Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

Колега за ауди а6 2.5тди искам да си обслужа скоростната кутия ще ми драснеш ли едно лс какво масло ми трябва и колко литра

ПС:колата е quattro 2000г ;) Мерси предварително

ПС:някои ако знае колко ми струва и филтара на скоростната кутия ;):):):lol:

ПС:Колата е на 207 000км :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за ауди а6 2.5тди искам да си обслужа скоростната кутия ще ми драснеш ли едно лс какво масло ми трябва и колко литра

ПС:колата е quattro 2000г ;) Мерси предварително

ПС:някои ако знае колко ми струва и филтара на скоростната кутия ;):):):lol:

Автомат ли е колата колега? Щом питаш за филтър, предполагам ДА, но все пак моля те да поясниш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомат ли е колата колега? Щом питаш за филтър, предполагам ДА, но все пак моля те да поясниш!

Да автомобила е автомат пропуснал съм да споделя това с вас !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много точен за пореден път въпреки късното ми обаждане, поръчката беше приета и утре ще имам масълце :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път благодаря на АСЕ. Най-бързият! :lol:

Така си мислиш колега той с тази колиба докато се придвижи иначе маслото му е харно! :zustimm: само дето катафалката му не е! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си мислиш колега той с тази колиба докато се придвижи иначе маслото му е харно! :angry: само дето катафалката му не е! :lol:

Ако я сравняваме с S-класа верно не е хубава, ама с твоя дръгел за 1000лева с десен волан е направо като от друга планта :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега имаш ли 5в35 кастрол за дизел и каква цена ще е много съм доволен от преди и за това пак ползвам услугите да сте живи и здрави

Редактирано от nane_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега имаш ли 5в35 кастрол за дизел и каква цена ще е много съм доволен от преди и за това пак ползвам услугите да сте живи и здрави

Колега такова животно 5W-35 нема :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз това викам на един тука ма тои вика че има и че не искам да го свържа да си земе масло

Няма такова колега :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо,това да си "най-бързия" някакси звучи.. :gruebel:

Конкретизирайте малко,да не тръгват имена после

п.п. шегувам се само,маслото е перфе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрастио колега,предстои ми смяна и на мен на маслото,колата е А4 1.9 ТДИ мотор 90 коня 1З мотор.

До сега карах с Мобил масло но го гори нещо.Реших да закупя от тебе масло понеже много те хвалят колегите но искам да те попитам каква спецификация е удачна за моя мотор?и съответно къде в Пловдив мога да те намеря да си взема масълцето :hilezh:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти искам да кастрол 10в40 магнетик за дизел 8 литра и въздушен маслн и горивен филтър за мерцедес мл 270 03година колко пари ще е това всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Castrol EDGE TD 505.01 5W-40

Опаковка: 5 литра Цена: 108 лева

Опаковка: 1 литър Цена: 23 лева

5edge.th.jpg

Напълно синтетичен продукт, разработен от инженерите на Castrol, специално за автомобилите на VAG групата, използващи помпа-дюза технологията.

Спецификации ACEA A3/B3/B4/C3 API SM/CF

Одобрения: VW 502 00/505 00/505 01 MB 229.51

Цена за комплект масло + филтър

Castrol EDGE TD 505.01 5W-40 + MANN HU726/2x (маслен филтър за 1.9TDI PD моторите на VAG )

единична цена за 5 литра -108 лева единична цена за 1бр-12.00 лв.

ОБЩО: Масло + филтър = 120 лв 115лв.

Редактирано от ACE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр.колега а каква цена ще ми дадеш за двигателно масло,маслен филтер,въздушен филтер,филтер купе,за ауди а4 1.9 тди пд 2002 год

Ако маслото е CASTROL 5W40 EDGE 505.01 5л., то масло + маслен филтър MANN за твоята кола = 115лв.

Горивния филтър на MANN е 39 лв, въздушния 28 лв. колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MOTUL 15W-50 300V Competition

Опаковка: 4 литра Цена: 95 лева

15w50.th.jpg

Двойно-естерно биосинтетично състезателно моторно масло. Разработено за високонатоварени бензинови двигатели, както и за турбо и модифицирани такива, работещи в изключително тежки условия. Осигурява оптимална защита при всякакви обороти и температурни натоварвания. Подходящо за професионална употреба, както и за 12 или 24-часови състезания и ралита, включително и пустинни. Устойчивост при много високи температури и запазване на вискозитета, независимо от условията на приложение. Устойчиво при проникване на гориво в маслената система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо,в петък може да пътувам до Пловдив и ще ти се обадя да отнеса една туба 10 на 40 от бензиновия Магнатек. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...