Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 1


sky

Recommended Posts

ко да прайш.

Ти газиш ли тръца? Върти ли гуметата на пълен волан от място?

ако искам върти, почти му хванах цаката как да тръгвам от обороти без грам въртене на гуми, чувството е страшно дебилно, кефи ме как се изстрелва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да имаш притеснения, Що бре? От БМВ фен съм чувал, че зимата бимите на задно били прилични в сравнение с мерцедесите. Даже си били къде, къде по - най :hilezh:

Шперове, разпределение на тегло, али бали. Ама снега си е все така "шибан"

Фън било? Фън е с куатро на ауди, другото му се вика мъка по нашенски.

Жалко, че няма да се засечем по пътищата. Ние по планините, а вие из града в неравен двубой с малолитражки на предно, карани от нежния пол.

Все пак , ако видя някой позакъсал бима оунър бих му предложил помощ, ама той дали би я приел без угризения на съвестта? :hilezh:

Верно е че са по-добре от мерцовете зимата ама що не знам.Премерно старата S класа е напълно и невъзвратно безпомощна в първите изненадващи снегове. проблема е най-вече с тези с големите мотори примерно аз искам 750И и общо взето колкото е по-голям мотора толкова е по-зле с проходимостта. Карал съм 2-3 години е30 318-ка и си минавеше отвсякъде не мисля че 80-та която имах също с нещо можеше да се похвали в повече зимата.

Тва за засичането може и да грешиш ,въпреки че досега толко луд със седмица нагоре по Копитото не съм видял може и да съм първия като му доиде времето ...има ли 18-19ки със шипове :hilezh: а и може да се предам пак на ваг с а8 но там пък там дизелите рулс а аз ще купя бензин за разнообразие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като понатрупа ще направиме ли едно качване да се покефим малко?

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..има ли 18-19ки със шипове

май няма, но може да си направиш :hilezh:

Сега като понатрупа ще направиме ли едно качване да се покефим малко?

отговорът е ДА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% поне ще си полафим инъче съм с летните още то при тия жеги е грехота да слагаш зимните още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерца верно си е зле, миналата зима на няколко пъти аха да не мога го изкарам от паркинга. :hilezh:

Обаче силно се съмнявам, че и БНВ-тата са кой знае колко по-добре.

Иначе миналата зима си имаше доволно сняг, аудито ме предаде веднъж само, на последния гаден мокър сняг през март.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има впечетления от "Евро Кар" Бургас - представители на Ауди!?

Имам някакви. Може да търсиш Делян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме е страх само да не е спинозна нещо :gmorning:

Колата е април 2004г. Цената е прилична. За съжаление при този клас коли, загубата на стойност на година са доста големи. Ако наистина е на тези километри е възможно да няма никакъв проблем. Ама затова колата се проверява.

п.п. Взимай я бързо, че Шпекса може да те изпревари. :)

Редактирано от IVO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже дали в жабката мога да сложа още една лампичка? Става дума дали компа ще се шашне ако се сложи още един консуматор? Обикновенно е доста тъмно като търсиш нещо вечерно време. Предполагам, че може да се включи последователно, а не паралелно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже дали в жабката мога да сложа още една лампичка? Става дума дали компа ще се шашне ако се сложи още един консуматор? Обикновенно е доста тъмно като търсиш нещо вечерно време. Предполагам, че може да се включи последователно, а не паралелно.

При последователно свързване ще удвоиш съпротивлението и най-вероятно ще ти се запише грешка.

Сложи повечко светодиоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, пичове имам една букса на жабката която е с много пинове. Всичките са мъжки и влизат в нея в каналчета. Въпроса ми е как да изкарам 2 кабела от нея? Самите кабели за пресовани за накрайника, който влиза в пластмасовата букса. С дърпане назад нестава. Трябва да има друг начин и се чудя как да го извадя. Ако някой е разглобявал букси нека да сподели опит.

Ей такъв вид букса

15052010086.jpg

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...