Jump to content

Recommended Posts

Нови драми и при мен.
Изчезна ми реда с оператор, батерия и час. Рестартирах и се върнаха. Малко по-късно ми изчезна час и дата на заключен телефон?!?!
След ресет отново сме в играта, ама това е несериозно вече...
Имам и шотове, ама да не разтягам темата излишно.
Ревем за нова версия час по-скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникалната симбиоза между софтуер и хардуер...

Слава на бога айпада освен батерията има само едно бавене с дабъл клик на хоум бутона. Ама толкова бави, че си мисля, че не съм натиснал и цъкам пак. След няколко секунди за отваря и съответно затваря.

 

п.п. При андро Такива неща няма от две години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве дайте 950 лева да ви дам мойта 7-ца ... никакви драми от Вас описаните до момента нито с 11.0.1 нито с 11.0.2 нито с 11.0.3 ... работи,без рестарти,без зацикляния,без нищо :nixweiss::hilezh:

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че по закона на Мърфи ще започне да прави тези магарии точно като го купим...:hilezh:

Ако обаче си съгласен за 50 лева, бих рискувал...:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде назад бях написал че няма как да просъществува изолирана система с няколко устройства.

Апъл се изгражда от :

Същите инженери като другите.

Със същия хардуер като другите.

С подобен софтуер на другите. Дори и да имат собствен софтуер който покрива 20-50 основни приложения няма как да сертифицират всеки ред код на алтернативните програми. И това е минало.

 

Бяха яки докато не попаднаха в МОРЕТО на "фрагментацията". Най-осмиваното в Андроид платформата.

 

Еее, честито! Добре дошли  в Реалния Свят на Г-н Хаос. С всеки изминат ден ще става все по-лошо. Като загубиш контрола така става. И това е неминуемо.

 

Както каза Спънки - СМАЗВАЩО предимство.

Ще трябва доста СМАЗка за да се оправи. И ще е за кратко.

----------

Най-просто казано ако имаш 3 типа винтове М4, М5 и М6 се оправяш с една отвертка.

Ама когато винтовете станат М6, 6.1, 6.2, 6.23, 6.25.... нещата стават реални и загрубяват.

 

Апъл имали 3000 инженера. Уаууууууу. Припадам.

КонКУРенцията има 400 000 инженера. Да, некоординирани но с по-големи възможности и бюджет. Сумарно.

 

Най-голямата им глупост е измислянето на метален безел което им еба мамата. И феновете няколко години се смяха на "пластмасата от кофички за кисело мляко".

Деба дизайна загубен. Искам си стърчаща антена. +6DBm.

По-добре телескопична като ми потрябва.

 

Яжте си дизайна сега. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пал ли си сипал по никое време?

 

Апъл имат 3000 инжинера на място при подизпълнители в Китай във фокскон и още поне толкова в Корея и Япония, вързани само с производството ;) Отделно имат няколко десетки хиляди(50К+) в различни отдели. Като пак повтарям, това да най-добрите кадри в света в момента. 

 

Наздраве и не си затормозявай мозъчето с неща много над твойто ниво на заплащане ;) 

 

2 hours ago, MAPTO7007 said:

... работи,без рестарти,без зацикляния,без нищо :nixweiss::hilezh:

 

Направо почнах да си мисля, че си внушавам, че аз нямам тия драми :hilezh:

 

Тия дето ви пада батерията бързо, кое ви казва, че дърпа най-много ток?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та с две думи Апъл с толкова инженери нямат собствен хардуер? Или САМО процесора е най-важен?

Щоото софтуера взе да издъхва. И батерийките май се пукат.

... Господа съдебни заседатели, ледът се пука (Илф и Петров).

 

Явно доста хора са си сипали от същото като мен. Сипи си и ти да прогледнеш че няма само Апъл на този свят.

Маковете не са ли на УинТел платформа или си направиха собствена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@grizzly прояви малко уважение бе човек, стига им сипва, когато са в траур .... :hilezh: Нека скърбят на спокойствие, докато си избират нов телефон с андроид :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо се дърляте, всеки си има неговата истина :) мен лично, крайните мнения не ми понасят и затова съм на принципа - когато ми се носи айфон, си купувам такъв, когато искам андроид - сменям ;)

П.С. Сега ми пратиха мейл от айстайл за резервация на х-а. 2322 лв. - 64 гб, 2649 лв. - 256 гб. Бах го, другарко ...

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Троловете нямат истина, важно е да са наопаки

 

с много зор и пот, на супер бавен интернет в самолета, поръчах Х 256ГБ и трябва да дойде от първите на 3ти. Празник :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

42 minutes ago, goshevv said:

П.С. Сега ми пратиха мейл от айстайл за резервация на х-а. 2322 лв. - 64 гб, 2649 лв. - 256 гб. Бах го, другарко ...

Точно вчера ги питах за цена и ми казаха, че не знаят още.

Но се записах в някакъв waiting list ... но при тази цена мисля да поизчакам :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Спънки, аз обаче съм на мнението на Алекс, като по-скоро ще го пропусна въобще. Над психологическата ми граница е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз все още отказвам да кача иос11 и ще се дърпам, докато не си купя нов. 2052 лв. ще се върже Х от Швейцария, ама докато не го видя на живо, не рискувам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За един час почти отиде на 4-5 седмици доставката... Един съфорумец си поръча от Англия и успя преди мен даже, но неговия идва 13-20 ноември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте се насочили, защото от европейските страни iPhone X е най-евтин именно в Англия.

Иначе по принцип, както и може да се очаква, най-евтин е в Щатите, но оттам не може да се купи, защото е незаконно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно не е ясно?

Може би объркването идва от разликата в думите там и оттам.

И така - там може да се купи, но оттам - не.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с много зор и пот, на супер бавен интернет в самолета, поръчах Х 256ГБ и трябва да дойде от първите на 3ти. Празник :hilezh:

Кога направи preorder-a?

Моя е чак за 12.10 , в 5:00 central го направих

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи ми защо е незаконно, не ме питай кое не е ясно.

Искам да си поръчам айфон директно от Чичо Сам. Ако изключим, че не намирам смисъл в това упражение, защо престъпвам закона и как ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами просто са приели закон, че забраняват износа на iPhone X, най-вероятно защото в Щатите той е значително по-евтин от навсякъде другаде и всички ще се юрнат да си го купуват оттам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Flying to US to get an iPhone X is cheaper than buying in Europe. It's also illegal

Yet HMRC’s rules are clear: you must pay VAT on your £390-plus US purchases when you fly home, which makes those big savings a lot less appealing

 Това е извадка от вестник Theguardian от 14.09.2017 г. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест да разбирам, че трябва да си платя ддс-то, ако искам да мина проверка на летище примерно. Наясно ли си, че нищо ново не казваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

plus US purchases ...:hilezh:, което обезсмисля покупката, да не говорим за цената на самолетните билети.

Иначе, ако си го купуваш както от другите страни, е незаконно.

Надявам се си достатъчно интелигентен, за да превеждам думата illegal.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...