Jump to content

Снимки на С4ките ни


S8_TDI Vasko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Я да го покажеш като е удобно тоя кожен калъф, че ми стана интересно :stupid:

ПП - Дай боже всеки такава баба яга. Ако не се лъжа колата ти е С6+...На последния събор на Калояново ми напълни сърцето как върви за атмосферка и как кантари 340кс Ц5 С6...Нещо с което не могат да се похвалят колегите с 290кс двигатели. Дневните светлини си ги успал много ти се е получило, само лепенката на предното стъкло е малко в повече :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е зимния пакет на аудака (лудото комби) колата е с6 ц4 290 к.с. имаси и газ4ица.вчера се върнах от гърция мн баварци разплака (баба йага) и нови и стари :2gunsfiring_v1::hilezh: давидим колко честитки ще дойдат от камерите :wall::gruebel: ама поне се изкефих v-max 285km|h :stupid::zustimm:

post-69918-0-05097200-1344892088_thumb.j

post-69918-0-00759300-1344893039_thumb.j

post-69918-0-59199700-1344893047_thumb.j

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа значи заради газта е толкова жива :hilezh: Супер е! Аз поне останах с впечатление, че бягаше повече от другите С6-ци :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бензин върви толкова на газ само до към 260 и не може повече газта я намалих да е по-икономична.мисля да я продавам и скоро ще я пусна в нета.само се чудя за цената не съм я измислил още B):stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за разводняването на темата :bia:

Винаги съм искал да питам собственик на Ауди "С" модел...Какво ще си купиш колега??? :hilezh: Предполагам разбираш ме какво имам предвид? Почти всичко с което може да я смениш си е лишение от нещо. А това дето предлага повече е сериозна инвестиция :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на снимката отзат се вижда взех си новото а6 обаче и то вече е за продан 3.0TDI нее моя мотор :( ,искам S8 D2 .пътувам много и май искам автомат обаче много се двоумя :stupid: ,аудака ще го дам за 10 хил. +зимния пакет :help: ,ще добавя някои лв. и скачам в някои осмак,за RS мн скъпо,немога да я поддържам.а за колегата който ме пита за зимния пакет ще реша за сега е към колата.определено няма начин да се откажа от AUDI QUATTRO :flehan: това е нелечимо :zustimm: и да може да се сложи LPG :zustimm: че ми писна да плащама бензина или дизела на тия ко..........та :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек, карал S или взима по-нова С, или рс, или влиза в бюджетен автомобил и се проклина цял живот.

20120718145817.jpg

Редактирано от gerardiro
  • Like 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко освежаване на моторетката.Много ме дразнеха жълтите петна от изгорял лак по колектора.

arx1345387515t.JPG

arx1345387986n.JPG

П.П. gerardiro- S-ката ти е убийствена...

Редактирано от KM5
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...