Jump to content

Recommended Posts

 Днес пуснах заявка за един 4S към telus за 120лв

дай жокер 120лв за нов ли  и тези Телус бг ли са , че бих закупил 2 броя веднага и изобщо как може да стане ралтата?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта iOS-a на 5S забелязах следния проблем с мейла: не отваря всички приложения (имам предвид .docx и .pptx файлове). Други мои познати се оплакаха от същото. Някой да има идея защо е така и как може да се разреши този проблем?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от a3_karam_a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е за година и половина батерията на айфона да ми е заминала ? Не съм увеличил/намалил консумацията но преди ме изкарваше до вечерта , сега трудно стигам до 6-7 следобяд.....  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е. Иди докато ти е в гаранция и се оплачи от батерията. В белите държави на Genius Bar-a си запазваш час, те ти правят един тест детайлен на батерията и ако е под параметри ти я сменят без пари, при нас не съм сигурен как точно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Нямам гаранция вече , дисплея го чупя вече 2 пъти. Освен да взема да поръчам 1 нова да видя как ще е. Най-вероятно са 20-30лв.

Иначе тук е ..... оставяш и се молиш до месец да го вземеш без да си късаш нервите. :hilezh:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега не знам как са подмяните, но преди 4-ката ми я подмениха за 3-4 дни без каквито и да е въпроси и то за дребен проблем като цяло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирай си пробно телефона и го огледай дали нещо не ти ползва постоянно location services. Тия двете неща правят чудеса.

Последно айфона ми се беше бъгнал и usage = 1/3 от standby без да е светнат дори за миг - през някой уикенд примерно - батерията му свършваше до следобед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирай си пробно телефона и го огледай дали нещо не ти ползва постоянно location services. Тия двете неща правят чудеса.

Последно айфона ми се беше бъгнал и usage = 1/3 от standby без да е светнат дори за миг - през някой уикенд примерно - батерията му свършваше до следобед.

 

Първо това направих, а и location services повечето неща са ми спрени.

Може и на батерията да и е дошло времето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е за година и половина батерията на айфона да ми е заминала ? Не съм увеличил/намалил консумацията но преди ме изкарваше до вечерта , сега трудно стигам до 6-7 следобяд.....  :nixweiss:

Миналата седмица на жената петицата (и тя горе-долу е на година и половина)се бъгна нещо и почна да пада батерията за отрицателно време. Горе до индикатора за мобилен оператор непрестанно се въртеше кръгчето все едно ползва датата, но реално всичко беше спряно. Рестор от ДФУ, и телефона сега си е като нов. Пробвай ако не те мързи преди да почнеш да се занимаваш с подмени.

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го инсталирах преди 1 час но не виждам нещо кой знае каква промяна ... да не кажа никаква предвид факта това дето ползвам от телефона (iPhone 4S) говоря ... за новите модели незнам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то на инфото си пише какви са новостите.В общи линии, подобрения разни, но нищо ново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък днес батерията ми се представя изненадващо добре, а говоря дори повече от обикновено. Предполагам нещо се е било омазало при предишния ъпдейт и сега се е оправило :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта за първи път ми разпозна отпечатъка поставяйки си пръста на криво :)

 

5 опита направих (без да съм ъпдейтвал) и 5те бяха успешни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така.След рестор обаче се оправи

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък днес батерията ми се представя изненадващо добре, а говоря дори повече от обикновено. Предполагам нещо се е било омазало при предишния ъпдейт и сега се е оправило :)

Явно не съм си внушавал :)

 

http://www.redmondpie.com/ios-7.1.1-allegedly-fixes-severe-battery-drain-issues/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен батерията след 7.1.0 почна да пада много бързо, сега след 7.1.1 не знам как ще стоят нещата, но забелязвам доста се оплакват потребителите, че им пада батерията за отрицателни часове! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...