Jump to content

Коя от двете А6-ци да взема?


Коя от двете А6-ци да взема?  

233 гласа

  1. 1. ????? 2004 ????? ????? 2005

    • ?6 3.0TDI Quattro 2004
      77
    • A6 3.0TDI Quattro Avant 2005
      156


Recommended Posts

  • Отговори 483
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да си мислят каквото си искат ;)

винаги съм обичал да мия коли, при това много. Едни ми разправят, че съм се престаравал, други че няма смисъл, трети че ще е до време....

никой не е бил прав, все същата тръпка си ми е до ден днешен

;)

Добре де ,как ги миете тез коли при -5 градуса? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трудно, трябва да си бърз.

докато миеш няма проблем, защото в клетките е по-топло. Като излезеш да подсушаваш става проблем.

Ако замръзне, карам до гаража и там довършвам с подсушаването.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш много е яка колата, много да и се кефиш ти пожелавам и въобще не гледай разхода, тва не е АФН :respekt:

За тея пари тва е най-яката кола от тоя клас.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,искрено ти пожелавам да си много щастлив с колата и да те радва дълго време!

Доста се чудех какво може да накара един Ауди фен да си помисли за кола като Мазда :respekt:

Ауди бих сменил единствено със Субару ;) ,но те не предлагат екстрите,които ти имаш!

Колта е просто мечта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходих я до Гърция.

За близо 1000км даде среден разход 8.0 (според борд компа), това включва извънградско, магистрали, планинско и малко градско.

чисто извънградско 90-110км/ч разхода е 6,6-6,8 литра.

Това всичко с пълна кола 4 човека и багаж!

...

нафтата е от ОМВ "алпин"

сега разбирам какво може дизела :)

Сметнах, че 940км съм минал с около 67литра, което прави средно по 7,3л на 100км. Направо не е истина, ако е така :P

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не махай dpf

Ти ако мислиш, че въобще се маха (толкова лесно).... купища датчици, простотии. Не е една беля. Аз лично не знам да има вариант да се маха, но разбира се не отричам и да има.

проверих и за какво нарушение ме викат с призовка по пощата. Бяха ме снимали на Орлов мост , че съм настъпил пешеходна пътека - 30лв глоба.

Братле, ако е пешеходната пътека, за която си мисля, направо се чудя как пощенската ми кутия не прелива от чeститки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако мислиш, че въобще се маха (толкова лесно).... купища датчици, простотии. Не е една беля. Аз лично не знам да има вариант да се маха, но разбира се не отричам и да има.

Братле, ако е пешеходната пътека, за която си мисля, направо се чудя как пощенската ми кутия не прелива от чeститки :)

Ами те там са две пешеходни една след друга. Незнам на коя точно са ме снимали, дали на тази под светофара или тази междинната, непосредствено до булеварда.

Няма значение, важното е че са ме снимали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи сега, като води 6тако до гръцко, как е на дълъг път, как е тръпката - айде раздрусай ни малко че са одремахме тез празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходих я до Гърция.

За близо 1000км даде среден разход 8.0 (според борд компа), това включва извънградско, магистрали, планинско и малко градско.

чисто извънградско 90-110км/ч разхода е 6,6-6,8 литра.

Това всичко с пълна кола 4 човека и багаж!

...

нафтата е от ОМВ "алпин"

сега разбирам какво може дизела :lol:

Сметнах, че 940км съм минал с около 67литра, което прави средно по 7,3л на 100км. Направо не е истина, ако е така :lol:

Гледам нещо в подписа ти ,от 3 бензинки ,чак сега преминаваш на дизел .

На какво се дължи наи-накрая поумняването ? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи сега, като води 6тако до гръцко, как е на дълъг път, как е тръпката - айде раздрусай ни малко че са одремахме тез празници.

Супер е за дълъг път.

Пробвах две екстри, които не бях ползвал досега, а свършиха чудесна работа. Навигацията и темпомата.

Първо си забравих картата на Гърция вкъщи и съответно курса и просто го зададох на навигацията. Оттам нататък беше много лесно.

Просто съм впечатлен от тази система и нейната точност. Няма как да сгрешиш.

Досега не бях излизал от България никога. Гърция ми беше за сефте и ме бяха предупредили да спазвам ограниченията, защото полицаите и камерите не прощавали. На влизане карах като ученичка и изнервих доста гърци, които не смееха да ме изпреварят на непрекъсната линия. Аз си карам 50км/ч според ограниченията, а те се влекат отзад :hilezh:

На първото място, където изпреварването е позволено ме издухаха. На връщане се окопитих и поне ограниченията на скоросттта не съм спазвал толкова стрикно.

В тези случаи темпомата свърши чудесна работа, защото нямаш нерви да спазваш ограничения, на места безумни.

Редовно карах при ограничение 50 с примерно 55-60 (което у нас не е проблем), после се запознах с един грък, гадже на една моя позната и се разговорихме за тяхните полицаи.

Каза, че дори с 1км/ч да си превишил те наказват. Него го спрели при ограничение 70км/ч с 100км/ч и дори единият от двамата полицаи му бил приятел, пак отнесал глоба от другия.

Ако някой карал бързо и отзад са му се лепнали други коли, спирали цялата колона...

Иначе масово не спазват ограниченията, но се шашкат все пак и намаляват на доста места.

Пътищата са им доста добри и е кеф да караш там.

А колата си е супер. Просто всичко в нея кефи. Непрекъснато откривам някакви нови неща и функции :steinigung:

направих доста добри снимки, някои от тях пуснах в темата "Автомобилите на АКБ"

Ето малко снимки и тук:

009731912.jpg

009731964.jpg

009732016.jpg

009732006.jpg

009732023.jpg

009732042.jpg

009732052.jpg

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...