Jump to content

Помагайте че се побърках вече


Recommended Posts

Баси поста, пак ще приканя да не поствате след употреба на некачествен алкохол. :lol:

Не се хвалим ве само споделям, аз кво направим, че си мизерен бургаски мисир и плехар, дет живее у некоя схлупетарщина у Меден рудник и е единствения българин във входа. :lol: Ти за тва си толко надъхан с кривия фЯт, щот сред каруците на комшиите ти изглежда ноГо хай тек, нали?:lol:

Ся и на теб ли трее ти обяснявам, че аз не съм ти и не съм си купил кола с последните налични стинки, плюс неколко заема от познати и роднини кат теб. Карам дърт гюм щот ме радва, а не щот за толко имало, иначе немаше до ся да съм вкарал у него 3 пъти покупната му стойност, паляк! :lol: А тия срещи дет ми ги предлагаш.......... :lol: Аве ти дебилен ли си, тва само собственик на фЯт мое го измисли, аз разлика от теб не си мразя колата и да си търся повод да я изхвърля. :lol: Ся разбирам те и аз да карах такъв ефтин нужник и аз бих се замислял ежеминутно как да се оттърва от него, но има къде по-лесни начини, приводняване некоя вечер в бургаския залив кат например. Тъкмо никой нема те види и не те грози глоба 5 кратно по-голема от стойността на нужника дет си потопил. :lol:

Друго доказателство колко си изпрегнал и умствено обременен е това, че един път си си взел кола карана от макарон/уж познавайки манталитета им/ и втори път кола произведена от макарон. :bia::lol: Втори нЕма, първия си ти, първенец на помощно училище. :lol:

А що реши, че немам климатик, само тва не схванах? Патрав ае на бас, че имам 5 пъти повече екстри и то качествени и до една работещи от твоя пластмасов ветрилник, а? Ко ше каиш, ма ако е така идем с камера и заснемам как ритуално си приводняваш гюма в мазутния ви гьол. Стаа ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Всичките ревете, как кола от Италия не се взима, а то само такива навсякъде от години! Почети всички са с италианки в крайна сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките ревете, как кола от Италия не се взима, а то само такива навсякъде от години! Почети всички са с италианки в крайна сметка.

Аз съм с две "австриики" талянски гроП нема си зеем ако ще морето у Бургас да пресъхне. Германия-Австрия-Швейцария. Тва са държавите, дет от тех се зимат коли, сичко останало е некви нема такива тинящини. Естествено има и изключения, но са много рядки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='KYPO'

И кво предлагаш Си зема ве пръдня зловонна дълга..кат твоя трофей дет се го фалиш навсякъде ли ве? И тук ли взема да акаш? Спамилнята не ти е достатъчна май?Нали и новата си приятелка хвалиш дет била мноо богата и колко Хапартамента имала разбираш ли :lol: .Еми помоли я тогаз ти вземе ено по свестно Ауди пък тоз червения домат пак си го дръж да не те напускат мислите за старите здрави Б3...Ай кат си мноо навит,ама хубуй се замисли над предложението ми.Срещаме ме се някъде по средата на пътя да речем Ст.Загора щот нали не щеш да идваме На София да прайм задръстване пък ти си най-големия все и навсякъде си вреш дългата гага и като толкова авторитетен и мислещ се за Бог :lol: дето няма как да дойде у мазния гьол щот разбираш ли ходи само до Гърция и Турция на почивка.Та среща ме се точим маслото на моя и на твоя кош...и който направи повече километър от другия признава дружно тука прд целия форум,кой по здрав двигател,нищо,че моя е мазутник и се предполага,че работи на мноо по-голямо натоварване от твоя бензинопил.За още по достоверно,ще им източим и водите по-бързо се отървем от кошерите и двамата.щОм чак до Скандинавието си допрял глисто дълга поне кажи ходил ли си до Италия? За манталитета на италиянците знаем,че знаеш много щот си на всяка манджа меродия та в тази връзка ти най-добре трябва да знаеш,че гадните жабари МАСЛО НЕ СМЕНЯТ! Гъзят колкото могат по магистралата при 45 градусова жега с климатик надут докрай и МАСЛО което щеката НЕ ГО ХВАщА и така години наред.Не крия че и мойта като слезе от автовоза и тя нямаше масло на щеката ма въпроса е колко би издържал твоя кош на същите условия подложен..опа ти па немаше климатик за кое ли ти е туй чудо дето някой викаше също за кво ми е ЕЪРБЕГ кът че ли всеки ден се блъскам.Еми на Еърбега требва за точно такива отворковци кат теб дет се имат за голяма работа и се мислят за безгрешни зад волана.На ей такъв идиот кат теб като те изхака е за това един път в живота мое само ти дотребе възглавницата.Ти в твоя дарак имаше ли такава технология не моем се сети.Давай да тЪ видим сега къв отговор ше дадеш ма отсега се сещам кви ше ги засереш в мнението си.

хахаххаха , атака кажи му го да знае :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с две "австриики" талянски гроП нема си зеем ако ще морето у Бургас да пресъхне. Германия-Австрия-Швейцария. Тва са държавите, дет от тех се зимат коли, сичко останало е некви нема такива тинящини. Естествено има и изключения, но са много рядки.

кво ти разбира тинбата на тебе от коли...

само търкаляш домата :bia:

tomato.gif

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копеуеее ко стана.Я си карам б3-та от германия дето вози по-убаво от Фят 2008 и ми е много гадно.Направо със тия 118 000 км е разцепена по немските магистрале.Плашим се за повечето от вас :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахахахах! Да кажа и аз! Сега, аз мога да напиша доста по темата за фЯтите и наблюденията ми, ама ме мързи....

Обаче оная вечер отивах на кръчма и си викнах такси! Беше един Фят, не им знам моделите, ама преличаше на болна от

детски паралич кошута, обладана от кастриран пръч.... Абе лимузина неква беше... На 30000 км. и беше.......... Мухахахахахаххахаха...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за градско каране по българските пътища ВАЗ 2107

vaz1a.jpg

правиш си основен ремонт за 300-400лв и си готов !

Лада все е автомобила с най-евтини части в България,

Щом си на 22 обаче значи ти трЕбва кола за престиж и секс !

Това е само Ауди Купе. 2.0 115к. е най-удачен

111772_orig.jpg

ако си зле с парите и не намериш здрава 80ка. кУПЕ

Fiat%20Punto%20GT%20ACE%20Ambro%207x16.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си зле с парите и не намериш здрава 80ка. кУПЕ

Fiat%20Punto%20GT%20ACE%20Ambro%207x16.jpg

Па тури барем БРАВО, не ни занасяй с т`ва пунто!

За италианските коли не ми се говори :rolleyes: . Дет` се вика - трябва и за боклуците в боклуджийската кофа да си разказвам.

А да си сравнявам аудито с F*** е изключително сложна задача. Непосилна ми е. И ме връща в кошмарните спомени за семейния Ф*** аржента :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за градско каране по българските пътища ВАЗ 2107

правиш си основен ремонт за 300-400лв и си готов !

Лада все е автомобила с най-евтини части в България,

Щом си на 22 обаче значи ти трЕбва кола за престиж и секс !

Това е само Ауди Купе. 2.0 115к. е най-удачен

ако си зле с парите и не намериш здрава 80ка. кУПЕ

(снимка на фият)

В момента карам Лада 7-ца на 27 000 РЕАЛНИ км. Баща ми я купи чисто нова 96-та и не я кара докато аз не си взех книжката преди 4 години. Той си имаше друга кола. Но искам да си купя лично мой автомобил, който ми е присърце, нещо в което като се кача и усмивката да ми грейне на лицето. До момента съм карал какво ли не..... Аудита а3-,а4, 80-тки...., бмв-та е36 и е46-ци, сивици и какво ли още не. Но за парите които имам мисля че аудито е единствения автомобил който ме привлича истински и все още след толкова много години доставя някакво удоволствие от шофирането. Или както каза един редактор на ауто билд - бих я предпочел пред всеки нов автомобил лишен от душа.......

post-9058-1232921155_thumb.jpg

Редактирано от DJ_Vasko_C
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или както каза един редактор на ауто билд - бих я предпочел пред всеки нов автомобил лишен от душа.......

и ти му вЕрваш на редактора ?

А един друг редактор на ауто билд написа колко са велики радарните системи на мерцедес ес класа , въпреки че пред камерите изпотрошиха 3 мерцедеса заради посредствено конструирана радарна система ! Колко ли са му платили ?

Швабите винаги са компенсирали некадърността си с имидж.

Германците дават милиони за да си поддържат имиджа, основно плащат на ХОЛИВУД да поставя колите им в добра светлина.

Защо в филма транспортер се използва ауди ? Защото е многото яката марка ? НЕ ! Платили са си !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо в филма транспортер се използва ауди ? Защото е многото яката марка ? НЕ ! Платили са си !

що не отидат фият да си платат ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що не отидат фият да си платат ?

щот са извъМземна мрака и немат нужда от представяне :hilezh:

ПП в най-новия транспортер ще участва червения домат на KYPO

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='KYPO'

Давай да тЪ видим сега къв отговор ше дадеш ма отсега се сещам кви ше ги засереш в мнението си.

Батенцеее,

тоя форум се напълни със секакви деграданти, изпрегналяци и откровенно психично болни елементи.

Престанете ве, майка, стига сте срали на хората по темите!

Поредния паляк с неква утепана кочина дет се е регнал в Ауди форума да обясни как фиата е най-великата машина във вселената.

Мисир шугав, в Турция карат Тофаси и всякакви други лайна произведени от Фият щот завода е в Анадола и им сядат кенефите на без пари!

Айде сега сички дружно да изхвърлим смотаните аудита и да си купим фияти! :rolleyes: Щото в Германия не ги карат! Ти луд ли си бе, кенеф разкован?

Какво правиш в Турция, циганин олющен - ходиш при роднините си дето са ги изселили в Анадола през Възродителния процес ли? :D И дружно се кефите на разпадналите се фияти дето ги карате и ходите да крадете с тях жица, а? Разкрих ли те, мангал избушен! :D

Мизерник, къде си тръгнал да караш през зимата в чужбина с летни гуми и без пари за хотел, клошар залухав! Стой си у Меден Рудник в наследствената разкапана панелка с майка си, жена си, чаветата, баба си, сестра си и братчедите, сипвай на мега модерната Мареа нафта за 5 лева и толкова! Мангал ръждив! :(

Отправям апел към всички, коио пишат във форума след употреба на злокачествени наркотици, примесени с аспирин и прах за пране, или наливен алкохол-менте по 2 лева литъра - ПРЕСТАНЕТЕ! :lol:

Редактирано от connor cane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахахаххахахахаха, ох ох ох, хахахаххахахахахаха. :blink::rolleyes:;)

Личи си, че общуваш с Ради често, често. ;);) Мноооо добра храна, кат в добрите стари години. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има потенциал в темата .. расте с всяка минута :hilezh:

до модераторите на темата

game over :hilezh:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...