Jump to content

4x4 ТЕСТ


Spidercho

Recommended Posts

Колеги, много е писано и предимно спорено за quattro и останалите 4x4.

Зима е, предлагам да се организираме, ние и колеги от други форуми и да идем на някой заснежен и заледен склон и да направим тестове.

Не става дума за скоростни състезания и завои, защото там рискът е голям, а уменията на обикновените шефиори (вкл. мен) недостатъчни.

Става дума да видим коя кола ще излази най-лесно и най-нагоре.

Предлагайте места за тестове. Трябва да уведомим и по другите форуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица намерих едно малко склонче на Бонсови поляни (при манастира) където е изцяло заледено и лесно може да се направо стъкло с една метличка :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подобен тест би имал смисъл ако автомобилите са с аналогична мощност, тегло, абсолютно еднакви гуми и един и същ шофьор ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подобен тест би имал смисъл ако автомобилите са с аналогична мощност, тегло, абсолютно еднакви гуми и един и същ шофьор ..

Да, така е. Колкото се може ще се съобразим с всичко това.

Целта е да се позабавляваме, да имаме някаква по-реална база за изводи. А не да направим супер прецизен тест, на световно ниво. А защо не ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много е писано и предимно спорено за quattro и останалите 4x4.

Зима е, предлагам да се организираме, ние и колеги от други форуми и да идем на някой заснежен и заледен склон и да направим тестове.

Не става дума за скоростни състезания и завои, защото там рискът е голям, а уменията на обикновените шефиори (вкл. мен) недостатъчни.

Става дума да видим коя кола ще излази най-лесно и най-нагоре.

Предлагайте места за тестове. Трябва да уведомим и по другите форуми.

Пробвайте се с http://offroad-bulgaria.com/ на техен терен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте се с http://offroad-bulgaria.com/ на техен терен :bia:

Там нямаме шанс, имат няколко човека с луноходи :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е готино, но моята прогноза е че няма да се намерят мераклии от други марки(освен оффроудърите). Просто си знаят че ще се изложат. :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва полига в Русие ли е ?

Баси тоя човек толкова ли си мрази колата после ми кажете как да си купя кола от Русие ^_^

А относно оффроуда там верно ауди нема шанс срещу инстински офроуд машини :blink:

а на 31-ви ако искате огразинираме се през деня и се качваме да"покараме" както казват ВЕЛИКИТЕ БАТКИ КАРАЧИ НА ДОМАТИ КВАДРАТИ ^_^ много респект към такива хора... грешка това не са хора това са богове на КВАДРАТИ ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм винаги готов за подвизи :blink:

Само казвайте къде и кога, дано тоя път се съберем както на последната сбирка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на 31-ви ако искате огразинираме се през деня и се качваме да"покараме" както казват ВЕЛИКИТЕ БАТКИ КАРАЧИ НА ДОМАТИ КВАДРАТИ :blink: много респект към такива хора... грешка това не са хора това са богове на КВАДРАТИ ^_^

Мхихихихиххи ше говориме да додат, ма ше трее си носят термоси да не измръзнат докат чакат групичката туристи. ^_^^_^

Едни симпатяги с Рена също ще ги помолиме учтиво да дойдат, да ви депресират трайно и задълго. ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхихихихиххи ше говориме да додат, ма ше трее си носят термоси да не измръзнат докат чакат групичката туристи. ^_^^_^

Едни симпатяги с Рена също ще ги помолиме учтиво да дойдат, да ви депресират трайно и задълго. ^_^

Teрмоса да ти е проблема ше ти земем термос ^_^ и то не какъв и да е ми червен квадрат ^_^

п.п. нема как да ме депресира некой друг ако ще да е с трабант де лукс щот аз се немам за батка карач разбирач.... :blink:

Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. нема как да ме депресира некой друг ако ще да е с трабант де лукс щот аз се немам за батка карач разбирач.... :hilezh:

Прав си, човек трЕбЕ да бъде реалист. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...п.п. нема как да ме депресира некой друг ако ще да е с трабант де лукс щот аз се немам за батка карач разбирач.... :hilezh:

Недей да ходиш, ща депресират, нема искаш си караш колата после :lol:

Е, аз как си седим дОмА...

ПосЛал съм килимчето и току клекнем да се поклоним, благодарен, че живеем сред майстори на спорта ^_^

Редактирано от Timon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, човек трЕбЕ да бъде реалист. :hilezh:
именно де :hilezh:
Недей да ходиш, ща депресират, нема искаш си караш колата после :lol: Е, аз как си седим дОмА...ПосЛал съм килимчето и току клекнем да се поклоним, благодарен, че живеем сред майстори на спорта :hilezh:
аз като видим батка карач вадим едната стелка клякам и почвам <_<
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво решихте ще ги гъбаркаме ли голфовете синхро или калибрите 4х4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги навиеш, ние утре по обед се качваме. Да заповядат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера се качих там, но май не уцелих мястото, за което говорите на Бонсови Поляни

6c5f1ee9f73bb07a.JPG

Нищо интересно няма - от всякъде си минавам освен най-големите урви. Трябва някъде по-стръмен склон...

От къде се минава за този манастир? Аз някъде след Княжево вдясно до една бензиностанция хванах нагоре...

Редактирано от BAlexandrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера се качих там, но май не уцелих мястото, за което говорите на Бонсови Поляни

6c5f1ee9f73bb07a.JPG

Нищо интересно няма - от всякъде си минавам освен най-големите урви. Трябва някъде по-стръмен склон...

От къде се минава за този манастир? Аз някъде след Княжево вдясно до една бензиностанция хванах нагоре...

За Бонсовите Поляни се минава през Горна Баня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде се минава за този манастир? Аз някъде след Княжево вдясно до една бензиностанция хванах нагоре...

Toтално си объркал местата <_<

Другия път като правим quattro challenge може първо там да отидем аз предвидливо ще се кача предния ден да видя в какво състояние е. Не е голям баир но е изцяло заледен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...