Jump to content

Recommended Posts

питанка - на 6-цата камерата е малко по изпъкнала а аз съм с един много тънак кейс .... има ли опастност от надиране на стъклото  - уж го пазя за сега но ? 

Мерси 

Нищо и няма. Стига да не я пилнеш на шмиргела. Без никакъв кейс съм 7 месец.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакви вести кога ще излиза някакъв нов Iphone ?

Така и не се разбрахме с 6цата, не ме кефи достатъчно и това е, нямам търпение да я сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакви вести кога ще излиза някакъв нов Iphone ?

Така и не се разбрахме с 6цата, не ме кефи достатъчно и това е, нямам търпение да я сменя.

 

Що бре - свиква се и с размера и с това че еднам се ползва с една ръка .... на дизайн обаче пръска :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това си взех по-малкия вариант...  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:  Мисля, че 4.7 + кейс е оптимален вариант за ползване с една ръка. 

 

По едно време се бяха появили никак не лоши картинки (снимки) на 6с, с червена силиконова рамка, доста ме изкефи, но предполагам, че са били фейк. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакви вести кога ще излиза някакъв нов Iphone ?

Така и не се разбрахме с 6цата, не ме кефи достатъчно и това е, нямам търпение да я сменя.

Както всяка година, септември и няма да има разлика в дизайна, така че ще почакаш още една година за съвсем нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ли могъл към този момент тук (в България) да купя Apple watch и евентуално от къде ще ме посъветвате?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 6ЕС очаквам да разкарат изпъкналата камера, нищо че някои я намират за екстра...

В никакъв случай, а и няма причина за това. Ще има нова камера с по-бърза ленса обаче и с по-голям сензор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай, а и няма причина за това. Ще има нова камера с по-бърза ленса обаче и с по-голям сензор.

 

Имат поне една причина - губят ме като клиент :hilezh: .. а сигурно не само мен. Аз докато не видя камерата изравнена с останалата част от телефона, няма да си купя друг iPhone.

Хуй уей, да речем, извадиха това -> http://www.gsmarena.com/huawei_p8-7006.php

Забележете че не само е по-тънък от iPhone 6(6+), но я няма и изпъкналата камера (пъпката :hilezh: )..а не виждам да снима много по-зле от iPhone. Значи все пак не е невъзможно нещата да се изравнят и при Apple..

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хуй уей, да речем, извадиха това -> http://www.gsmarena.com/huawei_p8-7006.php

Има и слот за карта, безценно. С едно такова ще си ходят много http://botevgrad.com/uploads/cache/news/1/14772/inset-larger_1050x730_1.jpg

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и слот за карта, безценно. С едно такова ще си ходят много http://botevgrad.com/uploads/cache/news/1/14772/inset-larger_1050x730_1.jpg

:hilezh: нито едното ще купя, нито другото. И двете са ми еднакво безсмислени.

 

http://www.carnewschina.com/wp-content/uploads/2014/04/jac-a6-china-1.jpg:hilezh:

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерата не е проблем, ако телефона се носи с кейс, което ми се струва задължително за нещо струващо 1500 лв. От първия ден нося телефона с кейс, който купих доста дебело от мола, но от тогава се изплати 3-4 пъти. Доста сериозни падания имаше, но няма нито драскотина. Оставям телефона на бюро и цели кейс се надра доста сериозно, но апарата си 100% непокътнат :D А и камерата не клати. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем и без кейс и изобщо не е задължително, а пък аз пък не разбирам как ще вземеш един толкова добре направен продукт и ще го затвориш в кейс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори да не е на ръб, все някога ще се ожули, а все някога ще го изпуснеш :) Приятелка има същия апарат ползва го без кейс два месеца и гърба му замина тотално. Пък и като пуснат 7-цата, махаш кейса и продаваш на добра цена :D 

 

Я едно питане - от известно време се опитвам да запозная телефона с MacBook Air, свързвам ги към една и съща WiFi мрежа, включвам им Bluetooth, виждат се, дори май са "двойка" :D (pair), но не успявам да ги излъжа да взаимодействат. Като цъкна от лаптопа към телефона ми изписква "Unable to connect, Check for network problems" или нещо такова. Борил ли се е някой с подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го ползвам 10 месеца вече гол и няма следа от ползване. Подобно беше и с 5ес-а преди. Само на 5цата и се поолюпиха ръбовте.

А телефона няма какво да го връзваш, те си знаят, като се видят. Ако искаш да пращаш файлове, пусни airdrop и мятай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро махнах кейса на два телефона, единия силиконов, другия от уптра тънките и каква беше изненадата ми като видях двата чисто нови телефона вече с драскотини отзад!? Малките  боклуци които се събират през пробойните в комбинация с разхлабването на кейса след първите няколко месеца и сме готови. Без кейс сигурно щеше да е по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е това проблема, когато имаш отвори за зареждане и плъзгаш хиляди пъти тоя телефон в джоба няма как да не се напълни с някакви малки частици, те повечето телефони без кейс се задръстват по всеки възможен луфт та какво остава за някакви калъфи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от твърда пластмаса с лекота ще дере телефона.  Епълските оригинални кейсове са си почти силиконови :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...