Jump to content

A2


Recommended Posts

Намерих малко време да се похваля.

Колата е 1,4tdi 75к.с.

Останах силно впечатлен от поведението и вървежа на автомобила. Мненията в темите за А2 бяха доста крайни и до последно имах леки притеснения. Но сега след изминати 500км съм супер доволен. Колата се държи като автомобил от по-горен клас, доволно пространство, София-Варна без почивка и няма умора, мотора е доста пъргав. Абе супер е количката. А жената направо изпадна в екстаз. Не и бях казъл, направих и изненада.

Саега да споменем и от къде я взех :lol: . Искам да балагодаря на Nasti, за супер професионалното отношение и за страхотната кола.

Посрешна ме на гарата, заведе ме на кафе, после в атокъщата, там едно момче ми направи застраховка на место. През това време пристигнаха транзитните номера и от там в сервиза където беше закарана да се обслужва. На края искаше да остава докато колата излезе от сервиза за да ме изведе от София, при положение, че беше тръгнал на море. :rolleyes:

post-8573-1248445065_thumb.jpg

post-8573-1248445090_thumb.jpg

post-8573-1248445114_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, 1 наистина много добър и качествен автомобил Ауди си избрал, за жалост рано спрян от производство заради малкото продажби, които пък са заради по-високата на цена на автомобила в този клас, но пък за сметка на по-високата цена колата е уникална и няма конкуренция в този клас, много безаварийни километри! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насти толкова вежлив? Сигурно те е омОтал нещо в бързината :lol: хихи

Честито! Карал съм такъв хафтомобил и споделям позитивните ти впечатления! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, остава само да и лепнеш по едни лайсни на номерата :bia:

Лайсните ще си останат на Austoskana, жест към колегата Nasti.

Ще има стикери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :bia: Жена ми караше същата и аз покрай нея отвреме на време. Колата си беше мания и я карахме 60000 км. без нито един проблем след което я продадохме. Не си сгрешил с избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за избора.Доста съм изписал по темата Ауди А2 и се радвам че все повече хора имат възможността да се убедят в качествата й.

Колицата изглежда страхотно,честито !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой кара ли варанта 1.2TDi с автоматичната кутия, интересно ми е дали е доволен?

не се препоръчва нито този мотор,нито мултитроника в случая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...