Jump to content

Recommended Posts

Колеги имате ли такъв калъф и какво мислите за него http://dice.bg/griffin-survivor-zashtita-ot-nai-visok-klas-za-iphone-5-iphone-5s-cheren-item9798#!prettyPhoto Колко ли ще уголеми телефона и дали ще е удобен за ползване и дали ще предпазва как ви се струва?

Лично аз не харесвам подобни извращения, бъмпери и не знам си кво, намирам ги за излишни, за какво си дал толкова пари за телефон, като го хванеш да усещаш някаква гатна китайска пластмаса/каучук ли ?

 

програма максимум- фолио отпред и отзад ... т'ва е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имате ли такъв калъф и какво мислите за него http://dice.bg/griffin-survivor-zashtita-ot-nai-visok-klas-za-iphone-5-iphone-5s-cheren-item9798#!prettyPhoto Колко ли ще уголеми телефона и дали ще е удобен за ползване и дали ще предпазва как ви се струва?

Както предпазва, така може и да си надереш  брутално телефона. Бях сложил бъмпер на 5ца и след 2 дена имаше толкова прах и мизерия във фугите м/у бъмпара и телефона, че не знам как успях да го махна без да надера задния капак (разглобяването ставаше чрез припрлъзване по цялата дължина). Иначе във ebay има такива на доста по-добри цени 

http://www.ebay.co.uk/itm/ALUMINUM-METAL-W-GORILLA-GLASS-WATER-SHOCK-DUSTPROOF-CASE-FOR-IPHONE-4G-4S-5-5S-/190976383421?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item2c771459bd

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо чудно да си надереш телефона с "бъмпер" от почти 14 паунда.

 

Един от най-качествените калъфи за iPhone е Life proof, но и цената им не е ниска. Въпреки че като се замисли човек за стойността, която предпазва не изглежда толкова страшно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що като ходите в гората не си вземете една нокия с фенерче и две седмици батерия само не мога да разбера. Да си купиш един от най-леките, тънки и красиви телефони и да му сложиш по един сант "защита" от страни е малко безсмислена работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал ли си Life proof на живо? Конкретно колко е по-дебел и по-тежък телефона с него.

 

Да се занимава с преходници от микро/нано SIM към нещо-друго, да се чудя кои контакти къде са ми актуализирани.... 

Да нося някакъв друг уред, който да компенсира липсата на iPhone например за навигация?

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за някво излизане си заслужава, ама за постоянно носене на такава тухла - не мерси. Говоря за примера отгоре. На Life proof като му видя само сайта приличащ на "Машинка за намаляне сметката за ток" и нещо не ми вдъхва доверие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Life proof би трябвало да ти е достатъчно само това:

 

http://www.lifeproof.com/en/why-lifeproof/specs/

 

Прав си за сайта, но като не съм го правил аз.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо по дяволите са толкова бъгави бутоните на 5-цата. Смениха ми предишния заради неработещ горен бутон (за заключването), на новия пък, месец по-късно, почва да му се прецаква централния бутон. Чувал съм и за прецакващи се странични бутони. Не разбирам какво става :-0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и на другите, зависи какво се сложи, резултатите са различни. Друг е въпроса, колко са успешни за България и дали има нужда, при ползване по 1 път в годината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Няколко познати имам с горепосочените проблеми. Плюс розовеещи дисплеи. Който не може да се примири с толкова ниско качество на сглобката може спокойно да се насочи към конкуренцията- самсунг, нокиа и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iPhone физически е в пъти по-корав от LG nexus (лично проверено).

 

Недко - имам следните възражения - това са лично мои размисли, с които не ангажирам никого:

1) Иска интернет, за да работи, а това не е нещо, на което можеш да разчиташ;

2) Точи батерията за секунди и рискуваш да останеш без навигатор;

 

Поради гореописаните смятам, че ако ми е нужна сигурна навигация, ще ползвам тази в колата + външно независимо устройство.

В смисъл ако се забивам в планини и дерета – НИКОГА няма да разчитам само и единствено на iphone.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвам ТомТом и съм много доволен от нея.

 а иначе  моята петица няма никакви проблеми с копчетата,  освен че лесно се драска. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iPhone физически е в пъти по-корав от LG nexus (лично проверено).

Недко - имам следните възражения - това са лично мои размисли, с които не ангажирам никого:

1) Иска интернет, за да работи, а това не е нещо, на което можеш да разчиташ;

2) Точи батерията за секунди и рискуваш да останеш без навигатор;

Поради гореописаните смятам, че ако ми е нужна сигурна навигация, ще ползвам тази в колата + външно независимо устройство.

В смисъл ако се забивам в планини и дерета – НИКОГА няма да разчитам само и единствено на iphone.

освен вградена и гугъл мапс всички други работят без нет.

но като цяло съм съгласен с теб относно другите неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те всички навигация си имат кабелче, както и айфона за зареждане. Нет искат само безплатните, не знам къде карате с часове гледайки навигация и свършва батерията.. Трябва да съм луд, за да си купя още една навигация, вместо да използвам телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си в чужбина се налага примерно. Купих си Навигон, не иска Интернет и е с прекрасни карти. "Точи батерията за секунди" е поредното изхвърляне на Sag по тема, по която е бос. 20 лева струва белкин USB в запалката + кабелче до телефона, което го прави с практически вечна батерия. Извода е, че с правилния софтуер iPhone-a е страхотна навигация. На всичкото отгоре дори и да не е на кабел изкарва поне 4 часа, което е предостатъчно в повечето случаи. Иначе GPS чипа му е доста по-добре от колкото на повечето гарминчета, които съм разцъквал...

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен вградена и гугъл мапс всички други работят без нет.

 

На Гугъл мапс можеш да му свалиш оффлайн част от карта, която ти трябва и пак ще си я ползваш без интернет. :)

 

Хората продават портативни зарядни, които спокойно можеш да заредиш 2-3 пъти телефона, таблета и още нещо. Ако издребняваме и това бихме могли да помъкнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...