Jump to content

Recommended Posts

Помня само, че първия айфон ми го подмениха по този начил, дали съм зел AppleCare + споменът отдавна е загубен :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Дойчеланд няма Кеар-меар, а и да има е безпредметна, батарисаш ли го до една година, след като си го купил, сиреч да е в гаранция, получаваш нов... вероятно ако им намалеят продажбите няма да е така. Имам опит с 4ка, за една година, 5 пъти сменен, 3 от които заради козметики ( драскотини и прочие, без тотал щети, тоест смлян телефон ). Тук единствената възможност, която ми е известна е, да си доплатиш 120 евра и да ти удължат гаранцията до 3 години.

п.п. колега N1995, Appel Store и AppStore са различни неща, едното е в телефона ти и там ме съмнява да можеш да правиш, каквото и да е друго нещо освен да си сваляш приложения.

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе от известно време не мога да ъплоудвам клипове директно от телефона в ютуб...

някой има ли подобен проблем и знае ли как да го реша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да порепоръча немски речник ? 

Гледам някакви на ПОНС, ма не съм сигурен струва ли си някакви цени от по 10-20-40 евра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Langenscheidt има хубав английско-немски речник, който е офлайн и говори т.е. произнася думите с произношението.

Опитай него :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е информация от продавач- консултант в Appel Store Oberkassel, човекът със сигурност си има идея при положение, че по улиците в DE , почти не можеш видя телефон различен от iPhone, без значение генерацията

 

Колега Apple Store няма в Оберкасел ;)

Застраховките варират от 8 до 19.99 Е на месец. Като цяло не си заслужава.

NMM пробвай DUDEN приятен е за употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Ние да не сме от един и същ град ?  Ако е така дано се видим някога :)

Утре ще посетим Centro Oberhausen  :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих от стора няква глупост с wallpaper, ама ни един не ми харесва и сега не мога да го изтрия..? Кликам на Х и никаква реакция. Дайте идеи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дайте малко акъл

искам да си направя ново apple id и да си прехвърля всичко от телефона на него , каква е процедурата?

Правя новото id , log out от старото , влизам с новото и давам back up през icloud? Ще се получат ли така нещата? Програмите които съм закупил през старото предполагам няма да се прехвърлят на новото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СМС-и ще загубиш. Контакти и календар синхронизираш с Гугъл. Ако не искаш после да използваш него, влизаш в Gmail и оттам ги експортваш във формат за Епъл - пита те при процеса. После влизаш в iCloud(с новия акаунт) през браузъра на компа и импортираш. Като си въведеш данните след това в устройството, ще ти излязат нещата автоматично. Относно приложенията от стария - да ще ги изгубиш по принцип, освен ако не влезеш с него в App Store, инсталираш и излизаш. След това се логваш с новия, вече инсталираното остава и от време на време може да те пита за паролата на стария, но ще си работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Press the Windows Logo Key and R at the same time. Type in services.msc and press enter. Locate the service and try to halt it. It seems from elsewhere that if you can't get it to uninstall then just press on with the other components and it all comes out OK in the end.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, и това го пробвах вчера, но единствено Apple Mobile Device Support пак не се махна от Add/remove programs. Изтрих и каквото има по C-то, но това си остана и накрая инсталирах въпреки него. Засега уж работи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пускането на iOS7, се появиха някои недостатъци спрямо старата версия, като например при заключен телефон, не може да се отбие разговор, както и отбелязаха някои колеги вече. Може и да съм пропуснал, ако някой е писал как става, но аз установих, че може като се натисне два последователни пъти горния бутон за гасене. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте! Повдигам малко темата със следния въпрос: някой да е установил проблем с iMessages при iOS7? При мен категорично не сработват, всички необходими настройки са направени, само веднъж успях да получа и изпратя такова съобщение. Четох за някакъв бъг при тази версия, който се оправял с reset на network settings?!?

Редактирано от a3_karam_a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да питам , умрял хард = никво инфо, кво прайм сега с новия хард и айтунс и по точно да бекапна инфото от телефона без да ми изчезне и закупените приложения?

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...