Jump to content

Recommended Posts

Вчера след като се прибрах го разгледах как се е счупил, пада на ръбчето горе в ляво и от там цЕлото стъкло по късата страна до края, тънка пукнатина на нишка, почти не се забелязва на включен дисплей, горе до говорителя също се е пукнал, падна ми от джоба докато се бях навел до вратата на колата, буквално на 30-40см. На жената 6-цата също дисплея е за смяна, бутнала си чантата от стола и телефона изпаднал, пак същата цепнатина по цялата къса част.  :nixweiss: Или е еВати съвпадението и двата да се счупят толкО лесно или са доста по крехки от 5S-a  :lupe:

 

 

@redalex, що нЕмат фейстайм тия ?  :stupid:

 

 

пс : общо взето съм с мнооого смесени чувства относно 6-цата, спор няма телефон е безспорен фаворит по отношение на изработка, но тия заоблени ръбове на мен лично не са ми удобни и ми е няк’си нестабилен в ръката, алумин-а хич го нема в ударите, където се чукне се смачква директно, дисплея също ми идва голям и по-неудобен за работа от 5/s, тайно хранех надежда да видим 6C ама кОр. в момента обмислям дали да не си взема от някъде една нова 5S-ка и да чакам 7-цата  :unsure:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://discussions.apple.com/thread/6610057?start=0&tstart=0

 

По принцип и скайп, вайбър и тн са забранени - за да не си разменят голи снимки арабелите, но реално правителствата имат "власт" само над фейстайм - просто карат Apple да го маха от телефоните за техния пазар (KSA).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено май ще чакам 7... Или ще сменям марката ако това продължи. Ако исках да имам Самсунг щях да си купя Самсунг, а не Самсунг с лого-плод. Разочароваха ме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За продълговата пукнатина може да го сметнат за дефект на стъклото и да ти го сменя в някой apple store ако пътуваш синьаслужава да пробваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено май ще чакам 7... Или ще сменям марката ако това продължи. Ако исках да имам Самсунг щях да си купя Самсунг, а не Самсунг с лого-плод. Разочароваха ме.

Кое точно те разочарова?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от къде да си поръчам дисплей за 6-цата че я сефтосах днеска....ебати падна от супер ниско и дисплеа се напука по цялата дължина, 5S е маса по здрав.....

 

Имаме за момента купени 4 дисплея за 6ца и един за 6+ от Стантек, стават определено, добри са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от една седмица имам ужасен проблем със
7048e1b3bca05d7ee5214c878e782b26.jpg

Днес направих пълен ресет и рестор от иклоуд, но проблема остана.
Така не се живее...........
Помощ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За продълговата пукнатина може да го сметнат за дефект на стъклото и да ти го сменя в някой apple store ако пътуваш синьаслужава да пробваш...

надали удара се вижда отстрани на лайсната....

отделно днес забеляза че дисплея ми хлопа след изпускането (или не съм го забелязал преди това) в долната дясна част....

@Wizi кви пари е за 6-ца? Че обмислям дали направо да не взема някъв с icloud (знам че съм грешник купуваш крадени телефони) да си имам и резервен панел....

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от една седмица имам ужасен проблем със

Днес направих пълен ресет и рестор от иклоуд, но проблема остана.

Така не се живее...........

Помощ 

 

Явно има нещо бъгаво в бекъпа, който ресторваш. Горе-вдясно по принцип трябва да има бутон EDIT. Пробвай да смениш долу няколко пъти между Favorites и Recents и да видиш дали ще се появи. Ако се появи, натисни Edit, после горе-вляво Clear и потвърди. Също може да опиташ и рестарт със задържане на Sleep + Home бутоните за няколко секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200лв, еВаси.....някой не беше ли споменал че е към 120-150 или аз се бъркам....то по 300 има айклаудски

 

Като немаме магазин на Apple тука е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Листа с повикванията е възможно да е празен, защото в BackUp-а е така. След това отново ли не ги помни? При мен често се случва да не оцветява в синьо номера от контакт листа на който съм звънял или ме е търсил някой, който има записани няколко номера в контакта си. Малко е бъгав този 9.хх в тази част. Когато търся някой по име например в спотлайт - не ми показва всички с това име, а чак когато го напиша цялото излиза в листа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от една седмица имам ужасен проблем със

Днес направих пълен ресет и рестор от иклоуд, но проблема остана.

Така не се живее...........

Помощ 

 

 

Същия кенеф и при мен, не съм намерил решение. Фактори ресет, рестор, пак същото. Рестартирам всеки ден и откачам, чакам ъпдейт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бакъпа е ок!

Решението е рестарт.

Хоум бутона + страничният.

При мен стана, късмет на останалите.

Проблема е коруптед файл с повикванията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бакъпа е ок!

Проблема е коруптед файл с повикванията.

 

Така де, ама тоя коруптед файл идва с бекъпа. При чист рестор, без връщане на бекъп, няма ядове. Поне на няколкото телефона, на които съм го правил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам в Ибей, има батерии за по 4-5 долара, някой пробвал ли ги е ?
Или да не си правя експерименти и да си взема от дайс-а "оригинална" батерия.
телефоно е 4ес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива, които работят дори по добре от оригиналната, но въпросът е на каква ще случиш! Шансът да е някоя крива не е малък, така, че взимай оригинална и от тук, за да има гаранция! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, отново съм в отбора.

Стартирах с 9.0.2.

Станах маймуна, като едно време - само чопля нещо вътре.

Ми то убаво беее... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам в Ибей, има батерии за по 4-5 долара, някой пробвал ли ги е ?

Или да не си правя експерименти и да си взема от дайс-а "оригинална" батерия.

телефоно е 4ес.

 

Въпрос на късмет, смених батерията на моята 4S с такава преди време, тъй като положението беше станало нетърпимо. Бих казал, че възвърнах поне 80% от живота на телефона спрямо като беше нов, но 20% по-малко не бива да се преписват само на новата китайска батерия - все пак се изредиха бая софтуерни версии. Т.е. смятам, че се заслужава проба с батерия от ибей. Аз съм доволен от резултата предвид и цената. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...