Jump to content

Предлагат ми бартер


stanko_g

Recommended Posts

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

защо мислите така колеги....прочетох доста хубави неща за този модел е както всяка коля си има и своите недостатаци

По-принцип това BMW е по-добро от твоето Audi отвсякъде . Но, дали точно тази кола която ти предлагат е стока , това е друг въпрос . Явно и този пич иска да се отърве от нея , както ти от твоята :hilezh: Не ти пречи да я изпробваш и прави точно това което ти е кеф , без да слушаш много , много разбирачите . На един и същ въпрос във форумите на BMW и Audi ще получиш коренно различни отзиви :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разгледаите това http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopi...325tds........и между другото аз съм фен на автомобилите като цяло 1ва форд сиера 2.0к 83г немски звяр повярваите купих я през 1990г когато западните коли се брояха на пръсти 2ра пежо 405 1.9к бензин пълен лом кола 3та фоксваген поло 92г 1.0к 45кс много здрава и икономична кола 4та ауди 80 1.8s 90г 115кс която я подарих на бащами страхотна машина повече върви от моето ауди което карам сега 5та хонда сивик 94г 1.3 75к.с прекрасен икономичен и пъргав 6та ланчия либра 1.6 16в 101к.с 00г комфорт и ексри колкото искаш возия мога да кажа доста добра обаче гореше неоправдано много и сега съм със стотака зашото протестирам за дупките в България МНОГО ЯКА НЕМСКА МАШИНА но се налага да се разделим зашото заминавам за Англия а женами неможе да се справи с тая каравана.....и така след като ви надух достатъчно главите искам само да добавя че живеем само един живот а колата е като .............. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип това BMW е по-добро от твоето Audi отвсякъде .

:hilezh::dance::hilezh::flipoff: Колега ти разбра ли точно за кой модел БМВ става въпрос и коя година ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, според мен искаш да замениш автомобил висок клас за друг , нисък клас. Не съм пристрастен, или поне се опитвам, но този модел БМВ тройка си е дърво отвсякъде, камо ли да го сравняваме със 100- така. Защо мислиш , че съпругата ти няма да се справи с голяма кола, с габарити се свиква?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, но имам двама приятели които имаха такива, имам странични наблюдения, не , че е лоша колата но просто е по- нисък клас. Поне търси бартер за 5 -тица, тя пак е по- къса от 100- така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите, колеги моля за малко помощ от колеги които са имали такав баварец....ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ

а колко резервни глави към него ти ПОДАРЯВАТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато го караш като абориген!Имам приятел механик който кара такова и не е имал никога проблем с главата.На негов познат обаче вече му я сменя за 3-ти път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали накои знае слу4аино кога TDS -са пука глава,

щото съм имал два и несъм пукал глава :dance:

доста често става от прегряване,на един приятел замалко да даде фира,но добре,че забеляза,че му вдига температурата,като отидохме на майстор водната помпа беше заминала,с пластмасова турбина е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги, няма БМВ което да е по-добро от Ауди. Още не са го измислили. Не знам кво се занимавате с глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е много спорен защото колите се оценяват освен по пазарна цена към момента и по това как е поддържана и експлоатирана колата ако БМВ-то е поддържано и няма видими проблеми може би ще си доволен, но определено двете коли са доста различни и моето мнение е, че не бих сменил 100-тицата за точно този модел БМВ освен ако твоята не е на тор и искаш да вземеш нещо по запазено. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мани ве ТДС-а е кофти кола..даже 324Д без турбо си беше кофти кола. В гаража имам едно такова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста често става от прегряване,на един приятел замалко да даде фира,но добре,че забеляза,че му вдига температурата,като отидохме на майстор водната помпа беше заминала,с пластмасова турбина е.
абе аз много добре знам ,но въпроса ми е кам тия дето само знаят да повтарят едно и също,4е TDS са пукал главане колата а ШОФИОРА
Kолеги, няма БМВ което да е по-добро от Ауди. Още не са го измислили. Не знам кво се занимавате с глупости.
ЕИ капацитет ,ама сериозен ли си бе
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tds е най-чупливият, гаден и скъп за поддръжка немски двигател изобщо. имат едни плочки на ГНП-то дет се чупят и не се ремонтират - към 3 бона е нова такава. има и други елементи които са безбожно скъпи за такъв коптор - струват повече от колата. и аз щях да се метна на една такава е39ка навремето и слава богу че избрах мега-чОпливото аце...

нормално да ти предлагат такъв бартер, и той иска да се види у кола, човека... Ама точно тая тройка с точно тоя мотор, дали има по-гадна коНбинация изобщо???

Kолеги, няма БМВ което да е по-добро от Ауди. Още не са го измислили.
Факт. Като вляза в бмв и... искам обратно в аудито :bia::):P Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...