Jump to content

А сега накъде?


Recommended Posts

мисля че с4 е една истинска кола лично аз се кефя на тоз кораб и б6 комби е красиво много ако намеря един хубав с4 140 кс не бих се замислил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 249
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ако намеря един хубав с4 140 кс не бих се замислил

там е то, че няма вече живи съученици ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нагласяй се психически за 320 д, 150 магарици. Нещо такова.

В събота на една такова на светофара на горнобански му паднаха ауспусите. Голем смех беше. Явно освен ботушите отзад гният и гърнетата. Иначе сигурно не е лоша кола, то и опела не е лоша :hilezh::lol::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нагласяй се психически за 320 д, 150 магарици. Нещо такова.

Беенвист под прикритие, айде нема нужда да ти изпълнявам детските мечти за беенве :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега си е** м***** :hilezh:

netizen, много пари ще даваш, виж мнението на Raino в съседната тема за А4 1.9TDI, явно джамбазите се спасяват в умрелия пазар, внасяйки тоталните гробове... или са доста добри да внасят "уникати" при цени започващи от 8К евро дори в Италия за коли 2003-та до 150 000км...

Може и да има изключения де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 10 к. това няма ли да го предпочетеш пред АФН?

Ти вярваш ли си, че ще можеш да се прибереш до Русе с точно това '02 за 10к лв. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми купи си тогава АФН за 10 000 лв. :hilezh:

Защо пък не и AJM - ATJ на (В5) + quattro и до споменатата сума ще стане мале мале ... .. . :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нагласяй се психически за 320 д, 150 магарици. Нещо такова.

Те тва ако забележиш от снимките - около него утъпкано от стъпки, но то не се е движило - защо ли? :hilezh::lol::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 10 к. това няма ли да го предпочетеш пред АФН?

Ти хубаво му предлагаш БМВ ( предполагам имаш неква задна спамерска мисъл :hilezh: ) ама явно не си в час с цените на добрите е46-ки

за 10 х може да си вземе кола дето отдавна си е забравила километрите и състоянието и ще е сериозно зле като гледам все на фейслифтови модели даваш линк.

Самата кола като кола си е доста добра и предлага спортно усещане което никое ауди в тея пари и години няма да предложи мотора е по-добър от душегуба но турбото дава ядове и ражда. Карал съм една такава за проба беше със софт около 185 кс и вървеше доста приятно като разхода е много повече от приличен. Леко не е точно конфортна кола но е изключително приятна за каране колкото за гниене критиците вземете се скриете някъде защото говорите колко да не заспите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти хубаво му предлагаш БМВ ( предполагам имаш неква задна спамерска мисъл :steinigung: ) ама явно не си в час с цените на добрите е46-ки

за 10 х може да си вземе кола дето отдавна си е забравила километрите и състоянието и ще е сериозно зле като гледам все на фейслифтови модели даваш линк.

Гледайки мобиле ДЕ тия кочинки масово вървят по 5-6 к евра на табела. Ако отидеш и купиш пакетно 10 коли предполагам цената ще падне, така че не виждам проблем да се намери читаво в Бг за 10,11,12 х.лв. За тия пари Б6 1,9 пд няма.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ е точно така бая трудно се намират достатъчно добри коли от този модел и да не са с много по-висока цена от тия дето си ги постнал :flehan:

Освен тва със сигурност са омъгьосани българските за 10 х парички и ако я вземеш после свят ще ти се извие от ремонти е то части има даже по някой канали ценичките са като за 100.ца ама тва е друг въпрос :blink:

Е46 противно на убежденията ви е доста по -широко то а4 б5-6 за 7 пък да не говориме особено ако е комби.

Аз съм 191 см и над 100 кг и зад мен може да седи кльощава женска или дете до към 12-3 :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ е точно така бая трудно се намират достатъчно добри коли от този модел и да не са с много по-висока цена от тия дето си ги постнал :bia:

Освен тва със сигурност са омъгьосани българските за 10 х парички и ако я вземеш после свят ще ти се извие от ремонти е то части има даже по някой канали ценичките са като за 100.ца ама тва е друг въпрос :blink:

Е46 противно на убежденията ви е доста по -широко то а4 б5-6 за 7 пък да не говориме особено ако е комби.

Аз съм 191 см и над 100 кг и зад мен може да седи кльощава женска или дете до към 12-3 :flehan:

а на купетата им е широко на задната седалка.Щом аз на твойте габарити се побирам отзад с 40 кила тежест на мене :steinigung:

Мани ма почнаа да ми аресват :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........

твоята като е от добрите не хвърли ли скоростна кутия? стара кола на късмет, но според мен добро 320 д 150 к.с. може да се намери по ефтино от читаво дизелово А4 Б6. A и ако имаш по широк филтър при избора на автомобил шанса да попаднеш на читав такъв е по голям.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на купетата им е широко на задната седалка.Щом аз на твойте габарити се побирам отзад с 40 кила тежест на мене :blink:

Мани ма почнаа да ми аресват :flehan:

Ти си аудист бе като ти чета подвизите направо не ми се мисли :steinigung: ше земеш да се очистиш с някоя бавария подли коли са да знаеш :blink:

твоята като е от добрите не хвърли ли скоростна кутия? стара кола на късмет, но според мен добро 320 д 150 к.с. може да се намери по ефтино от читаво дизелово А4 Б6. A и ако имаш по широк филтър при избора н аавтомобил шанса да попаднеш на читва такъв е по голям.

По принцип аудитата особено компактните държат цени и то високи тука си прав :bia:

Колегата да не се чуди ами да ходи сам да си внесе кола ,че от тук ти трябва невероятен късмет да намериш що годе хубава а ква ще е той си знае

Едно е сигурно че каквато и кола да вземеш от там ще е по-добре а дали ауди бмв или мерц той трябва да си прецени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата да не се чуди ами да ходи сам да си внесе кола ,че от тук ти трябва невероятен късмет да намериш що годе хубава а ква ще е той си знае

Едно е сигурно че каквато и кола да вземеш от там ще е по-добре а дали ауди бмв или мерц той трябва да си прецени

До тоя извод и аз стигнах :steinigung: Дори задействах нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавай с Абдул Хаджа Хафим Фаруш....

Ние досега само от Германци или официални дилъри сме купували и винаги са били страшно точни, сигурно и из между тях има черни овци де. Но пък и не малко пари сме оставяли, спестеното от нещо евтино отдавна сме щели да го забравим, но пък машините ни се отблагодаряват с вярна служба. Някой ще каже, можеш и за малко пари да си намериш читава кола, не отричам, но от това което досега съм видял мисля, че колите на истински километри струват истински пари в по-голямата част от случаите.

И тъй като изборът ти от тук се свежда до снимки и това, което продавачът ти каже... снимките трябва да много да ти харесат, за да ти хареса и на живо колата, поне в повечето случаи е така. Аз се излъгах по една А4-ка с не много качествени снимки, но изглеждаше добре на тях... реалността беше коренно различна. Понякога и всяко зло за добро, това че отидох за нея ме отведе в район, където си намерих "моята" кола :flehan:. Докато нещата, които са изглеждали перфектно на снимки и добре описани в повечето случаи са се оказвали такива(ех тия чехи колко добре лъскат едни мотокари...ахааа да им повярвам и на живо :steinigung: ).

Имаше теми за пътуване до Германия, ако ги изровиш има доста неща в тях. Не е голяма философия, но трябва да си заделиш една седмица, пък става и екскурзийка малка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение за С5 Avant 1.9TDI ?

Ако е с някой от по новите Помпа-Дюза мотори по 130 к.с мисля че ще е добре ... защото 110 к.с му малеят на това купе ... пък ако е и с quattro ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то няма как да е с quattro - те от Ауди си знаят работата :lol:

Ако това се отнася за мен ... не съм съгласен при Помпа-Дюза има и с задвижване quattro или освен Аутодата да лъже незнам ... :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...