Jump to content

Течност за чистачките


Recommended Posts

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Помощ ! Как мога да размразя течноста за чистачки в багажника? :bia:

Или багажника на топло или само течността на топло...

Сам избираш :hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета от години взимам в Петрол концентрат за 3.20 разрежда се 1:2 и няма грижи без значение дали пръскаш в движение или не няма случай сутрин да не мога да си измия прозореца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам 2 въпроса и мисля, че нова тема ще е тъпо та, колко литра е казанчето за течноста за чистачки и как се настройват пръскалките на къде да пръскат или си имат едно положение и нема мърдане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам 2 въпроса и мисля, че нова тема ще е тъпо та, колко литра е казанчето за течноста за чистачки и как се настройват пръскалките на къде да пръскат или си имат едно положение и нема мърдане?

Дюзите обикновено се насочват ВНИМАТЕЛНО с карфица :flipoff:

Казанчето ти е некъде около 5-7 литра :alien:

За казанчето в некой manual трее пише със сигурност...

За дюзите - би трябвало така да става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Днес отварям багажника и виждам по долното. На обед при -4, вечерта при -8. И преди да ме на хулите че течността в шишето е малко и така на татък.... , че колко е в тръбичките и маркучите. Хубаво че е от преди седмица и в системата е друга. МА-ФРА. Иначе и двете съм ги разредил едно към едно (за -30). 

 

http://prikachi.com/images.php?images/875/7819875q.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/877/7819877m.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че в шишето е само концентрат или е смесено, че си наблъска и 3-те коли с тая смрад само че концентрати без да разреждам, тука във Варна май само "промоции" хващаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както една зима си бях разредил концентрата 1:1  (тогава беше мотокс) и ми замръзваше върху стъклото, никога повече не разреждам 1:1 течността за чистачки. Сега сипвам директно концентрат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с мотокса и вземам туба 5л за минус 60 градуса и разреждам едно към едно. има и течна чистачка на мотокс за лятото е много добре за зимата не съм ползвал. но с нея и без чистачки може да караш незнам какво става с боята след това ,че мойта си е  зле и нищо не личи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тая е по-стара, Начи е орГинална !   :P 

Сипвам Мотокса, понеже ми е най-достъпен, не ходя по Карфури и Метра за течност, спешъли !

От къде я взимаш тая Кома ? 

Редактирано от birdman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

...медикса го броиш за вода и препарат който чисти стъклото до скърцане...и освен това мирише добре...

Редактирано от vlado
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто се пошегувах, колега! :)     Медикс-а за стъкла наистина почиства добре и не оставя следи....... незнам обаче в дългосрочен план как се отразява на гумените уплътнения, на чистачките и т.н......  все пак е почистващ препарат за стъкла....

Макар че.... във всичките предлагани на пазара зимни течности за чистачки, коя от коя по-евтини за да се продават, кой знае какви боклуци има!?   Така че каквото и да има в Медикс-а, надали ще е толкова фатално.

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...