Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 1


sky

Recommended Posts

Еми както се и очакваше....Но това не е комплимент.Отзад не изглежда особено добре.Вътре - А7. Сега би трябвало да скочаат цените на 4ф на старо :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези снимки вече изглеждат достоверни...

Сега измерих акумулатора с точен уред. 12.1V, не е мърдала от 10 дена. Ако баща ми продължава да се предвижва с ГолфУ скоро ще ви кажа при какво напрежение не пали <_<

Говоря за задното стъкло. На предното и 4-те работят.

На предното са 6 струи общо. По 3 на дюза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на истинско :hilezh:

Супер яка предница, страница и задницата се дъни. Тия стопове никаква форма нямат. А и как стърчат в профил.

Все пак трябва да се види на живо.

Вътре си е като А7, което затвърждава моята позиция, че А7 е на същата платформа и не е по-висок клас. Точно като А5 към А4.

Абе кола ще си е от всякога и ако може да я покараме, въобще няма да се интересувам от стоповете. Представям си колко е добра от сега. Традицията всяка следваща шестица да няма нищо общо с предната трябва да бъде запазена.

На предното са 6 струи общо. По 3 на дюза.

Цецо, при мен струите отпред са 4 ( 2+2) .За коя кола казваш са 6?

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на истинско :hilezh:

Дизайна както и да е, всеки ще има различно мнение за него.

Но ако това за моторите е верно темата Ауди А6 за мене приключва.

Искам бензинов мотор над 400 коня, но не във версия S или RS

Цецо, при мен струите отпред са 4 ( 2+2) .За коя кола казваш са 6?

Пре мен пръскат по 3 от всяка страна или общо 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс е потънал в работа. Тия дни разчатихме по скайпа. Каза че от понеделник ще е пак на линия.

Побъбрихме си за коли и се похвали, че разцъква една доста яка машина, ама не е ауди. Нека той сам се похвали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Искам бензинов мотор над 400 коня, но не във версия S или RS

С риск да бъда оплют от този форум.

Карлито, следващата ти кола, за да отговаря на това изискване и да не е спортна, е Мерцедес 500 (4.7 битурбо).

Сигурно знаеш, но разликата в ускорението до 100 км/ч, сравнен със стария 6.3 (атмосферния) е под половин секунда при еднакви купета.

В момента в Балкан Стар мисля, че имат CL 500 4Matic с 4.7 V8 и 435 кс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах, гледах...еми харесва ми новата.

Но carlitobrigante e много прав, може V6 дизел да сформира основните продажби, но да я пуснат без поне 4.2FSI от новата А8ца ще е крайно несериозно. И А7 още го няма... Може пък 4.0 битурбото да е предвиден за топ мотор, а пък в S серията да по-форсиран. Ще видим в Детройт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за дизелака има ли някакви данни?

нали две мощности ще предлгат. Едната със сигурност ще е 245-250 коня, като при конкуренцията, но сигурно с 550 нютона, а другата версия коя ще бъде?

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедес и сега имат 3 л дизел 265 кс така че таргета би трябвало да е 265-70 + за напредък чрез техниката :respekt: извинявам се ама какво харесвате на това удължено а4 което трябва да се явява новата а6 тая кола е толкова безлична на снимките ,че чак сегашната ми изгледа много по-дизайнерска. Явно пак ще разчитат на добрия интериор и електронни джиджавки :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да бъда оплют от този форум.

Мерцедес 500 (4.7 битурбо).

Следя отблизо и BMW и Mercedes в момента и двете фирми седят по-добре от Audi. Ако новото А6 излезе с тези мотори, които пише в статията, Ауди ще загуби позиции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай да видиш шпека как ще дойде да ни обясни за 1.8Т на газ

Неееее той ще даде съвет, че е най добре да се вземе новата А6 с някой атмосферен V8 и да му бодне два изпарителя и газово и всичко ще е песен :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неееее той ще даде съвет, че е най добре да се вземе новата А6 с някой атмосферен V8 и да му бодне два изпарителя и газово и всичко ще е песен :rolleyes::flehan:

Не ве ще си вземем стар розво мерц с още по утрепан двигател ма за пред селянките минава за ебати кофтора :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве ще си вземем стар розво мерц с още по утрепан двигател ма за пред селянките минава за ебати кофтора :steinigung:

Tу специално с парите от тръца може да идеш за 4 дни на екскурзия до Македония, нищо повече :rolleyes::flehan:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tу специално с парите от тръца може да идеш за 4 дни на екскурзия до Македония, нищо повече :steinigung::rolleyes::flehan:

А на тебе кфи пари щи дадат от Надин ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...