Jump to content

НЕ ходете в сервиза на Жоро


Recommended Posts

  • Отговори 153
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тая тема и 100 страници с недоволни колеги да се напълни май няма да се махне този индивид от препоръчаните...

Така всеки по-нов във форума ще го яде, гледам че някои и по няколко пъти го ядът и пак си ходят... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бива ли заради един читав диагностик,цял сервиз да се препоръчва. Това никъде го няма. Все пак във форума се чете от стотици хора всеки ден и една такава информация би трябвало да е проверена на 100% . Надушвам корупция аз нещо тука...Някой от ръководството на АКБ е в "тесни" отношения с въпросния МАСТЪР. :bia:
Аз съм минавал един път оттам с мой приятел -

в тази мърлявщина - не виждам как би могло да се работи качествено -

просто каквото ти е работното място, такава ти е и работата....

Да де ма човек трее да е с малко стаж за да мое фане теченията, сеш ли се или ту убягва тоя момент? Довечера се регистрира някой индивид със сериозен проблем прочита на две, на три на диагонал и другиден е при чича ти Жоре, но е при чичи Жоре не щот чичи Жоре/баси тафтака.....опа тафтологията/ става за камИк за каца, а щот батя ти го е препоръчал горещо, а що го е препоръчал горещо няя те светкам предполагам си светнат, щот аз лично съм виждал на едно приятелче/крайно наивно момче/ Голф 3 вкаран от единия и гледан от другия дет беше НЕМА ТАКЪВ ГРОБ! Чак ми стана жал, колко тъпо му стана на момчето как само в движение и мимоходом му видях 2 страшни забележки по колата, после при по-детаилно гледане в сервиз изкокнаха още 20. :bia: Макар, че съм сигурен че няя кво да те светкам аз по тоя въпрос, ти караш същия захабен и страшно амортизиран нужник, та ме разбираш прекрасно убеден съм. :bia: Та за тва некси ти, радетеля за форумна взаимопомощ и чисти и святи отношения, да ми обясняваш как добре съм се ориентирал, ич не върви. СещА ли се вече или още да ти го онагледявам?
Точно понеже получават специално отношение и пререждат всички , за това ходят там господата. Иначе трябва си запишат час и да чакат...за това предпочитат въпросния предполагам. Пък и щом е известен...в тия среди повече от това не ти трябва за да имаш работа. Може и да не си добър, дори може и да не разбираш от коли, но щом еди си кой с лъскачката след направената му душевна чикия е казал, че това е човека...значи няма кво да се спори .

+1 :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Жорката е пич. Пасата ми не палеше и ми каза да си купя О-пръстени на дюзите и някякви болтове, само в Юнитрейд ги имаше. На 2-рия ден ми звъни вечерта - Готов си. Добрееее. Отивам, плащам (части +труд ми излезе 520 лв.) и познайте дали колата запали, а? Еми пич, извинявай, не е от това проблема, но не съжалявай - рано или късно трябва да ги смениш... и ме подмина. Ебаси тъпото изражение съм имал в този момент, направо ме препарира.

В случая според Вас трябва ли да се радвам, че не ми е направил основен ремонт, щото и той рано или късно се прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро му се носи славата на много знаещ,обаче нещата са доста различни.Дразни ме факта,че ако не отидеш с а8-ца от 2005-та нататък си все едно просяк пред вратите на сервиза му.

Спомням си един случай обаче в който много от момчетата му бяха лошо бушонирани...защо ли...

Предлагам Ви услугите си за отстраняването на проблемите по колите Ви.Това на което може да разчитата е правилно отношение и съвестна работа,има доста колеги от форума,които са правили колите си при мен и могат да изкажат мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорката е пич. .......

Да не са били болтовете на главата ?

Некакси не ми се вярва да дадеш 500 лева за труд за смяна на 4 о-пръстенчета дето се сменят за половин час ако ти е за първи път.

И ти си си за ебане.

....има доста колеги от форума,които са правили колите си при мен и могат да изкажат мнение.

Внимавай какво си пожелаваш.

А и тук не е мястото за тия фалби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О-пръстените с болтовете и разните му там неща за PD елементите излизат около 200лв. в Юнитрейд, може и да са по-скъпи.

Редактирано от morfei1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не са били болтовете на главата ?

Некакси не ми се вярва да дадеш 500 лева за труд за смяна на 4 о-пръстенчета дето се сменят за половин час ако ти е за първи път.

Това не го споменавай, защото (при помпи-дюзите) може би знаеш с колко с стягат болтовете на дюзите и с колко се завъртат самите помпи-дюзи за да се поставят в правилно положение, да не говорим за сваляне на двата допълнителни разпр. вала, които задвижват самите дюзи и монтажа им, ама първо трябва да свалиш капака на клапаните. Абе с две думи ги сменяш с поглед като гледам - ние какво разбираме, после защо е в същото, а и по-лошо състояние двигателя, 80% от майсторите мислят като теб между другото. :)

Колега, важното е освен това, в какво състояние са леглата на самите дюзи в главата и дали не са увредени и дюзите. Защото ако има сенки или вдлъбнатини в леглата, почти веднага, О-пръстените ще бъдат в същото състояние. :hilezh:

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да разбера, че става дума за дизел ?

Тогава и тия пари са малко щом става дума за дизелов кенеф. Ебати на бензина става за 10 мин. Още от предимствата на дизела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да разбера, че става дума за дизел ?

Тогава и тия пари са малко щом става дума за дизелов кенеф. Ебати на бензина става за 10 мин. Още от предимствата на дизела.

Стига муча бе...

Я ходи проучи как и колко лесно се сменя дюза на FSI / TFSI / и тогава обяснявай как на бензинова кола става за 1.80 лв. и за 24 милисекунди

Това, че караш газиран курник с технология на пълнене от 70-те години не може да се нарече предимство.. ОК ?

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига муча бе...

Я ходи проучи как и колко лесно се сменя дюза на FSI / TFSI / и тогава обяснявай как на бензинова кола става за 1.80 лв. и за 24 милисекунди

Това, че караш газиран курник с технология на пълнене от 70-те години не може да се нарече предимство.. ОК ?

Дюзи или уплътнения са сменявали ?

Са па кво общо има какво аз карам ? Говорим за бензиновите мотори, не за някой конкретно. Толко ли е трудно да го схванеш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си един случай обаче в който много от момчетата му бяха лошо бушонирани...защо ли...

Заради 400лв за нищо и губене на времето му мой приятел ги отупа май беше миналата година, съжаляваше само,че Жоро не е бил там. :hilezh:

Може и друг да ги е отупал пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де може ли да има толкова не коректни постъпки и недоволни клиенти от Жоро и той все още да е сред препоръчаните ?

:hilezh:

Ако не е така нека влезе да драсне 2 реда да каже как е било но така като гледам едва ли ще дойде.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че няма да дойде. И да дойде какво очакваш да ти каже? :hilezh:

Аз ще продължавам да си ходя там и да се връщам доволен както правя вече 5та година, но и тази тема явно (с причина) ще продължава да расте в негативна посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да дойде какво очакваш да ти каже? :hilezh:

Ами ако найстина не е така да каже как е в действителност.

Аз нямам впечатление и не искам някой да си помисли че заемам нечия страна.

Каква е причината за темата да расте в негативна посока ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорката е пич. Пасата ми не палеше и ми каза да си купя О-пръстени на дюзите и някякви болтове, само в Юнитрейд ги имаше. На 2-рия ден ми звъни вечерта - Готов си. Добрееее. Отивам, плащам (части +труд ми излезе 520 лв.) и познайте дали колата запали, а? Еми пич, извинявай, не е от това проблема, но не съжалявай - рано или късно трябва да ги смениш... и ме подмина...

Що първо не запали, да видиш как е ремонта и после плащай - знаеш ли как ще му платя на тоя олигофрен в тоя случай. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е причината за темата да расте в негативна посока ?

Причини има бол - изписали сме 8 страници и започваме 9та.

Истината е, че към някои хора отношението му е различно от това към други. Другото е, че самият Жоро ходи с чисти ръце и лаптоп с висящ кабел и стартиран vag-com, докато разни "пичове" бачкат по колите.

Хората се трупат на опашка при него, което за мен дава много по-реална оценка за работата му от тази тема тук, а и доказва липсата на достатъчно добра алтернатива. :hilezh: Сервизните центрове на Порше България и Юнитрейд Х не са си сменяли на скоро адресите, всеки е свободен да ги посети. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и доказва липсата на достатъчно добра алтернатива. :hilezh:

Това е и причината за съществуването на такива като него - тъй наречените гаражни майстори. Са да не почваме темата, че сме в България ама си е така. А и в сравнение с повечето то другите майстори той повече отбира ама е друг въпрос за кои клиенти прилага правилно своите знания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че към някои хора отношението му е различно от това към други. Другото е, че самият Жоро ходи с чисти ръце и лаптоп с висящ кабел и стартиран vag-com, докато разни "пичове" бачкат по колите.

И според теб това е нормално да има различно отношение към различни клиенти ?

Тоест един вид това си е вашият "майстор" така ли ? А пък другите който не го познават по добре да не ходят там? Тогава пак питам защо е в препоръчани ???

А относно сервизите на порше и юнитрейд не са в препоръчани нали? А защо всички знаем причината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според теб това е нормално да има различно отношение към различни клиенти ?

Да, освен ако не е минал сертификация по ИСО например, което пак не е гаранция за еднакво отношение към всички. От морална гледна точка нещата са други естетсвено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо мен питаш? Аз Жоро ли съм?

Дай друг "сервиз" да сложим на негово място като препоръчан и готово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз човека който трябва да го направи това не мислиш ли ?! :rolleyes:

Най малкото не съм го сложил аз там. Пък и кой съм аз в крайна сметка просто поредният юзер във "вашият" форум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...