Jump to content

Съмнителна цена за S4


Recommended Posts

Пише 8900 значи толкова струва.

ПП: По интересно е колко струва това - THE CAR HAS A SMALL NOISE AT THE ENGINE

И още по-съмнително е HOW SMALL IS THE NOISE AT THE ENGINE ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише че е с ръчни скорости, а от снимката се вижда че е автоматик.....Съмнително не , ами...

бате

къде го прочете това

трее сменям очилата сигурно, или да ходя да прибивам даскалицата си по ингилизки :flipoff:

нормална е цената, съпоставена със лекия (в последствие може и фатален) шум от двигателя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе шум шум колко може да струва този шум?

Нищо, което говорящите по руский, да не могат да оправят с един Мотор-Ъп:hilezh:)))

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен цената ми се вижда нормална, а това че е объркана обявата не е болка за умиране. По-скоро така колата им става по-малко атрактивна "без аутоматик-а". Може би за това е свалена. Аз навремето така купих едно тди на 1,5 години на невероятна цена, щот тия дет написали обявата са я обявили бензинка. Така че тр се види само какъв е тоя проблем с мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

legend433, кое му е нормално на цената? Добре гледана S4 B6, със сервизна история и максимум 2-ма предишни собственика е над 14 000 евро.

Та кое е нормалното да е под 9к? Или имаш предвид, че ще е нормално да излязат "непредвидени" разходи по ремонти за поне 2000 евро? Непредвидени е в кавички, защото човек трябва да е без акъл, за да си помисли, че за тези пари се качва и кара...и така години наред.

Редактирано от brabusGTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае колега, цъкнете на Vendor и му(им) звъннете бе ? нали говорят по руский ?...па и по енглиш нема начин да не се разберете...

от питане глава не боли, ама ако снесете сухото вече може и да стане късно :hilezh:

Редактирано от CID
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не е нормална цената.Човек не може да си купи читаво Б6 на тази цена,а ти обясняваш,че за S4 била нормална. Според мен за читава S4 Б6 трябва цената да е по 2 на тази и даже нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не забравяме все пак че е кола на 6 години...а и бензинка дет лапа много. Все пак криза е :hilezh:

И това което е дал Марто като цена е потвърждение че цената е нормална.

Редактирано от Dimitar Velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не забравяме все пак че е кола на 6 години...а и бензинка дет лапа много. Все пак криза е :hilezh:

И това което е дал Марто като цена е потвърждение че цената е нормална.

Може и да си прав , пък може и така да ти се иска :hilezh: Цената и според мен си е направо смешна . Продавача е написал с големи букви : "THE CAR HAS A SMALL NOISE AT THE ENGINE" , което си е доста притеснително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам автокъщата и собствениците, някой ако има реален интерес за колата да ми се обади, аз пътувам утре вечер за Италия и във вторник мога да говоря с тях и да видя колата.

Не ви съветвам да им се обаждате за да си говорите на руски - италианец да говори на руски е страшна гледка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не е нормална цената.Човек не може да си купи читаво Б6 на тази цена,а ти обясняваш,че за S4 била нормална. Според мен за читава S4 Б6 трябва цената да е по 2 на тази и даже нагоре.

Raino е абсолютно прав, ако струваха толкова - всеки Ауди фен щеше да се бъзга с S-ки. :respekt: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...