Jump to content

Колко сте вдигали ?


Kestrel

Колко сте вдигали с Вашата ? :)  

376 гласа

  1. 1. ????? ??? ??????? ? ?????? ? :)

    • ?? 160
      56
    • ?? 180
      102
    • ?? 200
      130
    • ?? 220
      91
    • ?? 240
      67
    • ??? 240
      46


Recommended Posts

Ей хора!Не трябва да се кара бързо! :)

Днес най-накрая ми дадоха решенията от трите ми акта.

Резултата е следния:

Акт№1- 97км/ч при допустими 50км/ч-12т. :hilezh:

Акт№2- 92км/ч при допустими 50км/ч-10т. :lol:

Акт№3- 128км/ч при допустими 50км/ч-16т. :lol:

А сега аритметиката:

39т-(12т+10т+16т)= 1 шибана точка. :unsure::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 360
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

С АУДИ съм вдигал до 220 км/ч, колата може още доста, ама да снима и кара с над 220/ч които иска, аз не искам!!!

o633098050460833750.JPG

Който казва с колко кара, да снима!

Редактирано от bvo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз се опитах да снимам , обаче карах на задна по магистралата а тъпия скоростомер не са го направили да отчита - много са глупави тея шваби :(:bia::bia: По моя преценка се движех с около 180-200 км/ч. :bia::(:( Колата е автоматик ако му е важно на някой :bia::bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

замисля се дали да не си смени шофьора бе аматьор,аре ходи във форума на фиат,пежо,ситруен или нещо такова като за теб-прилича на кола и почти толкова ефикасна и бърза :):):)

Айде да ме оставиш АЗ да преценя къде да ходя!!!

235 с чиста двойка- ако си пътувал с Васето с Луфтханза и той те е бутнал от багажното свободно падане- може :dance::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ме оставиш АЗ да преценя къде да ходя!!!

235 с чиста двойка- ако си пътувал с Васето с Луфтханза и той те е бутнал от багажното свободно падане- може :dance::)

Тая тема се нуждае от reborn :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вдигал само веднъж с един Пасат 2-ка 115 коня на газ 210 км./ч. на Пловдивската - "новото" А4 още не съм го тествал ама с тия загиващи в последно време нещо се замислям - че при 200 км./ч. много бързо стават работите.

Иначе със същия Пасат съм се прибирал Пловдив-София със средна 170-180 км./ч. - ама бая газчица папаше - добре че е евтинка :dance: .

Редактирано от rexxxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ме оставиш АЗ да преценя къде да ходя!!!

235 с чиста двойка- ако си пътувал с Васето с Луфтханза и той те е бутнал от багажното свободно падане- може :):)

:):dance::):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз вчера заставам на Университета и си викам ... чай да го изпържа тва служебно Рено Клио(Турско) 1.4и 16v, карам го с крадено гориво по 1.2 литъра ... нали е служебно ... много върви ... мамата си ебало. Светва зелено и аз отлепям от място със 100км/ч газ газ газ 150 .... 160 .... 170 .... 180 ... 190 светофарите стават като светулки в лятна нощ. Наближавам кръстовището със графа през релсите със близо 200, 2 таса изсхвърчат и се разбиват единия в стената на Мимас, другия в паметника на Патриарх Евтимий, от силата на излитане на таса на задна лява гума ми изхвърча винтила все със игличка и всичко, останал само на джанта(при 200км/ч представете си гумата за колко време пада от джантата) по дванта, естествено скороста паддна на 170 и със свистене и искри от джантата свих по Фритьоф Нансен към България ... там ме спряха полицаи....левия ми фар не работел ....

С уважение:

И. Кавръков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото , стотица 16в куатро повече от 210км/ч не може да вдигне посмъртно!!!

Ако имаш възможност да затвориш магистралата до Пловдив, може и да видиме колко ще вдигне :dance::)

Иначе зарежи тая, по наще пътища да си пробвам колата колко вдига!!!

Въобще, тия скорости дето ги коментираме тука, изобщо не са за пътната мрежа, а за пистите!!!

Редактирано от BADJO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз вчера заставам на Университета и си викам ... чай да го изпържа тва служебно Рено Клио(Турско) 1.4и 16v, карам го с крадено гориво по 1.2 литъра ... нали е служебно ... много върви ... мамата си ебало. Светва зелено и аз отлепям от място със 100км/ч газ газ газ 150 .... 160 .... 170 .... 180 ... 190 светофарите стават като светулки в лятна нощ. Наближавам кръстовището със графа през релсите със близо 200, 2 таса изсхвърчат и се разбиват единия в стената на Мимас, другия в паметника на Патриарх Евтимий, от силата на излитане на таса на задна лява гума ми изхвърча винтила все със игличка и всичко, останал само на джанта(при 200км/ч представете си гумата за колко време пада от джантата) по дванта, естествено скороста паддна на 170 и със свистене и искри от джантата свих по Фритьоф Нансен към България ... там ме спряха полицаи....левия ми фар не работел ....

С уважение:

И. Кавръков

Иначе и има личен автограф отдоло от автора :hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета към никого нищо лично НО....

От такива неща кой колко дигнал кой колко изпържил ДВГ и какви ли не тестове стават непоправимите неща.

Това че на автомобила пише 200 значи ли че трябва да се кара с толкова!!!????? ами естествено че НЕ

...и всичко това без значение чий е автомобила

примерно дай сега да му е_а майката нали не е мой и ГАЗ до ламарината и в един прекрасен ден не ти ще е_еш майката на автомобила а той на теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ пък с моита Б4 1.9тди пове4е от 140 км/4ас не съм вдигал.Нямам и намерение.Брат ми веднъж с нея вдигнал 160 .Стига и толкова на машинката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах една сличка с един Опел ГСИ на 190км взе да изостава а на 210 км се отказа нещо.... :bia:

Нали знаете защо са измислили Опела....за да има по-гадна кола от Форда.... хехех :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има по-гадна кола от ФОРДА

а и нали знаеш, че Форд не печелят от продажбата на коли, а от продажбата на части за тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе,смейте се,казвайте,че съм луд и прочие но вчера моята проходилка дигна 197 по километраж-беше яко спускане и колата празна и е на газ и е 75 коня :(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

210км/ч на аутобана между Нюрнберг и Пасау в Германия.

Това беше преди две седмици, когато си докарвах колата от подписа.

Интересно че ония ден на магистралата за Пловдив я натиснах до 170км/ч и започна

задницата леко да люлее. В германия не усетих абсолютно нищо.

Отидох да си направя тест на амортисьорите, и се оказа че са си наред.

Извода е че нашите магистрали се правят доста некачествено(чакъл и асфалт) и след време

асфалта започва да пропада на места. С човешко око не можеш да го видиш, но на висока скорост се усеща.

Който пътува често до Пловдив, знае точно преди Калугеерово(макар че сега малко го поуправиха) за какво иде реч.

Така че умната. Да не говорим че чат пат и животни има. Спомнете си преди две години, една чужденка си отиде заради един кон.

Редактирано от Vandal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...