Jump to content

Ксенони ,Фарове, Решетки, Брони, Ветробрани HEKO, Стелки по модели и за багажник, USB Interface


Recommended Posts

  • Отговори 203
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

а каква е разликата м/у 35 и 55 вата при тази марка ксенон - 55ватовите по-силно ли светят или просто баластите им консумират повече с цел да се излъже компа, че не са изгоряли крушките ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а каква е разликата м/у 35 и 55 вата при тази марка ксенон - 55ватовите по-силно ли светят или просто баластите им консумират повече с цел да се излъже компа, че не са изгоряли крушките ??

ХА! И аз да попитам същото! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от монтиралите по-преди да каже как е ксенона след 1-2 години? Има ли трептене, в студено време - пали ли, някакви проблеми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега къде се намира местоработата ти,искам една консултация да направим.с А4 Б5 съм фейслифт и имам ксенон 35ватов 8к,но ми се струва че не свети силно.Ксенона е HID.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега с новите крушки нямам проблеми, фаровете си палят от раз и не трептят. Надявам се и зимата да нямам проблеми - със старите крушки не съм имал ядове и в най-студените дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата дали предлага и във Варна? И като гледам каква е разликата от тези с гаранция и тези без гаранцията? Освен в парите , де ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е, че в единия случай имаш гаранция, а в другия не, но не ми се вярва да са различни крушките :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма да каже, колко време изкарват до проблеми. И зимата има ли проблем при ниските температури?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите ми крушки, но бяха купени от друго място, изкараха година и половина. Палеха без проблеми зимата, просто едната почна да свети по-червеникаво и затова смених и двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

80-тка б3 е с една крушка на фар демек за нея трябва задължително би ксенон ? Така ли е? И гледам че има би ксенон само H4 ще пасне ли при мен ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

80-тка б3 е с една крушка на фар демек за нея трябва задължително би ксенон ? Така ли е? И гледам че има би ксенон само H4 ще пасне ли при мен ?

Има и ксенон само за късите Н4 със халогенна крушка до ксеноновата и ще имаш ксенон само на къси и халоген на дълги, като и двата ще станат, всичко опира до цената :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, писах ти и на лично, но не знам дали си го получил щом не си ми отговорил.Дай ми някаква цена за 35W ксенон H7 5000k, но да е със слим баласти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Може и на място да се дойде, но не е лошо едно телефонче преди това да звъннеш че някой път съм в движение.

0888252760 - Боби

Ксенони без гаранция - 60лв.

Ксенони с 6 мес. гаранция - 75лв.

Ксенони с 12 мес. гаранция - 90лв.

55 ватови Ксенони с 12 мес. гаранция - 115лв.

Биксенони без гаранция - 99лв

Биксенони с 6мес. гаранция - 115лв.

Биксенони с 12мес. гаранция - 130лв.

повече инфо - WWW.BKTUNING.NET

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...