Jump to content

Просто съм отвратен


Recommended Posts

Значи този сервиз се ползва от много ЗК.Относно агентите: Много са сладкодумни, като прибират премиите, но като става въпрос да свършат работа се скатават.Ей виждам, че Николойчо (Рулза) заглежда и нека пита кака си Катя за Алекс Димитров - безобразно леке и путка в мъжки род. :flipoff:

Виж са.... па почна да мешаш некви имена форумни без да ти влиза у работата.Са към кой имаш питане?Към мен или към кака ми?Щот ако е към мен давай директно.Смея да твърдя,че познавам всички агенти мноооо добре ( се пак по цел ден сме заедно) та аз такиа путки не познавам от тех... ( за разлика от тук,дет е пълно с такива).Та кажи са конкретно за въпросния,кво точно те интересува да ти обясня.Ако не щеш ти четат резила как за пореден път се изложи,заповядай на Л.С.Нема издам на никой за къв смях си станал

П.С Само не почвай с приятелствата и т.н ИЗТЪРКА СЕ лентата!!!

Явно е така.... Както казва моят приятел Ванката (Himika) в България няма значение къде си правиш застраховката (армеец, булинс, левинс) а по-важното е къде имаш хора. Затова сега реших да се доверя изцяло на колегата Тони (daks). Да се надяваме, че така ще реша проблемите си в това отношение. Сега дори съжалявам, че не го направих по-рано. Просто съм коректен към хората които са се отнасяли добре с мен и поради тази причина се бях доверил на _ГРЕШНИЯТ_ агент/брокер...
Чей са па теб да та питам.Кай ми са,ма честнУ ти кога си бил доволен от нещо или не си бил отвратен.Аз съм тука от 4 години вече и само четем,че се оплакваш от некви работи.Са че сам немоеш си напраиш сметка де ше ти е изгодно,не ти е виновен с нищо агента :flipoff: Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Съветвам те тотално да смениш застрахователя, но имай в предвид че на старите коли не навсякъде им се полага оправяне на щетата в сервиз. В Армеец примерно ако си над 12год.- само експертна оценка, но пък добре плащат.

И да те питам какво те кара да мислиш че в чужбина нещата ще са по-различни?? Е да, верно че там изобщо каско няма да ти направят на А4-ката.

Редактирано от Capone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Uniqa/Витоша. Ползвам услугите на брокер/агент от който _ДО_ този момент бях доволен. Сега обаче съм тотално разочарован и от него....

Сега..... седя и си мисля....... мамка му ...... има ли организация, инстанция или някой изобщо в шибаната държава, който да поеме _ОТГОВОРНОСТ_? Някой попадал ли е на такъв сервиз, застраховател или каквото и да е било ??!?!?!?!?!?!!!!!?? Сериозно ви питам ...... В такава патова ситуация , какво трябва да направи потърпевшия?!?!?

П.п. Има още много неща които в момента не искам да споделям, но те са свързани с разочарованието ми от брокера. Там ситуацията е още по отвратителна .....

Aз мисля, че момчето ти е свършило перфектна работа! Не знам от какво не си доволен? Иначе за "Изток" е много относително! Понякога се справят добре, но понякога направо не мога да повярвам как е възможно толкова да се оплеска нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чей са па теб да та питам.Кай ми са,ма честнУ ти кога си бил доволен от нещо или не си бил отвратен.Аз съм тука от 4 години вече и само четем,че се оплакваш от некви работи.Са че сам немоеш си напраиш сметка де ше ти е изгодно,не ти е виновен с нищо агента :flipoff:
Незнам какво целиш с този твой отговор, но аз нямам намерение да навлизам в разни полемики.
Aз мисля, че момчето ти е свършило перфектна работа! Не знам от какво не си доволен? Иначе за "Изток" е много относително! Понякога се справят добре, но понякога направо не мога да повярвам как е възможно толкова да се оплеска нещо!
Няма как да си вадиш изводите (дори незнам от къде заключи, че си е свършил _ПЕРФЕКТНО_ работата), че той е свършил каквато и да е работа без да съм разказал ситуацията която ми се разигра, и как ме лъгаха и уверяваха, че колата ми била вкарана в сервиза още миналата седмица (когато не бях в България). А какво стана? Днес аз си я закарах в сервиза ......
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... по-важното е къде имаш хора. Затова сега реших да се доверя изцяло на колегата Тони (daks). Да се надяваме, че така ще реша проблемите си в това отношение...

Твоето вярно прилича малко на латино-история. В случая какво ти е виновен застрахователя или може би аз не вдевам, но не си получил "разбиране" в сервиза. :flipoff:

А и избора на Дакса е добър и човека е коректен, но дори той как би могъл да реши подобен проблем. Завел е щета и е вкарал колата в сервиз, но не може той да ти направи колата. Това зависи от сервиза, не от застрахователния брокер.

Какво точно очакваш от застрахователя, това не мога да разбера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоето вярно прилича малко на латино-история. В случая какво ти е виновен застрахователя или може би аз не вдевам, но не си получил "разбиране" в сервиза. :flipoff:

А и избора на Дакса е добър и човека е коректен, но дори той как би могъл да реши подобен проблем. Завел е щета и е вкарал колата в сервиз, но не може той да ти направи колата. Това зависи от сервиза, не от застрахователния брокер.

Какво точно очакваш от застрахователя, това не мога да разбера.

Точно тук е проблема, че през цялото време брокерът ме е лъгал, че колата бил със заведени щети и приета в сервиза!!! Сигурен съм, че ако ви разкажа цялата история (особенно това в какво състояние си видях колата ........) много от вас ще си променят мнението си, но за момента ще се въздържа от коментар.

Вижте, аз нямам намерение да ви се оплаквам тук - аз просто ви споделям, след като реагирате по този начин, ами ок - просто спирам да пиша и толкова .... Всичко това го правя единственно с цел, да не си изпати някой друг след мен по същият начин, но явно това няма особенно значение .....

Редактирано от Данаил Петров
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... А какво стана? Днес аз си я закарах в сервиза ......

Надявам се си се ориентирал на време и не си я закарал в "Изток"......щот иначе ти остава само да се молиш да я направят като хората, в което дълбоко се съмнявам, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се си се ориентирал на време и не си я закарал в "Изток"......щот иначе ти остава само да се молиш да я направят като хората, в което дълбоко се съмнявам, но...

За мое съжаление нямах избор и трябваше да я оставя. Просто не ми се занимаваше повече със брокера, а там вече всичко беше описано, че ще влиза в този сервиз и т.н.

Иначе си мислих да я пиша по експертна оценка, и сам да се оправям. Е .... не стана така. Сега ще се надявам, пък квото стане ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах влизанв Изток преди 2 години. След като видях начина на приемане и работа за нищо на света повече няма да стъпя там. Комунизма там никога не си е отивал. Всичко става не повтория, а по третия начин. Сигурен съм, че в стаята за "оперативки" още виси портрета на Тодор Живков :flipoff:

Само не разбрах как може да се крещи на клиент - ама така е при тоя недостиг на тенекджийски сервизи в София, все някой се излъгва да им прекрачи прага...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То сервизи има много, но няма кой да плаща. Големите комплекси взимат доста пари и там влизат само нови гаранционни коли. А за по старите се търси най евтиното за застрахователя, без оглед на качество и време. Все пак да не забравяме, че това е един от най-скъпите и кфалифицирани трудове в тази сфера и за това ние е скъпо да ходим по такива майстори.

:lol::bia::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко , най учтиво те моля в Главен форум да ограничите чата. За целта ако комуникираш с друг юзър не по темата използвай Л.С.

Поздрави

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е така.... Както казва моят приятел Ванката (Himika) в България няма значение къде си правиш застраховката (армеец, булинс, левинс) а по-важното е къде имаш хора. Затова сега реших да се доверя изцяло на колегата Тони (daks). Да се надяваме, че така ще реша проблемите си в това отношение. Сега дори съжалявам, че не го направих по-рано. Просто съм коректен към хората които са се отнасяли добре с мен и поради тази причина се бях доверил на _ГРЕШНИЯТ_ агент/брокер...
Явно е така.... Както казва моят приятел Ванката (Himika) в България няма значение къде си правиш застраховката (армеец, булинс, левинс) а по-важното е къде имаш хора. Затова сега реших да се доверя изцяло на колегата Тони (daks). Да се надяваме, че така ще реша проблемите си в това отношение. Сега дори съжалявам, че не го направих по-рано. Просто съм коректен към хората които са се отнасяли добре с мен и поради тази причина се бях доверил на _ГРЕШНИЯТ_ агент/брокер...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия от изток са много зле, аз знам за следния случай: отива човек, веднага след премиерата на Тигуан в БГ и си поръчва колата в топ изпълнение с всевъзможни екстри и си тръгва доволен. Връща се след няколко месеца да види до кога трябва да чака за колата и се оказва че неговата кола изобщо не е поръчана :unsure: тия там са хвани единия, удари другия :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия от изток са много зле, аз знам за следния случай: отива човек, веднага след премиерата на Тигуан в БГ и си поръчва колата в топ изпълнение с всевъзможни екстри и си тръгва доволен. Връща се след няколко месеца да види до кога трябва да чака за колата и се оказва че неговата кола изобщо не е поръчана :unsure: тия там са хвани единия, удари другия :hilezh:

Там май непродават нови коли.Имаш впредвид Порше-Изток маи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей аграри айде спрете се.Рулза много пъти ми е помагал лично и дума да не става за него,както Кака и Дакса.С тях съм имал работа и съм доволен.Предполагам,че и другите застрахователи колеги са печени.

Днес и аз бях в изток и замалко да стане интересно!

На най-добрия ми приятел му казват,че в 4 му е готов джипа и да го взимаме.Баща му е голям застраховател към Бул Инс и колата е вкарана и отремонтирана без проблем.Отиваме точно в 6,защото имахме работа,но ги бяхме предупредили.Посреща ни "милия" приемчик и ни гледа тъпо.Вика вие за кво сте тука и ние му обесняваме.Бързо стана културен като му казахме,че шефа ни е викнал да я приберем.Тоя вика сега е на реглаж бла бла изчакайте.Моя френд му вика имате 10 мин.(а той е 2 метра 130 кила говедо).Тоя бързо стана мил да желаете ли нещо и т.н.Аз па репликирам,вие малоумни ли сте бе у 4 казахте,че е готова сега да чакаме и тоя взе да пристъпва към неква стая :unsure: Излезнахме и звъни бащата на пича.Утре ще го взимаме и ако тогава не е готов го набийте Иван Пияницата(май така се казваше приемчика).Впрочем ние като отидхме той вече беше на мотика и май искаше да се държи грубо,но не улучи хората :D

А на дани колата още си седи и не са я почнали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей аграри айде спрете се.Рулза много пъти ми е помагал лично и дума да не става за него,както Кака и Дакса.С тях съм имал работа и съм доволен.Предполагам,че и другите застрахователи колеги са печени.

Днес и аз бях в изток и замалко да стане интересно!

На най-добрия ми приятел му казват,че в 4 му е готов джипа и да го взимаме.Баща му е голям застраховател към Бул Инс и колата е вкарана и отремонтирана без проблем.Отиваме точно в 6,защото имахме работа,но ги бяхме предупредили.Посреща ни "милия" приемчик и ни гледа тъпо.Вика вие за кво сте тука и ние му обесняваме.Бързо стана културен като му казахме,че шефа ни е викнал да я приберем.Тоя вика сега е на реглаж бла бла изчакайте.Моя френд му вика имате 10 мин.(а той е 2 метра 130 кила говедо)

още едни "биячи".Я кажи ако случайно се засечем аз,ти и споменатото Голиатче на еднопосочна улица,аз да влизам от разрешената страна,а вие от забранената и се срещнем в средата.....,кво ше става?Аз съм кинта и двайсе и има-няма седемдесе кила с мокри дрехи......Ше биете ли на поразия?........че и цаки нося..... :unsure:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате ти Идиот ли си бре?Първо не съм човек,който ще срещнеш в забранена улица.Ако пък ме винаги ще ти отстъпя,защото аз съм в нарушение.Второ ние сме културни момчета и селянии не правим,но при такива индивиди като тоя просто некой път си требва сила.И айде внимавай с определенията,че се напълни с философи и батки тоя форум.Вече мнение не може да се даде заради такива като тебе,дето са най-прави,най-силни и т.н. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още едни "биячи".Я кажи ако случайно се засечем аз,ти и споменатото Голиатче на еднопосочна улица,аз да влизам от разрешената страна,а вие от забранената и се срещнем в средата.....,кво ше става?Аз съм кинта и двайсе и има-няма седемдесе кила с мокри дрехи......Ше биете ли на поразия?........че и цаки нося..... ;)

кат си с цаки къде си се заврял срещу хората в позволената улица ?

Не видиш ли , че бащата на единия е Гоуем застраховател, а другия е 130 кила /2.1о ? :unsure::D:D

ПП Да ходиш си оправиш диоптера, че да не ни правят главите меки зарад тебе ;)

Редактирано от The Ripper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе момчета нещо не разбирате правилно.В тая страна вече всеки се прави на голем,познава тоя ония и е велик.Купи си некой лъскава кола и вече не знае кой е.Най-големия става и най-лошия.Съжалявам много,но при условие,че искат да минем да вземем колата и сме летели в най-пиковия час(когато са най-зверските задръствания) и да има такова отношение към нас клиентите малко не върви не мислите ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе момчета нещо не разбирате правилно.В тая страна вече всеки се прави на голем,познава тоя ония и е велик.Купи си некой лъскава кола и вече не знае кой е.Най-големия става и най-лошия.Съжалявам много,но при условие,че искат да минем да вземем колата и сме летели в най-пиковия час(когато са най-зверските задръствания) и да има такова отношение към нас клиентите малко не върви не мислите ли?

напълно сме съгласни, само не ни стана ясно защо не сте набили приемчика ??? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ако тръгнем да бием всеки,който ме дразни,требва да се бием постоянно.Безмислено е и е тъпо да се занимаваш с комплексари и олигофрени.Най-лесно е да ступаш некой ама после?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ако тръгнем да бием всеки,който ме дразни,требва да се бием постоянно.Безмислено е и е тъпо да се занимаваш с комплексари и олигофрени.Най-лесно е да ступаш некой ама после?

после тупаш още един и такааааааааа..............

стара максима : БИЙ ДА ТЕ УВАЖАВАТ !!! :flehan:

ако го бехте гърбили следващия път като отидете колата щеше да ви чака на портала с бутилка пиене на седалкта и с комплименти от шефа не сервиза... :flehan:

Редактирано от The Ripper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей аграри айде спрете се.

Я ме светни кои хора определяш като Аграри ??????? Те какво Мамалига ли ядат ???

На какво сладко си ,гледам и чета че постоянно си възКисел.

П.П Извинявай,Сега видех че си и БИЯЧ. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде още един :flehan: Вие не знаете ли,че като идем на НИМ и всички бегат от страх :flehan: Абе хора повечето тук сте ми приятели и ми става голем смех като почнете да се дърляте точно като АГРАРИ за 1 декар бостан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...