Jump to content

градски разход на бензин на Б4 авант,мотор АБК


pacofazomera

Recommended Posts

от седмица някъде реших да карам икономично колата в Русе -резултата 8,67литра 95Н за 100 км пробег !!при нормално каране е обикновено 12-12,5/100 ...пробата е от пълно до пълно 90.60лв:2.09=43.35 литра :500 =8.67 ! имах още бензин но нарочно напълних догоре на същата колонка да засека разхода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те тоя разход от 8,67л/100км. е възможен само в Русе.Тук в София и по инерция да се спускам пак не мога да го докарам дори близко до това.Да не говорим какво става,като пусна климатика и се кротна в центъра в час-пик! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
от седмица някъде реших да карам икономично колата в Русе -резултата 8,67литра 95Н за 100 км пробег !!при нормално каране е обикновено 12-12,5/100 ...пробата е от пълно до пълно 90.60лв:2.09=43.35 литра :500 =8.67 ! имах още бензин но нарочно напълних догоре на същата колонка да засека разхода

Поздравления за добрия разход в градски условия.  :steinigung:

Само да те попитам:

- На немците прати ли имейл с тея данни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефиш ме колега, поне го приемаш от веселата страна. 

:hilezh:

п.п. твърде е възможно който и да е автомобил да даде приличен разход,

в каквито и да е условия ( градско или извънградско ),

но когато горивото е гориво , а не някакъв бъркоч,

миксиран в задния двор на бившето ТКЗС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли е перфектния бензин щом е с 10 ст по евтин от другите бензиностанции ама разлика с еко меко и омв във вървене не виждам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми незнам за този разход....ама до колкото познавам Русе, там улиците са равни, няма баири като в Търново да речем. Пък и големи задръствания също няма май.....Аз на моето АБК направих пък 7л газ на 100 км. при скорост 80-100 км.в час и ползване на инерция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз до две могили като ходя до бабата еми 4е то връщането си е 80% по инерция сигурно и с 1 кило бензин ще се върна не съм пробвал :rolleyes:те са си 35 км :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

несъм ,последното заси4ане показа 9.2 в града:nixweiss: а извънградско си е около 6 до 6,5 при скорост 90 100

Аз съм склонен да вярвам за извънградското,на един приятел с куатро АВК извънградско разхода му беше 6,5 със 100 км/ч,говорим за бензин,за градско не съм запознат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм склонен да вярвам за извънградското,на един приятел с куатро АВК извънградско разхода му беше 6,5 със 100 км/ч,говорим за бензин,за градско не съм запознат

Точно толкова е, при 80-90 даже пада до 6.0 :hilezh:

Така казва борд компа де, не мога да карам с такава скорост дълго :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Като карах колата с италиянския бензин,имаше около 10 литра в резервоара,добре вървеше,като налях гориво от нашите бензиностанции,няма го вече същото ускорение :lupe:

Не мога да разбера,след като гледах в един сайт за данъците на автомобилите,защо в Смолян данъка на моята кола е 200 и няколко лева , в Русе 112 лв,общинските съветници май са се попрестарали нещо.

Ето подобна тема http://suzukibg.com/fsuzuki-1165.html&...1f0d4ec94028f3c

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моето НГ в Ловеч е 107 лв - данъка. А разхода в последните 5 зареждания в София между 11-12/100 ( повече никога колата ми няма да стъпи на ОМВ ) Последния път извънградско около 400 км пробег 7.5 със вкл климатик, скорост 110-130.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз незнам защо е толкова данъка :hilezh:

...аз да ви се похваля за разхода, последните две зареждания ПМ-а ми дава 13-15 градско, но усмивката ми е голяма ;)

Това са много идиото устойчиви машини :bia:

Редактирано от mitaka_f1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз каквото и да правя все го докарвам 11.5-12/100 градско бензин. Но имаме баири и разстоянията не са големи-докато загрее колата трябва да спирам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...