Jump to content

нещо ретро


emsi_audi

Recommended Posts

днес купих една антика с идеята да я възстановя, ауди 90 супер модела е от 1965 до 1975 г ще постна само една снимка, че другото не е много за гледане , ако някой може да помогне с части да казва, а като завърша проекта ще я видите всички :blowingup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега може да се види в моргата, не искам да качвам снимки че на външен вид не ме радва колата в момента, :blowingup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив .. качи .. за да видим от къде се почва :-)))

Между другото - евала за идеята и дадения старт на реализацията и.

Бих помогнал с каквото мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е за в момента е само тази снимка, колата е поразглобена доста, мотора е отворен, трябва да видя има ли липсващи и счупени части и да почваме да го правиме, колата е за боя и ми трябват задните стопове че са посчупени, и лаисните по вратите, хубавото на този близо 40 годишен автомобил е че доста време е седял в гараж и купето и оборудването вътре са що годе запазени, поразгледах го днес , доста се различава от съвременните аудита, съединителя се регулира като на москвич 408, предното окачване е на торзион, а спирачките са на дискове които излизат от скоростната кутия, резервоара пък е свален на дъното на багажника като на москвич, скоростите се превключват от конзолата на волана, абе класика :blowingup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колицата Емо!Много ме радват антиките!Само дано да направиш пълен фотоалбум,от началото та до края на реставрацията,та да се порадваме и ние!За частите май ще трябва по нета да се търси...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Захапа те кучето и тебе,а!? :bia:

Браво,само така...

Трябва да намеря време(а и не само) да мина да се видим... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос, Емка! :unsure: Супер начинание. Успех ти желая, но едва ли мога да помогна. :(

Дано стане скоро и им изпадат ченетата в Ретро клуба! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, според теб какво ще е мнението на oldtimer-a :unsure::D :D :DB):(:D :D

Ти и снимки да не пускаш ще ти дойдем на гости...

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахах, добра подкрепа :hilezh: , надявам се да успея да възстановя колата, но не очаквам да стане бързо и лесно и не знам кога и изобщо ще бъде ли възстановена , но ще опитам поне ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

именно!

а нещо по специално за двигател предвижда ли се?

има два разглобени мотора/ оригиналните си/ ще се помъчиме да съберем от двата един, засега ми се иска ако е въжможно да докараме колата , възможно до най-близък до заводското вид , но какво ще стане само времето ще покаже, иначе мотори бол ,ама не знам как би понесла примерно 4,2 май ще и дойде в повече :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за инициативата, Емо! :hilezh:

Аз мога да помагам като нося тежки елементи, заглаждам с шкурка, чистя с нафта, бензин, разредител - части, бояджийски пистолети и ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом искате ето снимки, колата е в насипно състояние и изглежда ужасно,но ще опитаме догодина да изглежда по друг начин-

:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луда работа :lol:

Евала за желанието!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:respekt: :respekt: :hilezh: :hilezh:

Задължително снимков материал на целия проект, когато бъде завършена, за да може и ние поне малко от малко да почувстваме пътя, по който се е преродила колата :lol:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвала, човека е за орден СТАРА ПЛАНИНА :flipoff:

Давай смело човече, колата ще стане уникална :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота или неделя ще гледам да намина. Интересно начинание. Бих помогнал , ако мога с труд. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам ако наминеш :gut: , засега още не сме почнали колата , като почнеме да я правиме ще пиша , който има желание да се включва с помощ ,тъсиме и някои части :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...