Jump to content

A4 и големият студ -30 С


decari

Recommended Posts

Преди два дена тук в Монтреал беше -30 и аз реших да снимам как пали колата ми при тези студове !!!За съжаление камерата ми отказа да работи и не можах да снимам . Ще споделя само наблюденията ми: Колата беше от седмица не карана, завартя малко повече от обикновено и запали без проблем , но дисплеите на таблото и климатроника светеха само в червено без да показват нищо, като загря се оправиха :flipoff: Скоростната кутия която е типтроник трудно сменяше предавките и при смяна леко виеше , след километър се оправи! Служебната ми кола Понтиак които карам всеки ден запали с голяма мъка и след това дълго време работеше нестабилно всичко в него пукаше и скърцаше но дисплеите работиха :lol: скоростната кутия виеше много и не сменяше на втора след километър започна да сменя но с много виене , като загря се оправи но возеше като каруца !!!!Аудито нямаше промяна в возенето! Колата на половинката ми не запали " Джип Чероки спорт" След подаване на ток запали доста трудно всичко скарцаше и пукаше в колата скоростната кутия имаше същите симптоми като на понтиака дисплеите на таблото работиха !!!

Извод : Ауди А4 Клатро 2.8 30 клапана " почти никакво влияене на студа с ислкючение на дисплеите на таблото, мотора запали и работи спокоино , интериора е тих и не скарца , вози добре , по- шумни скорости! за другите не ми се каментира просто американски коли няма разлика между американски и руски автомобил просто недомислица :flehan:

PS. Извенявам се за правописните грешки!!!!! :lol: :lol:

Редактирано от decari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе.....дисплеите на Ауди от край време са им смотани....за сметка на останалото :flipoff::lol::flehan::lol: :lol:... -30 градуса....тва се вика Quattro Time...а не нашето тука дет я падне под нулата през нощта я не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе.....дисплеите на Ауди от край време са им смотани....за сметка на останалото :flipoff::lol::flehan::lol: :lol:... -30 градуса....тва се вика Quattro Time...а не нашето тука дет я падне под нулата през нощта я не.

Как ли щеше да се представи Субару ;) Вероятно няма да направи особена разлика м/у -30 и +30 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето такива коментари ме радват адски много. Не случайно Ауди са уважавана марка!!!

Мен повече би ме зарадвало да няма (нужда от) такива коментари.

Лъва е цар на джунглата и никой не подлага това на коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя че Аудито е с масло 0w40 , Понтиака с 0w30 и джипа също и трите автомобила са с подобни характеристики на маслата , тоест са в еднакви условия на теста !!!Но АУДИ Е ИСТИНСКИЯ АВТОМОБИЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ли щеше да се представи Субару :stupid: Вероятно няма да направи особена разлика м/у -30 и +30 ;)

Ми комшиятя ми има Легаси дори не си прави труда да слиза до колата , пали си субаруто от тях си на топло с дистанционото , никога не му е отказала да запали , но незнам как е вътре в големия студ и как вози :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси - ако тука стане -30 ич нема да помислим от къщи да излизам, еле па колата да палим. Туй не е човешко бре! :hilezh::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Ми комшиятя ми има Легаси дори не си прави труда да слиза до колата , пали си субаруто от тях си на топло с дистанционото , никога не му е отказала да запали , но незнам как е вътре в големия студ и как вози :)

Няма и да откаже :) Ами много добре вози,Субару е истински автомобил-нищо излишно и всичко е супер надеждно.Субаристите незнаят какво е нещо да не работи или да откаже по колата.

Редактирано от dak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, преди 3 години на дядо ми жигулатора набор 72-ра в Севлиево, точно сред рекордните през ноща -37 градуса запали без абсолютно никакви грижи, скоростите влизака като че ли има грес в кутията ама пак без проблеми :hilezh:

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, преди 3 години на дядо ми жигулатора набор 72-ра в Севлиево, точно сред рекордните през ноща -37 градуса запали без абсолютно никакви грижи, скоростите влизака като че ли има грес в кутията ама пак без проблеми :hilezh:

:lol: евала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма и да откаже :dance: Ами много добре вози,Субару е истински автомобил-нищо излишно и всичко е супер надеждно.Субаристите незнаят какво е нещо да не работи или да откаже по колата.

колега,що ги хвалиш тия субари.Аудито е много по-добро ;):schlaumeier:

Редактирано от nick71
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за другите не ми се каментира просто американски коли няма разлика между американски и руски автомобил просто недомислица :dance:
Абсолютно си прав и просто двете големи нации са едни утрепки и комплексари.

Виж жените на руснаците стават. :schlaumeier:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, преди 3 години на дядо ми жигулатора набор 72-ра в Севлиево, точно сред рекордните през ноща -37 градуса запали без абсолютно никакви грижи, скоростите влизака като че ли има грес в кутията ама пак без проблеми :schlaumeier:

Преди 3 години бях при приятел в Кнежа,беше -36 градуса,едно бездомно куче както се беше сгънало в една слама така си беше умряло беше вкоченено,80-ката запали от втория път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,що ги хвалиш тия субари.Аудито е много по-добро :dance::schlaumeier:

Субарото не е красиво като Ауди, но е качествен автомобил, виждал съм в стари модели доста глезотии вътре, от към технологий го докарват и са издължливи , за най- новите модели незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субарото не е красиво като Ауди, но е качествен автомобил, виждал съм в стари модели доста глезотии вътре, от към технологий го докарват и са издължливи , за най- новите модели незнам.

Това е марката която все още се произвежда в Япония и качествата и са безспорни!

Новите за по красиви и също толкова здрави като старите!

колега,що ги хвалиш тия субари.Аудито е много по-добро

Ми знам ли :blink: може би щото съм имал Импреза.За времето което беше в мен ,не съм бил по сигурен в кола, знаех,че ще ме откара по всяко време на всякъде :D

Има нещо в тия коли :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е марката която все още се произвежда в Япония и качествата и са безспорни!

Новите за по красиви и също толкова здрави като старите!

Ми знам ли :dance: може би щото съм имал Импреза.За времето което беше в мен ,не съм бил по сигурен в кола, знаех,че ще ме откара по всяко време на всякъде ;)

Има нещо в тия коли :D

ми що я продаде?другият път ще си ходиш сам за кола,без мен :P:D

дали се произвежда само в япония?
да :P:D

п.с.извинявам се за офа :blink:

Редактирано от nick71
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав и просто двете големи нации са едни утрепки и комплексари.

Виж жените на руснаците стават. :D

охххх как само стават...

и не по веднъж, а по няколко пъти стават... :dance::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охххх как само стават...

и не по веднъж, а по няколко пъти стават... :P:dance:

ти отде знайш ве??? :blink:

Ше та докладвам на жена ти :D !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав и просто двете големи нации са едни утрепки и комплексари.

Виж жените на руснаците стават. :hilezh:

Ама жените на Американците хич, чак плашат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти отде знайш ве??? :lol:

Ше та докладвам на жена ти :lol: !

чувал съм колега...чувал съм :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При -50 най -сигурно е кучешки впряг :flipoff:

При този студ и на кучетата им се вижда трудно , само жените оцеляват !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...