Jump to content

какво мислите за това колеги остана ми в очите


Recommended Posts

Прекалено са я лъснали... :bia: но волана не са успели :hilezh:

Предполагам си чувал за италианският дизел... а и сигурно не вярваш на тези 125 к. км. ?

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудесна е колата на снимка,с един аербег е,ако ти харесва я пробвай и я земай че то такива коли наточени вече не се срещат нов внос а все с регистрации по две години се едни и същи са продават из мобилето,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Закупена от представителството на AUDI Италия"

Това дали могат да го докажат с документи!?

И да го докажат, какво от това?! Много са ми странни такива реклами, ако е истина изобщо това значи, че е buy back. Дали ще я изкупи автокъща или официалното представителство, каква е разликата? Все едно колата няма да е вече на 13 години и на половин милион км. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представителството печели от продажбите на нови автомобили и може да си позволи цена под пазарната за 15 годишен автомобил на малко км.

Дали конкретния автомобил е на 125, 150 или 550к км може само да се гадае, но при наличие на сервизни документи има и вероятност да е на по-малко км.

Изобщо цялата тема е безмислена. Ако някой не е погледнал конкретния автомобил, това са си общи приказки за маса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са само 2 пъти, там е проблема :)

Ти от къде разбра колко са?Да не говорим,че над 85% от колите в България са с върнати километражи както и твоя е върнат.Колата ти може да е купена и от Германия със сервизна книжка и пак да е връщан тия документи не е голяма философия да ги фалшифицираш,а ти се изказваш ей така колкото да си чешеш езика нито си я видял на живо нито нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата я имаше в официалния дистрибутор на ауди в италия преди около два месеца. обявата я видях в autoscout.bg.

за мен лично ми е интересно каква е цената на колата сега че тогава беше към 3000 евро по спомен.

но все пак колега погледни колата на живо. снимките са бош лаф раота.

сподели колега каква е цената ако си звънял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки почва да се изказва за километри милиони и тн тя си знае на колко е според снимките изглежда доста добре нещо тоя волан с аер бега се разминава като цвят нека колегата сподели какво е видял на живо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се обаждал за колата,ония иска 6900 бил и купил той гумите и джантите ,бил и сменил ремъци направо била обслужежена .И каза ,че има всичко за цялата интервенция дето е правил .Но все пак си мисля че това е дин голям МОШЕНИК :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо хората никога не проявяват желание да пуснат една едноминутна проверка в официалното представителство тук на VIN и да видят кога на колко километра е била колата, а само се коментира на колко би била. Взимаш номера, отиваш там, ако се окаже на 300К взимаш, ако се окаже на 600К ти си решаваш и толко. Ако е била от представителство има шанс и наистина да е на тия километри, в представителствата е изключение да се продават толкова стари коли. Ако е така ми се обаждаш на мен да ходя да я взема и всичко точно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва или цвета на предня капак се различава от останалия цвят на колата?

Не се различава,ама и аз останах първоначално с такова впечатление ;)

Редактирано от lachoni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се съмнявам да е 1997. Казанчето на хидравликата е от старите. Мисля, че до 1995 са ги слагали.

Освен ако са слагали каквито им падне.

Нека някой колега, който е с такова казанче и му е 1997 да каже, за да се знае, че не е критерий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво има да му разбира,в този клас с тоз двигател,дали има кола в БГ под 500к ? :owned:

Има такава и е на около 200 хил. км.

Колата е перфектна, докарана от Белгия преди 8 години.

Собственика не я продава. Имаше сериозен бизнес и сме добри познати, но го сполетяха неприятности.

Не е от София и даже няма представа за форума..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се обаждал за колата,ония иска 6900 бил и купил той гумите и джантите ,бил и сменил ремъци направо била обслужежена .И каза ,че има всичко за цялата интервенция дето е правил .Но все пак си мисля че това е дин голям МОШЕНИК :owned:

Разбира се, че е мошеник - ще си купи кола, ще я обслужи, щи й купи скъпи джанти с гуми и хоп ще я продава веднага, без да си е регистрира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама в аутоскоут.бг и си беше с джанти всичко.

както казах цената там беше някъде около 3000 евро. така че колкото и да я смъкнал не са му я подарили.

пък едни гуми и джанти 17 цола са към 1500 минимум нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...