Jump to content

Audi - A6 Avant (4A,C4) - 2.5 TDI (140 Hp)


Recommended Posts

Здравейте. Искам да си купя Audi - A6 Avant (4A,C4) - 2.5 TDI (140 Hp) и ме интересува малко ттд за гуми, масла, и друга информация за колата. Много тарсих и намирах но разхвъряно. МОлбата ми е ако някой кара такава кола да ми даде информация само за нея.

post-14668-1260028708.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай.Масло събира около 5 литра.Препоръчвам ти 10В40 оригинално БМВ масло.Колата се държи много добре с него.Обслужване ремъци ролки от 400 до 700 според труд и качество на частите.

Гумите са 15-ки масово.Окачването е евтино за подръжка много.

Евентуално големи разходи са турбо,ГНП и спирачна помпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И силиконовата перка на радиатора е добре да се смени ако не е сменявана скоро- около 250-300 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за информацията. засега това което разбрах ми допада. само искам да знам куатрото кое поколение е или някой адрес откадето да прочета. още един път благодаря за информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details това куатро ли е понеже не поше на решетката? и е по различно от вътре от други които съм гледал.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E да де ама требва да си някъв супер нагъл да лъжеш, че ти е 4х4 колата а тя да е с предно и то като я обявиш за продажба :lol:

На мен първата ми работа беше да махна надписа 330 хд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E да де ама требва да си някъв супер нагъл да лъжеш, че ти е 4х4 колата а тя да е с предно и то като я обявиш за продажба :steinigung:

На мен първата ми работа беше да махна надписа 330 хд :hilezh:

Aз преди малко,докато се въртех на едно широко едни пичове от твойта марка с 3-ка купе ма питаха куаттро ли съм :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз преди малко,докато се въртех на едно широко едни пичове от твойта марка с 3-ка купе ма питаха куаттро ли съм :steinigung:

Ако си обикалял в кръг с навит волан е нормално да са се заблудили :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто с 50-60 си навивах обратни и пак и пак и тя си носеше ама теглеше направо :hilezh:

Не правете така,че тия тежки шлепове се засилват много брутално :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E да де ама требва да си някъв супер нагъл да лъжеш, че ти е 4х4 колата а тя да е с предно и то като я обявиш за продажба rolleyes.gif

На мен първата ми работа беше да махна надписа 330 хд hilezh.gif

много пъти съм се разхождал заради некорекни продавачи, та нищо не би ме учудило

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, емблемките куатро може и да липсват. На моето има само една оцеляла емблема (на задния капак) но съм ршил и нея да махна заедно с остаалите емблеми, като си намеря предна решетка без кръговете.

Единствения сигурен начин да разбереш, е като се наведеш и погледнеш отдолу дали има на задния мост диференциал и оси към колелетата.

Преди време, когато купувах моята, си бях извадил един списък с 11 обяви за А6 Ц4 куатро според обявите в перфектни състояния. 3 от колите си бяха само с предно. Като ги питаш защо лъжат в обявите веднага следват оправдания от сорта- "ама то един пиятел писа обявата; ми в бързината съм сложил отметка на 4х4. и др.подобни.

Да не говорим, че две от колите в перфектно състояние се оказаха такива кочини, че ме хвана яд където се разкарвам по 3 часа заради наглостта на някои хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да има надпис вътре ,че е куатро. Има много , които са куатро, но не са с емблема вътре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

по това което виждам на снимките на салона ,не е куатро,погледнете пред подлакътника,има само място за вещи/дупка/,а при куатрото знаете какво има там /нарисувани 4 колела и копче за дифа/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details това куатро ли е понеже не поше на решетката? и е по различно от вътре от други които съм гледал.

не съм сигурен но мисля че колега от форума я продаваше

Разровисе из стария купува продава

....,не е куатро,погледнете пред подлакътника,има само място за вещи/дупка/,а при куатрото знаете какво има там /нарисувани 4 колела и копче за дифа/.

на някой го няма с електронен блокаж са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един агент дето продава една такава Ц4 А6 лето към края на 97-ма. С климатроник с 6 степенната кутия и е AEL мотора. авант е и доколкото знам е куатро но не съм я виждал обявил е нещо като 5500 но има мегдан за смъкване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Какво означва че някой са с копче а други с електронен блокаж? Куатрото перманентно ли е или може да се изключва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е перманентно си има постоянно предавателно отншение към предния и задния дифернцял в % според зависи от превъртането на гумите. А при натискането на блокажа, заключва и предаването става едно и също към всички колела ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...