Jump to content

Recommended Posts

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=73545&hl=

http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...t=0&start=0

:bia:

схемите в елзата ми излизат същите за твойта кола!

обаче на 18 пин на компютъра нямам нито обувка, нито кабел за разхода..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 221
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като темата е за ELSA за нея ще пиша :hilezh: . Пробвах се.. инсталирах я, но дали съм тъп или това не е версията, която ми трябва вие ще ми кажете. Като гледам скрийн шотовете на колегите трябва да имам "Current Flow Diagams", обаче в менюто няма такова, а има "Wiring Diagams & Component Locations" - ето я заглавната ми страница post-19393-1290521655.jpg .. Казвам си хубаво, дай да видим може да е друга версията и да е написано по различен начин. Цъкам там и ми излиза това post-19393-1290521718.jpg . Казвам си пак хубаво и започвам да тествам. Но единствено ми показва къде се намират компонените на снимки, никакви схеми.. пример post-19393-1290521803.jpg . Къде сбърках та не виждам никакви схеми?

Свалих тази версия.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа къде си сбъркал, най вероятно кода, който си вкарал при инсталирането или нещо друго, аз съм бил с този ъпдейт и си работи нормално, пробвай на немски език, какво излиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда колега прав беше от езика е.

Ако някои срещне същия проблем да знае, че така се получава когато си на "English - Unated States". Всичко си е ок на "English - United Kingdom". :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

привет колеги,инсталирал съм си elsawin 3.5 ,сложил саъм сериала и краиния код ,инсталирал съм и дата фаиловете,но когато се опитжам да вляза в програмата ми я отваря и ми излиза прозорец в които наи-вероятно трябва да въведа има и парола ,но пише на немски а него разбирам, та питам какво пише там и какво трябва да виведа че да трагне тая елса,мерси ,колеги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе името и паролата по подразбиране са админ/админ. След това излиза прозорец на който трябва да натиснеш ОК най-отдолу. И така всеки път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А иначе името и паролата по подразбиране са админ/админ. След това излиза прозорец на който трябва да натиснеш ОК най-отдолу. И така всеки път.

Колеги извинявам се за тъпия въпрос но от каде мога да намеря хелп за тази програма как се работи с нея. Изтеглих инсталирах но като си съведа данните на колата ми вика да направя запитване. нека някой помогне :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Help няма, трябва да се обясни или да се работи. Просто от прозореца където се зареждат данните на автомобила си избери твоят автомобил (петте полета), без да задаваш шасито и да правиш запитване за връщане на информация от сървърите на VW/AUDI, :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз така направих ама нещо вика че няма данни, или ми вика да направя запитване, след което ми вади съобщение че не може да отвори страницата. Най добре е да се чуем по скайп и да го направя с помощ от приятел, а аз му зададох марка, модел, година скоростна кутия, предаване, и шаси и нищо. Не съм сигурен за моята кола с каква кутия е, имам в предвид модел на кутията иначе е ръчна 5 степенна, а аудито е 80, Б4, 93г. ABC мотор, 110кW, V6. Листа си ми седи празен и никакво инфо не вади.:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Листа си ми седи празен и никакво инфо не вади.:flipoff:

Електрически схеми няма за този модел в самата ЕЛЗА само на хартия, другите неща си ги има, поне на немски език, предполагам пробваш на английски или български. Превключи на немски дано да си го инсталирал. Там има най-много информация и е най-пълна. Винаги трябва да го инсталираш заедно с другите езици. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Някой може ли да помогне...Инсталирах ELSA 3.6, ъпдейтнах я до 3.7, инсталирах база данни за ауди, фолксваген, шкода и сеат. При инсталацията съм задал три езика немски, английски и български. Стартирам програмата с admin admin, намирам си примерно-ел.схемите на някой автомобил и при екранизацията им за секунда в лявата част на екрана присветва схемата и после там бяла страница. Инсталирал съм и SVGview но все си е така.Та малко помощ няма да е излишна.

Редактирано от Michael Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не трябва да работиш с admin admin. Направи си нов юзер и пробвай пак.

Създадох си нов юзер. Обаче пак не иска показва я за сек и след това аут.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Acrobat Reader имаш ли инсталиран? Половината схеми са .pdf, a другат .svg. На какъв модел си се опитал да си избереш схемите на по-старите по принцип ги няма в електронен формат. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Acrobat Reader имаш ли инсталиран? Половината схеми са .pdf, a другат .svg. На какъв модел си се опитал да си избереш схемите на по-старите по принцип ги няма в електронен формат. :gruebel:

Имам акробат 9.0 ама не знам дали не трябва да е 5.5 версия Опитах за по-новите след 2008

Редактирано от Michael Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение дали ти е по-нов акробата важно е да го имаш. Преинсталирай си SVGview-ра. На новите модели са svg-формат. Може и самат инсталация да омазана или да липсват файлове, от къде си дръпнал Упдатите на различните марки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение дали ти е по-нов акробата важно е да го имаш. Преинсталирай си SVGview-ра. На новите модели са svg-формат. Може и самат инсталация да омазана или да липсват файлове, от къде си дръпнал Упдатите на различните марки?

Току що ъпдейтнах до версия 3.81, преинсталирах SVGView.com без промяна.Въпрос? Горе в менюто с функциите има една "?" натискам я и там ми показва че версията ми е 3.81 /surver.mobile/ при вас дали е така че да не би да е някаква интернетска версия моята кхахх

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава е версията. Според мен трябва да си ъпдейтнеш базата. Аз бях с версия 3.5 и ъпдейтнах до 3.81. Базата не бях я пипал. Работи си , обаче показваше до 2008 година. С новата база показва до 2012 година модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изнервих се вече. Всичко беше напразно. Същото положение.Явно имам някакви настройки които съм правил във времето на лаптопа и не ще и не ще да показва пустите схеми. Сега на всичкото отгоре с новата 3.81 не ще да ми качва и базите с данни на VW, Seat и Shkoda/не че при тази ситуация ми тряват де ама все пак/ щото са от 3.7 версия. Не знам какво да правя вече.Пфууу

Редактирано от Michael Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...