Jump to content

Можели да сложа Турбина(turbo)


^WeSt_ICE^

Recommended Posts

Колеги здравейте. Силно ме интересува дали може да се сложи турбина на кола без. Ако някой може да ми помогне моля да ми каже как. Поздрави (незадруго ами съквартиранта ми има Golf3 GTI edition 115hp, като моя двигател, ама бяга повече. Трябва аудито да биага повече.) Такаче Хелп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Може бе, не е трудно. Вадиш 5-6 хилки и си в джаза.

За тия пари продай тва и додай и вземи тди 1.9 седан бега за страх бензинка неможе да ме стигне пак 90коньова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може бе, не е трудно. Вадиш 5-6 хилки и си в джаза.

...в джаза с уникални 30 коня отгоре :hilezh:

За тия пари продай тва и додай и вземи тди 1.9 седан бега за страх бензинка неможе да ме стигне пак 90коньова

не требва да додава,а да му връщат :hilezh:

по темата: естествено,че може да сложиш турбо...сигурен ли си,че искаш!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари продай тва и додай и вземи тди 1.9 седан бега за страх бензинка неможе да ме стигне пак 90коньова

Брат ми ще дойдем на Вд да те депресирам с 90-конйовата б3-ка.Да видим даже да изкопам некое Б2 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:stupid: То много хубаво ама защо толкова много пари бе ;( Нямали как да се направи с по-малко. Имам турбо от камаз, ако става с него може да го сложа. А, и молява, ако някой знае какъв е процеса на работа да ми каже. Мерси за дискусията :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муххахахахаха!

Верно и кажи,мислиш ли че с тва турбо от КАМАЗ ше получиш нещо??? :stupid::bia::stupid:

Оооо,тръгна ми сутринта с усмивка,евала!

;)

Трябват ти доста пари,разбирай поне 5 000лв,сам стигни до извода дали си струва...За повече коне има други коли,други варианти :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:stupid: То много хубаво ама защо толкова много пари бе ;( Нямали как да се направи с по-малко. Имам турбо от камаз, ако става с него може да го сложа. А, и молява, ако някой знае какъв е процеса на работа да ми каже. Мерси за дискусията :bia:

леле мале!то хубаво, че си млад, ама почети малко, образовай се и после се изказвай!

а тоя с голфъ го качи у аудито и нема да иска после да се качи пак у голфъ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: То много хубаво ама защо толкова много пари бе ;( Нямали как да се направи с по-малко. Имам турбо от камаз, ако става с него може да го сложа. А, и молява, ако някой знае какъв е процеса на работа да ми каже. Мерси за дискусията ;)

става бе,не ги слушай,слагай турбото от Камаза и ще размажеш голфа :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо турбо колега той е скъпо да ти го сложат.Насочи се към комресора който ще ти даде в ниските обороти желата мощност да не се дадеш на голфа.Поне мисля че тва е по удачно и по-евтино. :hilezh::respekt:

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия па ламери лемави тука - кво ти разправат глупости.

Слагай от Камаз-а турбината, пробий на колекторите една по-големичка дупка с на баща си бормашината, лепи турбото отгоре с канаколит и ше заспи раЛтата - ше поцепиш голфарата направо.

Мислим, че с тая интервенция АБК-то ше се буустне на 170-80 коня поне.

:respekt::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имплантирай друг двигател, например 2.0 16В. Имаше преди време една фирма Мад Кау Тунинг, ама няма им вече сайта. Може би са се позакрили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия па ламери лемави тука - кво ти разправат глупости.

Слагай от Камаз-а турбината, пробий на колекторите една по-големичка дупка с на баща си бормашината, лепи турбото отгоре с канаколит и ше заспи раЛтата - ше поцепиш голфарата направо.

Мислим, че с тая интервенция АБК-то ше се буустне на 170-80 коня поне.

:):hilezh:

Откъде извади снимката на ника? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама нямате чувство за хумор значи. :D Много добре знам че няма начин да сложа турбина от какион, та аз дори и нямам, ама незнаех че толкова пари струва. А как стой вариянта за компресор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как стой вариянта за компресор.

ами прочети всичко отначало,по-същия начин е и с компресора,парички трябват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...