Jump to content

имобилайзер


bvieri

Recommended Posts

Здравейте колеги. Дайте акъл как да си изключа фабричния имобилайзер (този който свети оранжево количка с ключе на нея), че постоянно ми прави некви проблеми. Колата ми е А4,1.8,95г. ключа си е обикновен, няма чип мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не е толкова лесно да се изолира тоя чип, трябва да се обърнеш към някой хакер ключар-имам предвид такъв човек който може да ти направи копие на ключа с чипа,и той да каже какво може да направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създава ми проблем, че кат се кача в колата и дам на контакт и тази оранжева лампичка с ключето ми мига и не мога да запаля съответно. И започвам да се чудя какво да правя. Връщам обратно ключа, пак давам на контакт, изчаквам малко и се получава. Но не ми го прави всеки ден този номер и се чудя откъде може да е. Имам съмнение да не би проблема да е в акумулатора, че ми е за смяна. И кат стана въпрос за него да ви попитам колко амперчаса трябва да си взема (А4,АДР125кс) Благодаря на всички за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 44Аh до 64Ah, който да си вземеш няма да сбъркаш, гледай производител, цена, гаранция и отзиви. Разпитай си компютъра на имобилайзера и тогава се насочи към нещо. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро четох в една тема в друг раздел,че проблема най-често идва от зацапани кабелни обувки на кабелите свързани с имобилайзера и неговата антена.беше наблегнато, че по-добре да се почистят с фина шкурка отколкото с контактен спрей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам около контактния кл. има една крагла пластмаса с намотки и влиза една букси4ка в нея -там е проблема.отвори и по4исти добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старата ми кола го правеше този номер. Не палеше от първия път, имаше си специална "цака" на палене, и само аз си я знаех :) Ако не те дразни прекалено, не мисля, че е нещо фатално. Аз и до днес не съм го оправила това, ама почти и не я карам старата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от кабелчето до антената на имобилайзера е...най-вероятно. Пробвай да го почистиш пък може и да го смениш в порше е около 60 лв (за А3) аз преди няколко дни го смених и всичко е ОК...не е толкоз лесна смяната ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера майстор ми го оправи-само започнах:"добър ден,мига жълтата лампичка с количката и не гасне и...не пали..."и той веднага:"антена,букса и т.н.".свали еърбег-а и волана(иначе се чупело нещо,ако не се свалят!)и за 20 мин. го оправи.ама кво точно направи-не каза...сега давам на контакт,лампата с количката светва за 2-3 секунди,гасне(а не мига) и...завъртам и паля :respekt: =30лв труд!много,малко-това е!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих си го сам като откачих буксата и я почистих и клемите на антената, че даже и луфта в ключалката премахнах и сега нямам проблем. 99% е от антената на имобилайзера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
А някой да знае може ли да се премахне имобилайзера? По други причини питам :flehan:
Аз не знам до сега някой да го е направил успешно! Но.... :flehan::hilezh:

Сумиста каза, че може... до колко е успешно не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо интересно може би по темата -http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Audi-A4-TRANSPONDER-BYPASS-remote-start-alarm-key-coded_W0QQitemZ170328728527QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item27a86223cf&_trksid=p4506.m20.l1116

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми трябва да крада коли, просто имам само 1 ключ, и си мисля да взема 2 заготовки от един колега (сгъваеми) и вече да не ме е страх да не загубя някъде ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

имобилаизера се маха .ако някои има интерес на лс

колега как се маха тоз имобилаизер постоианно багва запалва и веднага светва и гасне как даго маина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...