Jump to content

Ретро Ауди и поздрав от гореща Ботсвана...


TheSaint

Recommended Posts

Благодарим ти за хубавите снимки колега!Количката е страхотна,да ти е кеф да я гледаш.Сигурно с частите му е малко трудно на този пич де... :flipoff::lol: :lol:

Поздрави от България...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са уникални снимки, които нямаше откъде да зърнем иначе. Машалла колега! :flipoff:

А ти що чиниш на края на света? :hilezh:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах една такава щях да си я карам с 30 и пак ще съм ухилен до ушите :hilezh:

Сещам се само как зимата вместо качествено обдухване на предното стъкло ще си държа една гъбичка да си "бричим" стъклото :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и тука е бая жега :flipoff:

Евалата колега за ентусиазма!

Забелязва се доза модернизъм в тая колица с този вертикален километраж :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aре бе, не им ли направихте докИменти на тия индиянци вече? Много симпатично коле си докопал, евала! В това състояние си е направо реликва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отначало мернах задницата отстрани и много ме покефи!

Заприлича ми на любимия ми Citroen DS точа лиги от доста време.

После видях че е Аuto Union :)

Jorata, сега правим визи за разни пишман туристи, онуй беше в Зимбабве с документите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Auto Union 1000 was a compact front wheel drive saloon manufactured by Auto Union AG between 1958 and 1963. It was the first (and in many markets the last) model branded as an Auto Union by the manufacturer since the 1930s: it replaced the paradoxically named DKW 3=6, although the latter continued in production, reassuringly now branded as the DKW 900, for another year. The two cars were broadly similar, but the new car had its two stroke engine enlarged to 981 cc yielding a 10% - 37% (according to model) power increase.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...