia:

Редактирано от Миркоо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За хвалба ли е не знам ,ама днес правих опел ,астра ,само с един ключ се сваля,има готини конструктивни идеи,ама има и доста недоклатени неща,както и да е ,поредната кола която спира добре.Отдавна спрях да сънувам апаратите на ауди,та рекох да погледна нещо друго:rolleyes:

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги след като прочетох темата искам да попитам дали могат да се ремонтират задните спирачни апарати на а4 96г. или трябжа да си копувам други.Апаратите са чугунени и били като тези на Б4.Проблема ми по точно е с ръчната спирачка просто като опъна лоста все едно няма ништо закачено на него а когато чукна апаратите жилата се опъват но ефекта е същия.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се ремонтира,празно няма ,стига метала да не е изчезнал хептен.

Утре снимки на един allroad,:rolleyes:,красота е малка дума ,мн готина кола,а вече и мн .спираща:hilezh:

Редактирано от buzzi
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги след като прочетох темата искам да попитам дали могат да се ремонтират задните спирачни апарати на а4 96г.

Обади се на Петър(BUZZI)това е твоя човек.

Пепи благодаря за интервенцията,добрите съвети и (консумативи и части ) които ми достави за моята каручка.ГолЕм си :flehan::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.btv.bg/az-reporterut/novini/story/1889323353-Verijna_katastrofa_na_patya_Varna_%E2%80%93_Burgas.html

Бях пети автомобил след този с буса, пред мен една кола се удари в тях, две се намятаха в канавката ...

Спирачки трябват веднъж каза моят колега преди малко ...

Опичайте си акъла, че покрай мен прелетя един колега, който не успя да спре !

Движехме се с около 100-110 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малиии,радвам се че си спрял навреме:respekt:

с един колега се заиграхме и

028024709-big.jpg?r=0

некви спрейчета това онова :hilezh:

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, гледам си нещо едното апаратче smile.gif ... Искам да изкажа благодарности на Пепи за целия труд, който вложи по моята кола... Като му я закарах светеха яко лампи по таблото: ABS, AIR и удивителни rolleyes.gif След всичко направено в момента на таблото всичко се е оправило и работи. А колкото до спирачните апарати, все пак 3 часа на жегата бяха достатъчни, за да има сега "УАУ ЕФЕКТ". И благодарение на Пепи, съвсем скоро и мойте дискове ще станат ошлайвани по цялата повърхност.

Не коментирам отделно и безплатния урок по каране, който ми даде !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера специално пътувах до София за да се срещна с колегата от форума buzzy понеже имах проблеми със спирачките на моята А4-ка. След като ползвах услугите в моя град на разни знайни и незнайни майстори без какъвто и да било успех и след прочетени доста теми във форума реших да се обърна към buzzi, който рано сутринта в събота се зае с ремонта. Положи доста усилия докато отстрани проблемите по спирачната система, ходи с неговата кола да търси части, после комп. диагностика, още няколко други наложителни ремонти по колата и няколко часа по-късно вече се возих в нова кола. Искам да му благодаря за положения труд и усилията и да го препоръчам на всеки, който има проблеми със спирачната система. Радвам се, че има все още такива хора като него, готови да си свършат качествено работата.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...