Jump to content

Ксенони ,Фарове, Решетки, Брони, Ветробрани HEKO, Стелки по модели и за багажник, USB Interface


Recommended Posts

Здравей колега! Можеш ли да ми кажеш колко струва ксенон размер H4 крушка с къса и дълга светлина? Каква гаранция давате??? Благодаря ти предварително!!

Гаранция 1г. цена 45лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 203
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравей колега. Интересуваме каква ксенон систма ще ми препоръчаш за моята Б4-ка с Н4 съм. Предпочитам биксенон, но ме притеснява живота на системата, пораси причината ча вчера съквартиранта ми си купи едни от някакво магазинче Н1 само за къси и като ги сложи вече нямаше ляв фар. Нещо му стана като чели и гаранцията нему спазиха защото не са го монтирали те. И така въпроса ми е нещо качествено и с гаранция. Поздрави,,,,,, А видях в сайта ти едни за 120лв те изобщо заслужават ли си?

Редактирано от ^WeSt_ICE^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеш ли да ми кажеш този артикул със ксенони крушки ли е ( фаровете имат ли крушки в комплекта или не)

Кристални фарове ANGEL EYES - хром

A3 8L(96-00)с 2 ринга, лупа и мигач

Код на артикул: SWA03

Цена: 340 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за 50вата със тънки баласти с 1г. гаранция цена на комплекта - 175лв.

Иначе 50 ватов кит с1 година гаранция с нормални баласти - 150лв.

Искам с тънките баласти колега.В четвъртък (26.Ноември) отивам към София,за да си слагам ксенон.Обаче за нещастие незнам какъв тип ми е самата крушка, предполагам че е Н1, защото са двукамерни фаровете.Искам само на късите да сложа.И има ли вариянт да видя как светят на 35 и на 50 вата за да си преценя кой от двата да си взема?Ако има такъв вариянт направо да се разбираме за час, за да можеш да ми ги монтираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз взех ксенон от Боби :redface: .

Въпреки, че имаше дребен проблем от самото начало, Боби безпроблемно си изпълни гаранционните отговорности.

Отзивите са ми изключително положителни, а за светенето пред колата сравнение не може да има. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Биксенони - Н4 на 150лв. с 1 година пълна гаранция, независимо кой и каде ги е монтирал.

Биксенони със слим баласти - Н4 на 160лв. с 1 година пълна гаранция, независимо кой и каде ги е монтирал.

Колега искам да знам каква е разликата в двата вида биксенон и евентуално има ли разлика в качеството? :hilezh: Че съм решил да обурудвам моето Ауди и това на дъртия и той ми задава въпроси :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ми препоръчаш ксенон само на късите светлини и за моята колица и ако имаш в наличност и време за монтажа му да се разберем направо да идвам говоря за Ауди А3 2001г. със феислифта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам да знам каква е разликата в двата вида биксенон и евентуално има ли разлика в качеството? :) Че съм решил да обурудвам моето Ауди и това на дъртия и той ми задава въпроси :) .

Разлика в качеството няма колега, просто едните баласти са по тънки и по удобни за монтаж, само със свински опашки.

Колега да ми препоръчаш ксенон само на късите светлини и за моята колица и ако имаш в наличност и време за монтажа му да се разберем направо да идвам говоря за Ауди А3 2001г. със феислифта.

Ами колега звънни да се разберем нещо имам всякакви видове за твоята и на място може да си избереш :)

0888252760 - Боби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сложихме ксенон с Боби. 35w с тънки баласти и ги събрахме във фара. Много съм доволен, ксенона е супер а цените са перфектни. :hilezh: Препоръчвам го на всички :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
А какви плазмени циферблати имаш ?

Все хубави и качествени колега :respekt:

виж ги в сайта:

www.bktuning.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Нови артикули и цени:

Спортни решетки за Б3,Б4, А3, А4, А6

Биксенон комплект с лупи за вграждане във фар - Н1, Н7, Н4 - 170лв. без баласти, 220лв. с баласти.

Ксенон Н1,Н7...- 95лв.

50АТОВ КСЕНОН Н1, Н7 - 135лв.

Ксеноните са с 1 година пълна гаранция, независимо кой и каде ги е монтирал.

70лв. ксенони без гаранция.

110лв. биксенон без гаранция.

115лв. 50 ватов ксенон без гаранция.

Парктроници безжични - 65лв.

Парктроници - 55лв.

Аларма - 55лв.

Рингове за табло - 45лв.

Дневни диодни светлини ултра ярки и висококачествени - 115лв.

Диоди за габарити с 4 смд диода - 10лв./2бр.

Повече инфо - www.bktuning.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
post-14293-1268041187.jpgЗдравей колега! Искам да попитам дали протавеш отделно ето такива преходници за машинките на фаровете и ако ДА на каква цена?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Колега кажи кое по става :

Диодни крушки с 9 диода тип Т10 (за габарити).

6 отпред и 3 отстрани

Бял цвят - Код на артикул: T10W-9

Цена за 1бр. : 13 лв.

или

Диодни крушки с 9 SMD диода тип Т10 (за габарити).

Бял цвят - Код на артикул: T10SMD9

Цена за 1бр. : 10 лв.

В наличност !

И да питам има ли в наличност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път днес бях при Боби - много свестно и коректно момче!

Предлаганите стоки от него са качественни и на много добри цени /според мен/!

Лично аз забележки към качеството на стоките НЯМАМ!

Така че - ^UP^ :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, проблемът ми е следния : крушките ми вече светят много слабо и май трябва да ги сменям ? Но имам спомен, че са 55W, а не 50, незнам дали се бъркам. Гледам цената ти за 50 ватови е 30лв/бр. или те няма да станат при мен, или направо съм за нов ксенон...... Дай съвет какво да правя и да ти поръчвам направо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей колега, ще си сменям ксеноновите крушки, че едната почна да свети червеникаво :respekt:. Трябват ми 2 броя крушки H4 биксенон с магнитен плъзгач 4300к и един цял кит (комплект крушки, баласти и т.н.) за H7 пак 4300к. Предпочитам H4 крушките и H7 комплекта да са с UV protection. Каква цена ще ми предложиш за 2-те неща и каква им е гаранцията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Искам да те попитам да ли имаш комплект фарове с ксенон за Ауди А4 1997 г. 1.9 тди дизел. какви са цените, марката и да ли имаш преложения...Ако може да пратиш и снимки на ЛС!

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...