Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 1


sky

Recommended Posts

Немога да си намеря Carplan Leather Valet.

Някой да има идея от къде да си купя?

В Бриколаж го има!

Не забравяй преди да го ползваш да го разтръскаш тубето, че се утаява и отгоре остава разредител само, а той е опасен.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интернет само една фирма го предлага ..... и нямат налично .... а и внос не очакват.

Бургаският Бриколаж също го нямат.

Явно ще трябва да използвам друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не харчат колкото неговата ,обаче.

Да бе цепят стотинката на две човек ако си направи сметката и не върти повече от 25-30х км годишно определено ще излезе прав carlitobrigante че дизела не е оферта :P за вървежа е ясно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вие колега не сте ли на луната с вашия баварец?

И 1000км да минавам на година ,не виждам смисъл руски олигарси и чаршафи да стават по -богати,а нашите деца да дишат по-мръсен въздух.И децата на богатите ще дишат същия въздух,но се надявам скоро технологиите да решат и този проблем,електричество едно друго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си мислиш че дизела с ДПФ е особено чист грешиш вредата от дизеловото гориво е не по-малка от бензиновото. и сметката с дизела е като бензин на газ никога не излиза съвсем :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдохме си на думата. :hilezh:

Темата за разхода отдавна не ми е интересна. От около 15 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си мислиш че дизела с ДПФ е особено чист грешиш вредата от дизеловото гориво е не по-малка от бензиновото. и сметката с дизела е като бензин на газ никога не излиза съвсем :hilezh:

Не познавам човек, който да е видял хубаво от дизелова кола. Рано или късно всеки ще го разбере.

Наскоро мой приятел скъса верига на BMW 3.0d мотора. Той е първият и единствен собственик на колата.

Редактирано от carlitobrigante
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен,лошо от дизелова кола не съм видял,за разлика от немалко бензиновите които съм притежавал.Естествено при различни хора е различно,но най-тъпото нещо измислено от човечеството досега според мен е атмосферен мотор,особено с голяма кубатура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е станало нещо, та така си се нахъсал ве? :)

Ами станало е. Нали писа, че се заяждал с някакво БМВ 335i и някакви AMG-та мисля бяха. Та затова предполагам.

Чипове също се обсъждаха. Мощността не е достатъчна вече :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесъл съм едно 4.2 бeнзин Avant. Цената е приемлива, колата е на 93к 2005 година. Синя със салон като на адаша.

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vsq1wm3pppfg

Причина конкретна няма. Просто искам мощонст и с моето каране по 10к км на година 4.2 не ме бърка за разхода. А отделно дизела зимата не ми пада под 17-18 в града.

Сега карлито да каже как е поддръжката на 4.2, че ми е интересно. Примерно накладки? Дисковете същия размер ли са? Маслото и филтрите са ясни. Дава ли проблем двигателя?

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами станало е. Нали писа, че се заяждал с някакво БМВ 335i и някакви AMG-та мисля бяха. Та затова предполагам.

Чипове също се обсъждаха. Мощността не е достатъчна вече :)

...

Причина конкретна няма. Просто искам мощонст и с моето каране по 10к км на година 4.2 не ме бърка за разхода. А отделно дизела зимата не ми пада под 17-18 в града.

...

Ами 4,2 не е нЕква тупалка, една идея е по-бърза от твоята. А и още по-гадно ще ти е като те наказват AMG-та и 335i-та, щот очакванията ще са по-големи, съответно и разочарованията. :D

За да наказваш ти треа по-лека кола... по-възможност на предно, щот ти нЕма да ги наказваш на писта. Т.е. треа ти втора кола, съботно-неделна... не ме питай от къде знам. :)

п.п. А за обявата от която си харесал колата, сега Шпекса ше ти скочи че такава може да си земеш за 25 000лв. :)

Ами станало е. Нали писа, че се заяждал с някакво БМВ 335i и някакви AMG-та мисля бяха. Та затова предполагам.

Чипове също се обсъждаха. Мощността не е достатъчна вече :)

А ти не му се смей, нали помниш като те озори едно рено 19, как неконтролируемо тръгнА да купуваш голфове. :lol: :lol:

Редактирано от IVO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесъл съм едно 4.2 бeнзин Avant. Цената е приемлива, колата е на 93к 2005 година. Синя със салон като на адаша.

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vsq1wm3pppfg

Причина конкретна няма. Просто искам мощонст и с моето каране по 10к км на година 4.2 не ме бърка за разхода. А отделно дизела зимата не ми пада под 17-18 в града.

Сега карлито да каже как е поддръжката на 4.2, че ми е интересно. Примерно накладки? Дисковете същия размер ли са? Маслото и филтрите са ясни. Дава ли проблем двигателя?

Колата, която си харесал не е FSI. Относно поддръжката: дискове с накладки 1500-1800 лева, само накладки отпред и отзад 600-800 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...