Jump to content

Предложения за модератор(и)


HITMAN

Recommended Posts

доста повече от 3ма са достатойните за модератори, така че няма да е честно ако кажа само 3ма от целия форум.

А само да попитам - защот точно 3ма? Не е ли по-добре да има модератор за всеки форум или по 2ма за по-големите под форуми?

... дайте да издигнем кандидатури, да пуснем една анкета НО ОГРАНИЧЕНА до определен период и да видим какво мисли мнозинството, предлагам аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...............да пуснем една анкета НО ОГРАНИЧЕНА до определен период и да видим какво мисли мнозинството, предлагам аз.

.

Според мен анкета не трябва да се пуска, по простата причина, че в нея ще гласува всеки, дори фенове които миналия месец са се регестрирали примерно и нямат изградено обективно мнение.

Хубаво е да се знае кой е избирателя и да се вземат предвид мненията на по-старите членове на клуба, които съответно познават кандидатираните по един или друг начин

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главен Модератор да остане HITMAN. Със спомоществуватели(баси думата!)

Magnus

Lord of The Rings

Wizi

Да не започнат само да си пречат многото модератори. Евентуално на всеки подфорум да си има по един.

Редактирано от steppenwolf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Труден избор, наистина - всички предложени хора са много свестни. И все пак, всеки има предпочитания. Моите фаворити са Магнус и Лорда. Вероятно това, че ги познавам лично също има значение..НО - не това е моят аргумент - по-важното е, че те са уравновесени мъже, които могат да пресекат навреме и по подходящ начин залитанията на част от членовете на форума.

В тази връзка искам да обърна внимание и на една тенденция, която забелязвам отскоро. Има нови членове, част от които са явно в една "младенческа" възраст, характеризираща се с състезания от рода "Кой по по най" и/или 'Пък моя батко(татко, брат'чед) к'ва кола има....ауууу - 560 коня и 1000 нютона и аз вчера я скъсах по едно надолнище:P ). Та на тази "златна" младеж и трябват двама като Лорда и Магнус малко да ги поукроти - не че другите не се опитват ( Насти напр. :2gunsfiring_v1: ).

А за Визи - само респект относно техническите познания и желанието да знае още и още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 глас за Wizi от мен :2gunsfiring_v1:

Стар форумджия е, още от Дир-овите времена, бездънна яма със знания за Ауди, а и добре се оправи с модераторстването напоследък...

Редактирано от peshone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доставчика гласувам аз

мерси,но доставчика го забравете... от каря на септември до края на май ми изпушва главата и по скоро вместо да съм полезен ще съм във вреда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Според мен анкета не трябва да се пуска, по простата причина, че в нея ще гласува всеки, дори фенове които миналия месец са се регестрирали примерно и нямат изградено обективно мнение.

Хубаво е да се знае кой е избирателя и да се вземат предвид мненията на по-старите членове на клуба, които съответно познават кандидатираните по един или друг начин

И аз това разправям, ама никой не слуша....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модератори трябва да са хора който прекарват много време в форума - гласувам за уизи и tsvet40 - номер 2 и номер 1 по постове :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм в този форум, и като чета темите, като чета на колко човека помагат... честно казано ако са с толкова много свободно време мисля че и четиримата са достойни за постовете модератори. Аз гласувам и за четиримата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям освен тримата и другите предложени, но никой от тях не е писал съгласен ли е(освен Лорда)??? А това според мен е най-важното :2gunsfiring_v1::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само ще кажа, че знам къде живее Wizi..:)) та ако стане модератор трябва повечко да внимава:o) :P

И аз знам :o:o:( Вчера се видяхме и носеше едно килимче на рамо, но го посъветвах да бяга в КАТ и да обжалва безумният акт за немската книжка :P:P:2gunsfiring_v1:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ме изберете мене, ще си купя пак АУДИ, и за всеки ще има по бира кебапче!!  :(

иначе :

Wizi

tsvet40

brandt

Жоро, аз също ще подкрепя brandt(добър мой приятел), но според мен той има сериозни служебни ангажименти и не може да следи постоянно форума. :P А за тебе, ако си винаги на линия също гласувам не с ръцете си, а с пръстите си (общо 20 броя= 20 гласа:) ) :2gunsfiring_v1::P Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко уточнение :2gunsfiring_v1: Nasti не го слагайте .. той си има административен акаунт за форума :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си мислех и предлагам също така gambini (Бубо) :P:( . Eдин наш млад колега, когото много уважавам(ако е съгласен :2gunsfiring_v1: ). Изключително спокоен и принципен, разумен и смятам напълно достоен. Особено в тунинга ще бъде много полезен. :P:o

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...