Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Радко се премести в двора на елпром,до стренд-климатиците

Между другото и Вальо - елкона на ШЕЛ-а над зеленчукова борса се премести също в двора на ЕЛПРОМ. След входа - първата вдясно, после първата вляво и сервиза е насреща.

М: 0886435910.

Гледа коли без газ - но за хора от форума прави изключения :hilezh:. Цена за диагностика и настройки - 40лв.

Редактирано от ge2e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • 3 months later...

Мога да препоръчам за сериозни ремонти два сервиза,които съм ползвал и вършат работа.Единия е "МИМО",а другия е "Гюнтер сервиз"(Самито-бегачката).Да не ви се налага,де. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тапицер,във Аксаково-Дидо се казва 0896625053.На старото AUDI ми прави тавана,90лв стана перфектен.Сега мисля да претапецирам седалките на новото :lol:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С оглед на това, че скоро ще стане топло съм решил да отида някъде да хвърлят едно око на климатроника и да дозаредят ако има нужда. Може ли някой да препоръча сервиз , където няма да ми презаредят системата и да ми докарат проблеми, заради едното ми желание за профилактика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналото лято ходих на един майстор за моя климатроник и останах много доволен. Сервиза му е точно над Кауфланд до МОЛа ( бул. Христо Смирненски )- в началото на цирковата площадка. Със сини врати е. :zustimm:

Редактирано от Zdravkicha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

скоро ми предстой оглед на една А3-ка TDI, във Варна. Моля да препоръчате сервиз да я закарам за диагностика, ако може и да не дерат много кожи :)

Редактирано от VideV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гюнтер сервиз намира се до Свободния търсиш Самито (bega4kata). А вече къде е точно Иво (Ifidik) не знам, но е известен и добър майстор.

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Светен жичкаджия във Варна! Изчезнаха и двата задни габарита  :nixweiss:

Киро - металната спирка на кръстовището на техническия у-т. Под автомивката (автокозметичен център). Взема малко и бачка бързо.

0889554099

Сервиз на околовръстното - надписи Castrol. Божидар - кара и оправя повечето BMW във Варна.

Не ходете в този сервиз - ужасно качество!

 

 

Продава американски масла Castrol - менталък. Започна да го гори и чукат клапаните.

Взема малко, но качеството е ужасно. Прави едно, разваля друго и ти казва, че му дошло времето. Чука е основният инструмент.

 

Редактирано от ge2e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гюнтер сервиз намира се до Свободния търсиш Самито (bega4kata). А вече къде е точно Иво (Ifidik) не знам, но е известен и добър майстор.

Това намерих за добри сервизи Варна

1. Гюнтер сервиз - Самито (bega4kata) - 

0896670196

http://wikimapia.org/21633473/bg/%D0%93%D1%8E%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D0%B7

 

2. Иво ifidik

0897 980 526

Локация - посочете я, ако я знаете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете някои добър за ефтина смяна на масло ,филтри и накладки дето докато ги сменя няма да докара нещо друго за "смяна" повечето мнения са стари и не знам доколко са актуални все още поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да сменя цялото окачване на колата.Взех си комплект и търся сервиз който ще свърши операцията без да ми реже главата от кръста. Някой да сподели ако знае такъв. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз всичко по окачването го правя в МИМО/ с мои части/ и съм изключително доволен. Цените по моите наблюдения навсякъде са едни, освен някой гаражен майстор.......

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото

Пусни координати на Мишо - телефон, локация?

Предстои ми смяна ангренаж+всички други ремъци и ролка. Посочете сервизи от които сте доволни-изключваме майстори, които работят на око и чук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, може ли да препоръчате доверен сервиз на ДЗИ? До сега съм ходил само в Автотранс на ул.Тролейна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да препоръчате доверен сервиз на ДЗИ? До сега съм ходил само в Автотранс на ул.Тролейна.

Кои са другите доверени сервизи на ДЗИ - питай ги и кажи тук-може колеги да са ги ползвали Редактирано от ge2e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нета от техния сайт се намира пдф документ, там са изброени следните -> Наско Начев ЕТ, Амарант 2003, Ауто финес, Булгари, Валдо 9, Експерт Кар, Еуратек Ауто, Иво Кадийски ЕТ, Милен Маринов 78 ЕТ, Оникс Ауто Груп, Ото 2005, Перота холдинг, Поликар, Радеви Ауто, Сити Моторс, Шама 2.

Ще отида и до тях да питам как са нещата, защото Автотранс в документа е посочен в Аксаково (??).

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...