Jump to content

Recommended Posts

Не е комплексарско, а обективно – имаш дадена кола, с нейните особености и се налага да се справяш с тях както може.

Да си седиш на ушите и да слушаш музика през войсмейла, докато чакаш ъпдейт на MMI от преди 10 години – няма да го направят, интересуват ги новите модели.

 

Четеш само каквото ти отъвра на тъпичките заяждания. Няма смисъл да ти отговарям изобщо, чисто губене на време.

 

 

 

 

 

 

iOS 7.1 е супер до този момент, доста неща са леко пипнати, но седи по-добре определено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,как успяхте да ъпдейтнете?

От няколко часа се опитвам,два пъти се прецаква ОТА,през компа с чист рестор ми показва че остават към 34 часа и го прекъснах че не ми се чака

Тва на две 5s-ки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина работи добре, но много ме дразни, че са махнали целия екран на картинката на контакта при звънене. Направо срамота! Можеше и все пак да добавят стария слайд за отказване, че с бутона невинаги ме устройва. Червената слушалка също ми е малка понякога. Други забележки нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ме дразни, че са махнали целия екран на картинката на контакта при звънене...

 

Тва направо ме вбеси и мен... Супер глупост са направили и дори не използват дисплея за нещо друго, а просто са го оставили празен. Не мога да повярвам, че това е получило approvals, кви хора ги тестват тия промени в GUI-a направо не знам... Поне работи значително по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото неприятно е че при влизане в Видео папката ... отгоре дето показва батерия и обхват изчезва скрито от бял трансперант ... хем стой грозно хем кофти нефункционално ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с променените слушалки яко ме дразни.
С тази мижаво червено кръгче не можеш да затвориш на някой с кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен шит, кой ги измисли тея глупости със снимките и бутоните не знам, ама да си подава молбата за напускане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, тия селтаци смотани мое ли да направят caller picture-а още малко по-малка и да я турят още по-завряна някъде?  :wall:

 

Не молби за напускане, ами заплатите да си върнат на изхода!!! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да им драснем мейл, ама като чета отзивите по сайтовете - сигурно вече са го направили доста хора. Взех временно очилата на баща ми, че да виждам кой ме търси. Излагация, такава елементарна екстра... Сигурно затова днес ми влезе мухата за S5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се получи своеобразен краш тест на 5S-а , светех си с него на един таван покачен на стълба, та падна от около 3м , после по дървено стълбище до долния етаж ... и абсолютно никакви поражения  :flehan:

 

С протектор е : Spigen Tough Armor http://www.spigen.com/brands/apple/iphone/iphone-5s/iphone-5-5s-case-tough-armor.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо интересно, сега остава китаеца да го направи и да го пусне за продажба за да се възползват повече хора  

 

 

Редактирано от vladimirnn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че си внушавам, но наистина батерията на 5S е по-зле...

 

http://www.redmondpie.com/ios-7.1-causing-battery-life-issues-for-some-users-are-you-affected/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...